Je tu niekto z Rimavskej Soboty a okolia?

kamajka
12. júl 2007

Ahojte, je tu niekto aj z RS alebo blízkeho-širokého okolia?

liliandax
3. máj 2008

zuzi - tak sa to asi niekde cestou stratilo 😀 .. lebo ani tu to potom nebolo 😉

ake cisla myslis?? 😕 lebo ja nic nevidim 😖

nika_ke
3. máj 2008

ahojte,
u nas spadlo 10 kvapiek, kym sme boli na kofole. Muz jej dal prednost pred pivom, lebo sa ochladilo. Akurat ked sme dopili, vyslo slniecko 😎 Muz bol na bicykli a uz sa stazuje na nadchu, snad ho neprefuklo ☹

Zuzka, ja ziadne cisla nevidim 😨

liliandax
3. máj 2008

ahoj nika 🙂

taku capovanu kofcu by som si aj ja dala 😉 mnaaaaam

my sme mali prechadzku mestom, presli sme kadejake ulicky mimo centra a snivali sme o nejakom domceku 😔 .. bolo to fajn take snivanie 😅

nika_ke
3. máj 2008

my sme dnes tiez snivali o domceku 😉 a tiez o vyhre v loterii alebo o niecom podobnom 😀

Moj "uzasny" muz zahlasil, ze nepojdeme na dovolenku do bulharska, ale namiesto toho chce zacat stavat zaklady 😠 a na ne chce pouzit peniaze z mojho stavebneho sporenia 😠

nika_ke
3. máj 2008

takze tento rok ideme asi na maltu 😀

liliandax
3. máj 2008

mame akosi rovnake sny 😉

len vy mate vyhodu, ze mate pozemok 🙂 a ten je sakra tazke zohnat 😠
ale ja mojmu chlapovi verim a viem, ze on je sikovny, tak nieco sa snad raz ... dakedy... potom podari 😀

a taku vyhru by som brala aj ja.. ved kto nie? 😅 ach jaaaaaj.. len ja nemam ani min. sancu na vyhru, kedze netipujem 😒

liliandax
3. máj 2008

nika - muzik ti teraz hokej nekuka? 😕

nika_ke
3. máj 2008

aj hokej, aj nejake strasidlo

nika_ke
3. máj 2008

ja sa snazim pracovat, ale nejak mi to nejde 😒

nika_ke
3. máj 2008

pozerala som dnes na maly detsky kolotoc pri poste. Bol tam aj Mickey mouse, v ktorom sedel jeden otecko s chlapcekom a chodili aj dohora. Tak som posielala muza, nech ide skusit s Riskou, ale aby nesli dohora len dookola. Frflal, ze on len tak sediet v kolotoci nebude a kruzit 😖
Potom sme boli na nakupoch v hypernove a nechcelo sa nam vyberat sedacku ani kocik, tak sme posadili Risku prvykrat do vozika a naramne sa jej to pacilo. Mala to namiesto kolotoca 😀

liliandax
3. máj 2008

no vidis.. a my sme sa s muzikom tocili s malym na kolotoci dookola 🙂 .. ale hlava sa mi tocila potom viac 😝 😀

ale sme usetrili 😉 ,, my sme s manzelom vzdy sli zadara 😀

nika_ke
3. máj 2008

to je podobne ako pri dovolenkach, ked ide platiaci rodic, dieta ma zadarmo a na kolotoci je to naopak 😀

liliandax
3. máj 2008

ani nie.. 😝
lebo ten kolotociar bral peniaze za dieta aj za rodica.. ale my sme nesedeli v tych postavickach, ale vedla, na tom plechu ci co to bolo.. na com stoja tie auticka, zvieratka..
a pochybujem, ze ak by sme chceli vliezt do nejakej postavicky, ze by sme sa tam vobec spratali 😠

nika_ke
3. máj 2008

tiez som si nemyslela, ze sa tam sprace dospely clovek, ale videla som ho na vlastne oci 😉 musim vsak podotknut, ze ten otecko bol chudy 😀

a co robi ten tvoj chlap? pozera hokej? moj dnes trochu zuril, lebo nasi hraju az niekedy o jednej v noci 😔

liliandax
3. máj 2008

tak by sme sa tam mozno aj nasackovali, ale pohodlie by to nebolo 😖 .. hlavna vec, ze male deti si to uzili na 100%, ja len neviem, co bude s nami, ked Petko bude vacsi.. to ho odtial urcite neodtiahnem 😠

moj chlap tu sedi za mnou, rozvaleny na gauci, v jednej ruke pivo a v druhej dialkac.. a prepina programy, momentalne sleduje History..
a ten hokej nasr.l aj nas... tak pozde?? to mali v kanade hrat vtedy, ked to vyhovuje nam 😀

nika_ke
3. máj 2008

ako si vobec dovolili mat v kanade iny cas? 😕 😠 😀

nika_ke
3. máj 2008

Urobila som plan vyroby na dalsi tyzden a teraz si pozeram ubytovanie v hajduszoboszlo, 450sk na noc nie je ani vela. Idem si to cele preratat, nech vidim, kolko usetrime oproti bulharsku.

nika_ke
3. máj 2008

aj som sa tu pozabudla, ze si musim zotriet kyselinu z xixtiku, musim bezat ... 😕

liliandax
3. máj 2008

presne tak 😀

.. ale isla by som tam kukenziovat 😵

a tiez do Moskvy.. to je moj dalsi sen 😎

liliandax
3. máj 2008

nika - to si ju preco davas na tvar? 😕

ja si musim umyt vlasy 😝 .. ale to este pocka 😵

nika_ke
3. máj 2008

Lili, na vybielenie mojich hnusnych tehotenskych pigmentovych skvrn, kozna mi ju kazala kupit za necelych 500Sk - nejaka glyko A 12% kyselina a po dvoch tyzdnoch mi ich bude bielit bud silnejsou kyselinou alebo dusikom, podla toho ake bude vonku pocasie. Spravne by sa to malo robit v zime, ale akosi som to nestihla.

liliandax
3. máj 2008

fuuhaa.. to pocujem 1x 😕 ja som taky neznalec 😝

a ako? ucinkuje to? 🙂

nika_ke
3. máj 2008

Lili, bud rada, ze ta to netrapi 😉 mam pocit, ze celu tvar mam belsiu, len flaky ostavaju rovnake 😖 😀

nika_ke
3. máj 2008

zatial som si to dala iba 3x, uvidim po kure. Nevyhodou je, ze nemozem byt na slnku, co je u mna momentalne dosta tazke dodrzat. Davam si opalovaci krem niveu faktor 50. Chcela som si kupit na trhu aj klobuk, taky sialeny slamenak, ale jeden mi bol maly a druhy velky. Viac ich nemali.

liliandax
3. máj 2008

no ja som celkovo dost bleda a teraz mi vykukli pehy 😝 .. ale tie ma netrapia 😀

ja som si na jarmoku nekupila tiez nic a je pravda, ze som ani nehladala.. kukala som len malemu nejaky klobucik, ale material mi akosi nesedel.. tak sme mu kupili vankusik s dalmatincami, kedze furt berie nase 😉

liliandax
3. máj 2008

😀 prave som manzelovi rozliala pivo 😀 😝

nika_ke
3. máj 2008

sikulka 😀 radsej si mohla mne poslat jeden hlt, dala by som si od smadu 😉

tiez som chcela kupit malej tenku satku, lebo v KE som jej kupila len upletovu za 85 Sk a na jarmoku v RS taka ista stala 120 Sk. Som sa pri tej cene zasmiala, predavacka na mna zazerala a muz ma zdrbal, ze som prilis emotivna. Vsak kto by nebol, ked ti predajcovia takto sranduju 😀 Dalej som radsej ani nepozerala ...

nika_ke
3. máj 2008

malej som kupila v DM za kupony ryzovo-kukuricovu kasu Hipp a vobec jej nechuti. Zje polovicu davky a dost. Dnes som jej skusala do nej primiesat baban, ale nepomohlo to. Zajtra to skusim s vyzivou a ked ani tak jej nezachuti, tak musim presvedcit draheho, aby ju dojedol 😀 vsak to nevyhodim, nie?

liliandax
3. máj 2008

to je pravda.. na jarmoku nic poriadne, ale ceny otrasne 😝

s tymi kasickami sme boli na tom podobne, tiez sme skusali.. a plno vyhodili 😠 lebo to sa ani zjest nedalo, teda mne a muzovi 😝

musim koncit, muz ma nahana.. vraj ci nejdeme spat?? asi ma nieco za lubom 😀 🤐

prajem pekne snicky a malej Riske posielam cmucik 😉

nika_ke
3. máj 2008

dobru noc aj vam 😔 , teda az po tom spani 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre