• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

23. októbra 2013 
hm... tak do balóna by som asi nesadla...alebo by musel mať tri balóny... a ešte nejaké poistné balóniky :sweat_smile:
26. apr 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem.. ja mam skor rada vysky ako hlbky.. ani plavat poriadne neviem :confounded: :angry: Takze ak by raz na to prislo, do balona by som si sadla (a spominal to aj moj drahy, ze by rad poletel :slight_smile: )
26. apr 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja radšej vodu... ale neuveríš. Ja som sa raz skoro utopila v Rimave v hĺbke asi 30 cm :sweat_smile:
Panika je kurva :confused: fuj ja som obrech...!!!
26. apr 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Rimave?? :astonished: :sweat_smile:
to s tou panikou.. ani nevrav.. ja som obcas hrozna hysacka :confounded: To moj vravi - "nestresuuuuuuj hned" - a ja mam este vacsie nervy - z neho :grinning:
.. on je hrozny flegmos :angry:
26. apr 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no... išli sme kúpať Punťa... no všakže ten vodu neznáša, veď ju vidí len v miske keď ju pije :sweat_smile: a tak som s ním išla do Rimavy a zrazu šup, ušla mi šlapka (nie ľahká žena :grinning: ), chytila som ju, vyšmykla sa mi druhá, Puňťo sa vyšmykol a ja bác do vody a tak som sa zľakla, že hádam až nie je pri mne drahý, tak sa aj utopím (a to viem dobre plávať)
no... panika je .... !
26. apr 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: no a prave preto ja do vody len tak nevleziem :confounded: .. akurat s nasou vanou problem nemam :sweat_smile: tu mam celkom rada :grinning:
sranda je, ze ja v bazene plavat viem, ale napr. v mori uz nie :confused: :confounded: Ja sa strasne bojim, ked nemam istotu pod nohami :sweat_smile:
26. apr 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidíš... a ja v mori plávať viem, ale vRimave sa mi akosi nedarí :grinning:
26. apr 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja... sa majte :slight_smile:
26. apr 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - dobru :pensive:
aj ja som off :slight_smile:
26. apr 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný deŃ... idem dýchať čerstvý vzduch :slight_smile:
27. apr 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja vam prajem krasnu nedelu :sunglasses:

moji chlapi sa sli vyvetrat :slight_smile: , ja budem dychat vzduch nad sporakom :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili... keď neprší aspoň kvapne :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - to hej.. ale obcas by ten "sporakovy smrad" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mohol dychat aj ten moj :sweat_smile:
27. apr 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, vidim, ze vcera vam islo :grinning:
Moj maly nezmar zaspal az o 21:15 :confounded: a vraj cerstvy vzduch unavuje ...

Zuzka, je to fajn mat zahradku, este keby na nej stal ten nas vysnivany dom :sweat_smile: aspon uz viem, kde postavime bazen :grinning: a kde budem mat skalku :dizzy_face:

Ja kebyze som nehystericila, tak snad malu aj normalne porodim ... no panika je svina ...

Lili, co dobreho varis? Moja mamka robi kare na prirodno so syrom, mnam :sweat_smile:

Stihla som rano na blsaku pobehat. Kupila som drahemu tricko na meniny a sebe podprdu. To bol zazrak, ze mi jedna sadla. Poobede ideme na Alpinku, ak ste o nej nahodou poculi. Je to rekreacny areal kusok pri kosiciach. Chodi tam taky stary parny vlacik a je tam obrovske detske ihrisko. Snad sa dnes mala viac unavy :wink:
27. apr 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez sa bojim plavat v mori, aj v jazere, ak nevidim na dno. Stale sa bojim, ze co tam asi je :confused: ani sa sama nepostavim, kym si nie som ista,ze dociahnem na dno. Musi sa najprv postavit moj muz a ked vidim, ze je tam par centi rezerva na moju minivysku, tak sklopim nohy aj ja :grinning:
Preto sa tesim do bulharska, lebo je tam plytka voda :sunglasses:
27. apr 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - ja varim len kuraciu polievku :wink: my dvaja budeme mat vyprazany syr s hranolkami, to je raz dva hotove a malemu ostalo este kuracie masko so zemiak. kasou.. Ja sa nejako extra dnes mordovat s varenim nejdem, chystame sa k mame, ta dnes nie je doma, ale u svojho otca v Krali :slight_smile: Takze budeme mat popoludnie na dedine.. uz sa tesim, vezmeme motorku a nech maly nahana sliepky po dvore :grinning:

ten rekr. areal ti zavidim :frowning2: skoda, ze tu nist take nie je.. ale chlap mi vravel, ze by sme mohli zajst do KE do ZOO, nedaleko KE ma starku, ktora este svojho pravnucika ani nevidela :confounded: Takze by sme to supli jednym vrzom :grinning:

Ja by som strasne chcela ist do Bojnic.. na ten festival strasidiel :sweat_smile: (hoci doma mam minim. jedno velke strasidlo :grinning: ), kukla by som si to.. ale vraj je tam fronta na listky :pensive: :unamused:

ach jaaaaaaj :angry:
27. apr 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s tym plavanim som na tom presne ako ty nika .. ja mam strach z neznameho dna.. a odkedy som videla, ako vytiahli mrtvolu z Kurinca :frowning2: .. tak by som nevliezla do takeho niecoho ani keby mi dali milion :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lili... ja som raz v Bojniciach bola a fakt tam je fronta nalístky... ale ide to rýchlo :grinning:
Ženy ja som si dnes urobila takú malú skalku :slight_smile:
odfotím dakedy a dám foto...
27. apr 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka - jedine to ma odradza tam ist.. nemam rada statie v rade :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No som zvedava na tu skalku, sup sem s fotkami :wink:

my sme mali supis poobede.. sli sme nakoniec k starkemu a Petko bol zo vsetkeho uplne hotovy.. V podstate 1x videl tak z blizka prasiatka :grinning: barana, sliepky behat po dvore.. no parada.. a sedel aj v traktore, to bol teda zazitok :astonished: :grinning:
Tak snad tam budeme chodit castejsie :wink: Uz sa celkom tesim :slight_smile:

a co vy? aku ste mali nedel? .. pochvalte sa :dizzy_face:
27. apr 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nedeľa super...!!! Žiadne túlavé psy sa na mňa dnes nelepili :grinning:
27. apr 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute babule :slight_smile:

ste riadnu temu rozoberali.... ja sa vody nebojím... a to som sa nie raz topila... no ale nebojim sa tak či tak... ja zbožnujem letooo....slniečkooo...voduu.. ale nenavidim hmyz... fuuuj.... hlavne osy a včely...
my sme dnes mali celkom fajn nedelicku.. a vonku bolo krasne tak sme sa boli prejst k chatkam... :slight_smile: a samozrejme že som vzala aj foťák... a inak, musim sa pochvalit... na to že nemam strednu .. som sa naučila pisat na pc bez toho aby som kukala na klavesnicu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nejak mi to same tak ide do prstov.... ale mit o trocha dlhšie trva kym niečo napisem.. :slight_smile: ale sa snažíííííím ... sa mi to nesmierne lubi chichi....

ak chcete tak kuknite fotky : http://fotoalbumy.azet.sk/jokkina/prechadzkoveee/?i9=d4f6e312ed71

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. apr 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti... pekné fotky. Vidím, že ty tiež fotíš aj hlavičky kvetov... to robí Ivo :sweat_smile:
prajem pekný deň takto zarána a pôjdem ssa túlenzí :grinning:
28. apr 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :sunglasses:

Peti - tie fotky su fakt krasne :wink: .. mala by som aj ja nieco poriadne s fotakom zmajstrovat :slight_smile:

aj ja vam prajem perfektny den s detickami :dizzy_face:
28. apr 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cauteeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dakujem za pochvalu.... mna to bavi ... fotenie :slight_smile:

mne prišla mama :confused: :confused: :confused: ................ som normlane vyjavena... z toho...

tak aj ja Vam prajem pekny dníček
28. apr 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si to uži Peti :slight_smile: Mne malý búva a ja sedím a pijem kávu, ppzrela som si časák... oooh..!!! Pohodička. Takto nie na behu som už dávno nebola :sweat_smile:
28. apr 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
brý den dievčenceee :slight_smile:

tak my sme už domka..... sme boli trocha vonku.. kuk na učet.. ale stale tam nie je nič :angry:
jaj tito trubadla mi zase robia bordel.... idem riadit po nich....

a dneska cestou domov sme zbadali na komunale že TESCO - naborove stredisko...
tak som tam sla... dali mi že žiadost.... ci dotaznik... som vzala aj pre segru.. aj pre kamosku :grinning:

no... skusime.. ved za to nic nedame.. možme len ziskat, že?

idem ja niekde veru robotku zhanat... :slight_smile:

sa pojdem aj po kerčmách popytat... uvidime :slight_smile:
28. apr 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halooooooooo???? kde steee? ja som happyyyy....... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale nepoviem preco ....

:grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti - s tym Tescom by to mohlo vyjst :wink: drzim palce :slight_smile: .. no som zvedava, ze kam pojdem ja, ked mi skonci materska :confounded: Zeby na druhu matersku?? :grinning:

my sme mali celkom fajn den, cele doobedie sme boli vonku, obaja sme prisli uplne zmoreni a tak sme obaja spali vyse 3 hodin :dizzy_face:
.. tak som zvedava, kedy pojde maly spat vecer :sweat_smile:
28. apr 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeee LILI tak ste si teda pobuvali :slight_smile:
28. apr 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poriadne :grinning: Vsetko by bolo OK, keby ma tak nebolela kecka :frowning2: .. ale padlo to supis :wink:

deticky su uz zdrave?
28. apr 2008 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok