• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
nika tak nato sa uz tesim,lbo za 8 mesiacov,nebola ani jedna cela prespata :unamused:
24. apr 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Nika :wink:
mavala 3 dni 37,2 aj rano aj vecer. Len raz jej vybehla na 37,4 a to som sa bala, aby nestupala vyssie, ale nastastie klesla.
cafte kocky :dizzy_face:

zatial nestiham pisat, maly este nespi a chlapa nemam doma :angry:

kuknem sem neskor :wink:
ahoj mishelim kukla som album je to super.aj my niečo také zaobstaráme :slight_smile:
nikaOOO dakujeme :wink:
24. apr 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau Lili, kdeze sa ti muz flaka? jaaj, tusim na futbale. Asi museli mat predlzenie, aby neskoncili s remizou :grinning:
24. apr 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mishelin, ako sa s trojkolkou vtrepete do obchodu? :confused: Doma v KE si to viem predstavit, ale v Tornali,kde byvame nehrozi :frowning2:
24. apr 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika veronika tiež nemala vôbec napuchnuté ďasienka keď jej vyšiel zúbok.už dva dni má takúto zvýšenú teplotu tak myslím že jej asi pôjde druhý
24. apr 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja pouzivam na rychle nakupy golfac, s tym sa aj na dedine vojdem do jednej malej Baly, ktora ma bezbarierovy pristup. Inde nemam sancu.
24. apr 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika vytrepem ju hre schodami a uz sme dnu :grinning: aj ja by som chcela nejaky dobry a lacny golfac..neviete poradit
24. apr 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - my jej cumime do pusy kazdy den a ona chudatko ma toho "plne zuby" :grinning: Ako si jej videla, ze jej ide zubok?
podla coho si vyberala meno pre malicku?
24. apr 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ohladom manipulacie s kocikmi a inymi vozidlami nemozna ... :unamused: najradsej mam 2 velke Baly u nas na sidlisku v KE, bezbarierove s dverami na fotobunku. :sweat_smile: alebo hypery

Mishelin, moj golfac mi zatial vyhovuje, ale nebol lacny, takze ti zial neporadim. Mam chicco liteway + madlo.
24. apr 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko ta stal?nemas nejake foto? :wink:
24. apr 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika aj ja som furt tak kukala :grinning: objavil sa tam taký bieli pásik :slight_smile: aj teraz ho už vidno pri druhom ale som po ňom ťukala kovovou lyžičkou a ešte necinkol :frowning2:
My sme sa nevedeli s mužom dohodnúť na mene .nakoniec má po mne :grinning: to sa mu páčilo :grinning: :grinning:
24. apr 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishelin kukala si na mmb?
24. apr 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika nie :pensive: nekukala
24. apr 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mishelin - mame ruzovy z obchodu priamo v KE za 3.990sk + madlo nejakych 490sk
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3073878
chcela som cerveny, ale na slovensko ho dovezu az v maji
24. apr 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skús kuknúť tam
24. apr 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - pekne meno ste vybrali :sweat_smile: my sme nechceli meno po niekom z rodiny, tak sme dali uplne ine :grinning:

mishelin, fotku zatial nemam. Chystam sa do mesta zajtra alebo cez vikend, tak sa pofotime v parku a potom hodim. Je to trochu mensi golfac. Nasa Riska je malicke babatko, takze nam staci. Pouzivat ho budem hlavne v KE do auta. Doma mame sportak.
24. apr 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi uz ide ordinacia, idem mrknut. Len sa Riska zacala hemzit, tak som pri nej chvilku ostala.

majte sa krasne :pensive:
24. apr 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky... prepáčte mi že vas zanedbávam... ale mam teraz toho vyše hlavy... deti su mi choré... :frowning2:

aj teraz idem s malou na odbery a na výtery....

som zvedava kolko plaču bude... :frowning2:

vitam novu členku - VITAJ VERONIKA :slight_smile: ... a poznam len Janku Hlôškovú... :slight_smile:

Lili ty si ale šikulka to foto je krááásne,
a Zuzi to si ty na fotke ??? :confused: nie je to Tvoja kočkaa Zuzulka? :slight_smile:

No baby tak ja padáma le dneska vás už dojdem kuk a pokecat trocha...
mali sme ist ku kamoske do Brezova, v sobotu ma narodky, ale aj ona ma chore detušiky :frowning2:
tak oslava sa zrušila.....

Baby, ste počuli o tom pneumokokovi? No ja idem dat drobca zaočkovať....
On ma narok na preplatenie... Kedže ma tie bronchitidy....
A pravdepodobne dam aj malú, obetujem 2 tisicky... Ale nech sa jej niečo take nestane
ako pišu že ake to ma nasledky.... Vraj takmer každe dieťa ktore prekonala pneumokokovu infekciu je retardovane :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

lučim sa babule už važne som uplne na nič z toho :unamused:

majte sa pekne zatim
25. apr 2008 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: kamajka ďakujem :wink: no oni tam majú Chemik na stanici .

ja tiež chcem dať malú zaočkovať na pneumokoka .my tu máme nejaký problém stým lebo keď som bola v poradni tak som sa na to pýtala a naša dr.nedostala žiadne papiere o tom ešte.ja mám tam u vás v R.S krstnú mamu detskú lekárku tá už o tom papiere má.tak som zvedavá keď pôjdem do poradne čo mi povedia.
mám známu a tej malý prekonal pneumokoka 2krát :frowning2: našťastie bez následkov .
25. apr 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne rano baby.

vcera vecer som sa sem uz nedostala, zaspala som s malym :sweat_smile: a uz sa mi nechcelo vstavat :slight_smile: .. na manzela nemalo vyznam cakat :confounded: nebol na futbale, ako vo stvrtok byva, ale niekde pracovne..

nika - na tej motorke chodime bezne von, po sidlisku, pri Rimave (do Hyperky :wink: ),ale aj do mesta.. PEtko pekne pocuva, ze STOJ, ide AUTO a vtedy zaflekuje :grinning: .. je strasne zlaty.. len niekedy sa fakt tak rozbehne, ze utekam za nim a velakrat nevladzem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kamajka - vitaj opat medzi nami :dizzy_face: .. detickam drzim palce, dufam, ze vam je uz lepsie :wink:
my sme sa na pneumokoka ockovali pred tyzdnom, este jednu davku dostaneme niekedy v juni.. som rada, ze to mame za sebou, citala som nejake pribehy deticiek :frowning2: :cry:

nika000 - ak sa smiem opytat, ktora dr. je tvoja krstna? :slight_smile:
25. apr 2008 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baaaaaaaaaaabyyyyyyyyyyy!!!

maly prave vysypal smetiak a "upratuje" to malou metlickou :grinning: :grinning: :grinning:

... no den sa zacina super :wink: :grinning:
25. apr 2008 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liliandax dr.Dunajová :slight_smile: poznáš?
tak máš doma malého pomocníka :slight_smile:
naša Veronika vstala o 6,00 a bola poriadne mrzutá :angry: tak teraz konečne zaspala :sweat_smile:
25. apr 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika000 - nepoznam ju :confounded: .. ale meno mi je zname :grinning:

to mam velkeho pomocnika! pred chvilkou polieval palmu s flaskou s cajikom :grinning: cely cumel bol od zeminy :angry: A potom ho chcel strcit do pusy.. este stastie, ze som ho zbadala :grinning:
25. apr 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... tak aj my sme už po návšteve lekárov... :frowning2: som bola so Zuzkou s tou hrčkou... Na krčnom u AZIMIho... povedal, že to má zápal zo zuba, zubárka predtým povedala, že to zo zuba namá a pre istotu jej aj zub vytrhla :frowning2:
na sone tiež nič včera nezistili. Ale máme predpísané lieky a mastičky a kloktadlá... tak uvidíme. Keď nezaberie na kontrolu.
Nika na sono ku nám chodí lekárka z Tornale :slight_smile: taká dlhá, chudá a vyzerá ako alk... ale nie je :slight_smile:
Nika 000 tak tú poznám... nie veľmi, ale poznám
Lili :slight_smile:
25. apr 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - :frowning2: tak teraz ktory lekar ma pravdu?? :angry: neznasam, ked aj nas si posuvali od jedneho k druhemu a ten druhy sa vyhovaral na prveho.. tak sme boli so zubkami :confounded:
Azimi nam strihal ten nas jazyk :pensive: .. odvtedy ked ideme k nemu, ani necakame, asi si nas poriadne zapamatali :grinning: .. sestricka nas hned berie.. ona je taka zlata :dizzy_face:

.. my sa chystame von.. manzel volal, tak sa ide na nakupy :confused: .. no som zvedava.. :dizzy_face:
25. apr 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Azimi ja zlatý :slight_smile:
sestrička taká mladunká...??? Asi chodí s ním zo Soboty...
Mne malý búva a ja mu dačo kukám na MMB...
25. apr 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili to muselo byť milé :slight_smile: ja Veroniku kojím a fľašku mi odmieta :frowning2: čajík pijeme po lyžičkách :confounded:
Zuzkafuny skoré uzdravenie

aj my pôjdeme von.včera sme boli prvý krát si aj sadnúť na pivko :slight_smile: dúfam že počasie vydrží
25. apr 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok