• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
zuzka - ano, sestricku ma taku mladu, isto je to ta ista co v RS.. tak blondinka :wink:

nika000 - Petko este pije z flasky, najma mlieko (skoro vobec nebol kojeny :frowning2: ), ale od vcera trenujeme pitie so slamkou :dizzy_face: Ide mu to celkom dobre, dnes sme kupili taky speci poharik so slamkou.. tak som zvedava, ci sa mu zapaci, alebo su to len vyhodene peniazky :angry:
25. apr 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - co hladas na MMB? .. lebo aj ja tam patram malemu po nejakej tepl. suprave :confounded: .. ale zatial neuspesne :angry:
25. apr 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja hľadám nejaké tričká... tenšie s dlhým rukávom a potom nejaké s krátkym... bola tam jedna baba a neviem ju nájsť...!!! Malý sa prebral :slight_smile:
25. apr 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my uz asi triciek mame aj dost.. nejake sme zdedili :slight_smile: po bratrancekovi, nejake pokupili.. ale ako poznam maleho, aj keby ich mame 100 ks, bude to malo, lebo kazdy den chodime domov ako prasiatka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
.. takze furt perieme :angry:

Petko este spi.. predpokladam, ze este bude taku hodinku, hodinku a pol.. no uvidime :wink:
25. apr 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuziiiiiii k AZIMIMU by som ani nešla !!!!!! ved to je cisty pakoooo :angry: :angry: :angry: :angry:

A Dunajovu poznám z počutia, jedna dobra kamoska (teda byvala suseda - ona je z Hrachova) k nej chodi s malym :slight_smile:

Zuzi my sme sa dnes aj stretli, chi, no ja som bola maleho dat ockovat,
dr. povedala že mam ist vybrat prevenar a že ho hned zaočkuje prvou davkou,
no a teraz som bola a sestrička že vraj radšej čakat na vysledky ...

tak asi až v utorok :confounded: nejaki su pomylení :grinning:
tak som zbytočne šla..... :angry:

a my už aj vonku chodime bez plenkyyyyyyyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. apr 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzka a si si všimla že mam zase nove vlasy? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. apr 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj LILI a nemali ste žiadnu reakciu na prevenar?
25. apr 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamajka - gratulujeme k uspechu!!! :slight_smile: nas petko sa zatial 1x vypytal sam na bilik, to je uz pre nas velky pokrok :grinning: .. ale si myslim, ze sa to zlepsuje :wink:

my sme nemali ziadnu reakciu na ockovanie, nastastie.. ani teploty, ani opuch.. :wink:

a teraz mas aku farbu?? :astonished: :slight_smile:
25. apr 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čierna jak havran :grinning:
25. apr 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my Vam gratulujeme Lili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. apr 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze terajsia tvoja fotka je najaktualnejsia?? :slight_smile:

dakujeme, dufam, ze coskoro sa budeme moct pochvalit viac :dizzy_face:
25. apr 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tá moja fotka v pase je nejaká mdlá... :confounded:
Peti... ja mám AZIMIho rada :o))) a máš inú farbu...??? Ja som ti v týchto veciach bohovo nevšímavá
Mne sa dnes Miško druhý krát vykakal do šerblíka a potom dotlačil do plienky :grinning: :grinning: :grinning:
Dunajová to je tá zo sona...???
25. apr 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby!
aky mate den? :slight_smile:
26. apr 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili... mne začal super...!!! :grinning:
No a keď som išla z prechádzky, nalepil sa na mňa nejaký cudzí pes a išiel so mnou až domov a nie a nie ho odohnať... :frowning2: Len čo som vošla do dvora... tam začal vystrájať Cerbo, ledva som ho udržala aby neušiel a keď som zatvorila bráničku som myslela že všetko oki... Figu!
Ten cudzinec preskočil cez dieru v bráne dovnútra a strhla sa mela medzi mnou a troma psami :cry:
Cerba som držala za obojok, malý skoro vypadol s kočiara, puňťo našťastie na reťazy (som sa bála že sa otrhne) toho brechotu a vrčania... a ako zákon schválnosti, rýchlo som nevedela kde mám kľúče od bytu. Cerba som potom rýchlo praskla dnu a s malým na rukách vyprevadila cudzinca von... som normálne zo zúfalstva plakala ako debil :cry: lenže ten hafan sa nedal vyhodiť...!!! Som rýchlo volala Ivovi nech príde (našťastie bol neďaleko) a odoženie psa... aaah...!!! Je mi ho aj ľúto... ale čo narobím. Ešte teraz mi nie je do rehotna.
Malý búva, ja varím polievku a sťažujem sa... :slight_smile:
26. apr 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som inak strašný magnet na túlavé psy...
26. apr 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - no zbohom!! :frowning2: to ti teda nezavidim.. :confounded: Nie je to sranda, lebo od cudzieho psa nikdy nevies, co mozes cakat :unamused:

kym sme mali my psa, raz som sla s nim na vencenie a na konci ulici byva taka drbnuta rodina, maju 2 psy, tu rasu .... no nenapadne ma :grinning: .. tusim pitbul, no proste nejake bojove psy :confounded:
a mali branu dokoran otvorenu!!! to bol moment a jeden z nich sa rutil na nas :frowning2: Ja ani neviem ako, schmatla som nasho psa a prehodila ho cez dost vysoky plot do cudzej zahrady :sweat_smile: A ja za nim.. fakt chybalo malo..
uff.. a tiez mi do smiechu nebolo..

No a moj den sa zacal tiez "super".. od rana makam ako fretka, upratovala som cely barak.. manzel sa len motal, maleho "zabaval".. teda sa tak tvaril.. a zrazu zvoni MT a on vraj ide do Banskej Bystrice.. som myslela, ze ho zabijem :angry: .. ked vsak videl, ze mi to nie je po chuti, tak zapilil, vraj vezme aj maleho :astonished:
.. tak sli.. vraj moj brat si ide vybrat motorku :confused: .. no somar akysi

.. takze som sama.. a cakam na pizzu :sunglasses:
26. apr 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vav... pizzu by som si aj ja dala... už dávno som nemala. Naposledy s vami :grinning:
Malý sa zobudil, ešte neobedoval tak mu idem niečo dať... tú polievku :wink: :slight_smile:
Ten pes práve nebol zlý... a vyzeralo to tak, že mu veľmi ani deti nevadia...
A bol celkom pekný :frowning2:
a keby sme nemali Punka (on je už dosť starý), tak by som si ho nechala...
Tak ja idem a potom pôjdeme dýchať čerstvý vzduch a budem sa modliť (aj keď neviem) aby som ho niekde nestretla... zas ma bude nasledovať... :unamused:
Tak papa :slight_smile:
26. apr 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute babulky.... Zuzi tak to je teda des :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ja sa strašne bojim zatulanych psov.........

čo nove inak? mna oblieta jeden stary znamy... :confounded: .... jak sa dozvedel že sa rozvadzam tak ma už aj vonku volá :grinning: :grinning: :grinning: iné haluze hehe....

ja som dneska mala kus veget, sestra vzala malú na tri hodky k nim... ale malý len ziapal..... tak aj tak nie bohviečo... strašne je uziapany... a nekaka... sa mu nepači do nočnika nejako... :unamused: :frowning2:

ja iba riadim posledne dni a vymyslam ako bude najlepšie... lebo od stredy berem k nam káámošku s deťmi...
RS zatial odkladame, skusime tu zohnat nejaku robotu, pripadne niečo na doma....

ešte uvidime... :slight_smile:

akože ja zatial sa do roboty nehrniem, lebo stary povedal, že nam da každy mesiac 10 litrov.....

takže takto sa asi nema žiadna rozvedena mamina :grinning:

no len dokedy to tak bude, hmmm.... ale zas, on nemá komu davat... tak dava nam. no ako dobre, nie?
26. apr 2008 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti tak to je super... to je od neho veľmi pekné :slight_smile:
Nebudeš mať s kamoškou ponorkovú nemoc po určitom čase...??? Ja mám super segru a boli sme spolu zvyknuté od malička a keď sme spolu nejakú dobu bývali ako dospelé, skoro sme sa "povraždili" :sweat_smile: ale teraz je už zase super...!!!
Lili dala som si teda aj ja pizzu... išla som s malým :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. apr 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky,
ja vobec nestiham ani nakuknut ...

Zuzka, ja by som sa tiez rozrevala :cry: to je strasny pocit, ked si clovek nevie dat rady. Psika by mi bolo tiez luto, neboj, on si poradi :wink:

Lili, nejako nie si nadsena, ked sa ti muz stale niekde tula. :unamused: V takyto krasny den by ma to riadne nastvalo.

Nika, Veronika je uz velka, neskusala si jej davat vodicku zo sacieho poharika? Ja som malej vobec nedavala flasu, trapili sme sa s lyzickami, kym ma to neprestalo bavit. Od piatich mesiacov dostala poharik a pekne z neho pije. Teraz si ho aj sama vezme zo stola, ked je smadna. Deti su ovela mudrejsie, nez si myslime :sweat_smile:

Kamajka, to ti je sveta zit, ked tvoj muz je taky galantny. Len nech mu to vydrzi. Este ked sa okolo teba motaju napadnici, hned to cloveku zdvihne naladu :wink: Deticky su uz zdrave?

My sme dnes boli prvykrat grilovat na nasom pozemku. Stravili sme tam cele poobedie asi 5 hodin, vonku bolo 20stupnov, pofukoval vetrik a bolo tak akurat prijemne. Malickej sa velmi pacilo, prvykrat chodila po vonku, trhala kvietky, hrala sa na lehatku, kludne spapala vyzivu bez zaspinenia sa, aj cici som jej dala a potom sa ulozila v kociku spat. Proste pohodicka :dizzy_face: Myslela som, ze bude unavena z cerstveho vzduchu, ale ona este vystraja s chlapmi vo vedlajsej izbe. Zajtra ma byt tiez pekne, tak mozno pojdeme opat na zahradu.

Lili, co si robila cely den sama? Bola si si niekde povyrazit? na nakupoch :confused:
26. apr 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte!
ako vidim Peti, plany kujes :wink: .. ale to je fajn :dizzy_face: a dufam, ze to ten tvoj chlap myslel vazne :angry: :slight_smile:

zuzi, ja by som asi mala tiez tu ponorku :grinning: byvala som s kamoskami v BA v jednom byte.. a miestami to fakt vyzeralo kadejako :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ale zas obcas aj tu doma sme s manzelom "nemocni" :grinning:

Ja som vela z pizzy nemala, akosi som ju len tazko tlacila do hlavy.. nakoniec prisli moji hladosi a spraskali ju ako nic :sweat_smile: :slight_smile:
26. apr 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caff nika :slight_smile:

to je supis, ze ste dnesny krasny den tak spolocne stravili.. aj ja mam rada, ked je vonku tak ako dnes, netreba sa o nic starat.. taka pohodicka :dizzy_face: :sunglasses:

a mas pravdu, obcas mi lezie na nervy, ze chlap lieta hore dole.. je pravda, ze ma taku pracu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. ale kedze je spolocnik s mojim bratom a ten vymysli aj nemozne, len aby nemusel doma sediet s rodinou, tak taha toho mojho :angry: :confounded: Manzel je inak v pohode, zlanarit sa neda len tak, ale dnes to bolo pre neho neodmietnutelne!!! Isli kukat motorky a kedze on ich "zerie" :angry: inak sa nedalo.. a ako tak kukam, aj maly bude taky isty :unamused:

Takze ja som bola 1/2 dna sama, cely byt som upratala, co bolo vsak na prd.. lebo ked dosli chlapi, boooooooooooordel za par sekund :grinning:
Nic som nevarila, nikam sa mi nechcelo.. :pensive: .. isli sme potom vsetci na nakupy, zas sme minuli velke peniaze :angry:
26. apr 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili... :grinning: banda jedna pažravá :grinning:
si si mala skryť a potajomky ujedať :wink: :slight_smile:
Ja som si dala brokolicovú kôli malému... :slight_smile: fúúú sa napraskal a na večeru som mu už len mliečko dala vypiť :slight_smile:

Nika... však je to super takto mať svoje a poopekať si... :wink:
26. apr 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - kde zozenieme velryby??? :confused: :grinning: .. to len tak od veci :grinning:

a to by som dopadla, ak by som to schovala :grinning: ... uz mam schovanu cokinu, nemozem vsetko ukryvat :grinning:
26. apr 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili... v oceáne... :grinning:
26. apr 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :grinning: to fakt??? :grinning: :grinning:
26. apr 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt... a ešte by som sa ich chcela dotknúť... aspoň jednej :frowning2:
26. apr 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.. mne by stacili aj delfiny :pensive: :slight_smile:
26. apr 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili... ja nie som taká skromná :grinning:
26. apr 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsimla som si :wink: .. ale ja by som tu velrybu chcela vidiet z balona, na ktorom obletim svet :grinning:
26. apr 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok