Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

zuzkafuny
30. apr 2008

Super... boli sme pozrieť na amfiku, ale malému s a tam byť nechcelo... a boli sme na pešo 🙂

liliandax
30. apr 2008

cafte baby, teda ak ste tu 🙂

krpec zaspal, uff.. pojdem aj ja dnes skor ako zvyknem, nemam naladu sa stretnut s tym mojim 😖

Peti - mas pravdu, chlapi su hrozne deti 😝 😠

Zuzi - gratulujem!! tak vy si uz tak cupitate? 😉

nika_ke
30. apr 2008

ahojte kocky, ja nestiham, tak vas aspon pozdravim

muz mi tu vypisuje na skype 😅

nika_ke
1. máj 2008

dobre ranko, zienky.

vam siel kon vcera dobre? lebo mne nevzalo asi 3 prispevky 😒
dazd dosiel vecer aj ku nam. Chceli sme ist dnes grilovat, ale nic z toho. Tak aspon s mamkou vyrazime na nakupy 😀 dostala poukazku ku dnu matiek do tesca, tak sa pojdeme vysantit 😅

moj muz je smutny, ze ma nepobozka pod ceresnou. Vy sa bozkavate?

Zuzi, mne nedoslo, ze Misko cupital sam 😨 ja som si pomyslela, ze ci sa vam chcelo ist bez auta az k amfiku 😀 My tu mame trosku ine vzdialenosti.
Na to je dobre byvat v malom meste, clovek sa vsade rychlo dostane peso. Ja som tu za tyzden minula asi pol nadrze a tie zapchy ... vcera som sa nezdrzala a spravala som sa hrozne neslusne, jednemu drzemu soferovi v dzipe, ktory sa ma snazil vytlacit z mojho pruhu a vtrepat predo mna som ukazala prst ... asi viete ktory ... a pritom mam vzadu nalepku dietatka. Myslite, ze to v KE niekto respektuje? Este na mna trubia, ked si dovolim ist pomaly, tj. 70-kou v lavom pruhu ... Uz sa necudujem, ze ked tu pride niekto z dediny, tak je uplne vymlety z tychto kosickych soferov a ciet.

Lili, to co si tvoj chlap vymyslel? motorku? 😠 to treba razne zatrhnut este v zarodku. Drzim prsty. Ale kebyze ste mali zaujem, mame v garazi jednu starozitnu, chyba jej iba jedno lozisko. Darujem a dopravim zadarmo 😀

nika_ke
1. máj 2008

Peti, obdivujem ta, ze mas odvahu byvat s kamoskou a jej detmi. Ty musis byt velmi pohodova osobka 😅

Ja castokrat neznesiem v byte ani mojho muza. Ked mi popreklada veci hoci len v chladnicke, tak zurim 😀 a hned si ich dam na spravne miesto. Ja som kvoli tomu ani nesla studovat do ineho mesta, lebo by som nevedela zit na intaku ☹

kamajka
autor
1. máj 2008

caute kocice ja som len na skok, ked uz mame ten den prace dnes, tak ja makam od rana ako fredka, aj ked dnes by sa praveze nemalo, ze? 😀 😀 😀

maly mi ziape, ide ma slak trafit, asi potrebuje zopar vychovnych lekcii od varesky.. maznos jeden 😠 😠 😠

kamajka
autor
1. máj 2008

inak Nika aj ja sa obdivujem.. ale ja som pohodova.. takze myslim ze to bdue oookaaaaa 🙂

zuzkafuny
1. máj 2008

čaute... tak ja už som od pol siedmej hore... bežala som na nákup (Nika šla som autom 😀 ), potom som nachovala syna, vyriadila spálňodetskú, prezliekla periny, dala prať a zistila som že sa mi nekrúti bubon. A začal sa krútiť... mu hrabe. Bude treba novú práčku 😕 pomoooc...!!!
Idem ešte umyť riad a neviem čo na obed...!!! Drahý nieje doma ☹
Poraďte niečo jednoduché... 😉 🙂

kamajka
autor
1. máj 2008

ajojte žaby 😀

tak ja už mam za sebou aj sťahovaciu čatu 😎
kamoska s nimi vybehla ete na pivčo.... to im stací 😝 😝 😝 my sme chudobne ženy... 😀
a isla po deti... lebo ich nechala s muzom este kym to podonasali... nie je toho vela 😉
už som jej aj spalen zložila aj nejakych par veci vybalila ... 🙂

maly mi spí a tito magori tu zase trieskajúúúú... 😠

no idem dalej vykladat 🙂 zastavim sa priebezne 😉

kamajka
autor
1. máj 2008

Zuzulka... ja som pri malej nemala pracku...... ☹
som prala 2 roky v rukách.. vsetko.. obliecky.. deky.. oblecenie... total vsetko.. 😖
tak to aj dopadlo... mam alergiu aj na cistu vodu.. ☹ ☹ ☹

Vidim ze aj ty oslavujes sviatok prace pracou ako ja 😅 😅 😅

kamajka
autor
1. máj 2008

Zuzi.. uz ti to asi nepomoze... ale uvar spagetyyy 😀
so syrovou omackou a bazalkou... mnamky.. len skoda ze je to dobre len ked je to teplé...
😖

zuzkafuny
1. máj 2008

To neva že trieskajú... budete to mať skôr hotové. Ja som pri malej tiež nemala práčku... ale len pol roka a veru mi stačilo prania v rukách. Nemám najmenšiu chuť si to z opakovať 😅
Už som vymyslela... som utekala smalým (nie autom 😀 ) kúpiť kurča a robím ho na paprike... už skoro je a teraz varím k tomu cestoviny a šalát z tržnice 😀
Idem hamky hamky 😀
papa

kamajka
autor
1. máj 2008

dobru chut Zuzka 🙂

ja som sa uz napapala a mala caka kym jej vychladne 😖 😀 .........

a Milosiiino este spinkaa.. 🙂

liliandax
1. máj 2008

ahojte baby 🙂

zatial nemam cas, zastavim sa, ked maly pojde spat 😉

.. asi tak za hodinku 🙂

liliandax
1. máj 2008

☹ nie ste tu??

kamajka
autor
1. máj 2008

ahoj Dianka ja som tu len kuk.. doteraz som robila windows.. mi to padlo... ☹ ☹ ☹

uz spim na tristvrte......

zajtraaaaaa paaaaaa

kamajka
autor
2. máj 2008

Krásne ránečko žienky 🙂
tak ako ste sa vyspinkali? Ja celkom dobre na to že som spala 5 hodin 😖 😝
teda pred hodinou som nevyzerala este bohviejak 😀 , ale ranná kávička robí svoje 🙂 🙂 🙂

My dnes mame na plane doktorku - vysledky Vikinkine- pripadna liecba...... Nakup.. Varenie... 🙂
upratovaniee, nudaa.. dookola.... Zajtra chceme vybehnut opekat..... niekde na vylet.. nad kraviny alebo tak 😝 ..
nech maju deti zažitok.. idem popozerat predpoved počasia niekde 😉

Taaak pekny dnicek vam.. Užite si ho 🙂 🙂 😉

zuzkafuny
2. máj 2008

ahojte 🙂
pekný dník... na to, že hlásili zamračené, je aspoň tu u nás nádherne 🙂
Malý búva... čakám kedy oči otvorí a ideme dýchať vonkajší vzduch 😉 🙂
papa

liliandax
2. máj 2008

ahojte zenusky 🙂

u nas je jarmok 😵 .. boli sme s malym doobeda, na namesti bol nejaky program pre deti, tak sme kukali. No akosi sa to Petkovi nepacilo, bolo tam nejake to divadielko, ale boli dost hlucni, tak sme takmer s placom odisli 😖
No vynahradil si to na kolotococh 😀 Odtial sme ho ledva dostali..

na jarmoku nist poriadne nemaju, klasika.. stale dookola to iste, ale je to dobry zrac penazi 😝 mama kupila malemu balon, taku obycajnu dlhu husenicu a cvakla 50,- Sk 😠 A nevydrzal ani kym sme prisli domov ☹

Peti - tak ake su vysledky?? dufam, ze je vsetko tak ako ma byt 😉

zuzi - boli nakoniec vcera v hnusti tie horke slize? 😕 😀

zuzkafuny
2. máj 2008

Lili... boli veru boli 😀
My sme dnes mali super deň... boli sme kuk na záhradkách a som unavenááá... malý zaspal už o šiestej 😅 a normálne nás chytilo... ale nie na hlavu 😀 😀 😀

kamajka
autor
2. máj 2008

ahojky 🙂

aj my sme malic elkom fajn den boli sme sa prejst k domu smutku... tam je taka luka.. tak sme si posedeli... 😀

Dianka, no vies co, moja dievka vraj by mohla ist krv aj darovat 😕 😅 😀 😀 😀
takze vsetky vysledky ma citujem: "ako lusk" 🙂 len na alergiu ma nejake znizene hodnoty .. ci tak nejak..

Takze tie sopliky pravdepodobne maju korene v alergickej nadche ☹

No ale nejako to prezijeme 🙂 🙂 🙂

nika_ke
2. máj 2008

ahojte baby,
vidim, ze ste vsetky mali pohodovy den, to je super 😅

my sme tiez vsetko zvladli velmi dobre, len teraz sa citim asi takto 😢 poobede sme dosli naspat do tornale ☹ muzovi sme vraj chybali, tak stravime spolu vikend a 3pracovne dni tu budem zase sama. No ale vo stvrtok opat balime a hajde do KE na 5 dni 😅

najviac ma z uplynuleho tyzdna potesila sprava koznej lekarky, ze znamienko, ktore sa mi nepozdavalo nie je nic vazne 😵 a ked som uz pri nej bola, tak som si kupila nejaku slabu kyselinu na moje tehotenske pigmentove skvrny a ak ju budem dobre znasat, po dvoch tyzdnoch mi urobi nejaku drastickejsiu kuru.

dnes som si bola objednat nove okuliare, klasicky som si nevedela vybrat, lebo ja som bez okuliari ako slepa, takze ked si skusam nove, vobec sa nevidim a musi mi niekto spolahlivy povedat, ci su dobre. Ja som si vybrala par podla ceny a otec jedny schvalil. O dva tyzdne uvidim, co som kupila ... macku vo vreci 😀

a este keby mi tak prisiel trojity rodicovsky prispevok, hmm, aby som si mohla zaplatit vsetky tieto ulety 😀

Peta, dobra sprava o Vikinkinej "luskovej" krvi 😅 dostali ste nejaky liek na nadchu?

Lili, my ideme zajtra na jarmok, citaj - muz si ide dat klobasu s pivom 😀 a ja si snad kupim jarnu vetrovku. A keby nie tam, tak snad u cinana. 😅

Zuzka, vy uz budete opaleni ako cernoskovia, ked ste cele dni vonku 😀 Vcera som videla opat akciu na body s kratkym rukavom 7ks za 290Sk. Teda aspon u nas vo velkom tescu ich mali.

liliandax
2. máj 2008

ahojte kocky 🙂

Peti - super, ze mate vysledky eno - nuno 😉 Len tak dalej!! drzim palceky obom 😵

Zuzka - a ako sa slizovalo? 😀 .. a to, ze ste "chyteni" vam normalne zavidim.. 😅 ja sa mozem skvarit kolko chcem a nist.. len som ako paprika 😖 a hned vyblednem 😠 .. a maly bude asi po mne.. ach jaaaaaaaj 😔

nika - tak to sa mozno zajtra stretneme 😉 ak bude pekne, pojdeme isto von a kam inam? len do mesta.. 😅
A odkaz muzikovi, ze ak chce klobasu a pivo, tak nech si pripravi min. 100 Sk. Ja som za jednu klobasu a 1 uhorku platila 73,- Sk!!! bez chleba a horcice 😖 + pivo 30,- Sk.. takze take su jarmocne ceny 😀 😝

liliandax
2. máj 2008

jaaaj a zabudla som... 😀

klobasa bola fajnaaaaaaaaaaaaa... aj malemu chutila 😝 a to som ho musela krotit, lebo by ju hadam zjedol sam celu 😅

nika_ke
2. máj 2008

Lili, este nespis? ... ty si teda mamina, decku zjest klobasu 😖 😀 aspon ze si mu dala ochutnat. 😅 Ten moj muz by malej ani kusok nedal, keby ju mohla jest, on je taky skrob. 😒

u nas som hnedsia ja, draheho opaluje do hneda, ale pokozku ma belsiu a Riska je biela po nom, skoda ☹ V kosiciach sa jej trosku opalil nostek, ma ho taky chutnucky 😵 Zacala som ju natierat opalovacim kremom, lebo na golfaci zatial nemam slnecnik a dost casto na nu svieti.

nika_ke
2. máj 2008

neviem, co je s malou, uz asi treti krat sa zobudila ☹ doteraz spavala celkom dobre. Vacsinou sa zacala budit az okolo polnoci. Tornalsky vzduch jej asi velmi nevonia 😝 😀

liliandax
2. máj 2008

nika - nespim 😖
klasika, chlap na pive a mne sa do postele este neziada.. spala som poobede s malym 😅

vraj, aka som ja mamina!!! 😀 nedam malemu klobasu... 😝 Ale ja dam! len maly by ju jedol na kila.. a uhorky na tony 😕 .. no darmo, stravujeme sa fakt zdravo 😝

my sme mali slnecnik na tom povodnom kociku, ale dlho nevydrzal 😠 maly ho furt montoval, natahoval.. takze sme ho nemohli mat vobec pripevneny.. 😖
Drzim palceky, aby vasa nebola az taky majster ako nas Petko 😵

liliandax
2. máj 2008

nika - to budenie nebude mat zo zubkov? ☹ petko mal trosku zvysenu teplotu, ked isiel spat, ale zatial spi bez problemov.. tak uvidime, aka bude noc 😔

nika_ke
2. máj 2008

nasa mala pcha prsty do skrutky na pultiku na vysokej stolicke a snazi sa ju odskrutkovat, obhryza kable (nezapojene), znicila uz dvoje sluchatka k PC ... netusim, co spravi so slnecnikom 😕 😀

nika_ke
2. máj 2008

kazdy mi vravi, ze co vsetko ma zo zubov - mrncanie, plac v noci, zvysena teplota, slintanie, kusanie ... ale zubov siroko daleko nikde 😨 keby vysiel aspon prvy 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre