• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Tvrdošína a okolia?

18. marca 2011 
@cipsinka ano pocula som len musim zistit :wink:
7. nov 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka ako co si pocula o detskom centre???Len pekne zistuj,moja zistuj potom ked to budem potrebovat budem nabita infoskami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. nov 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka tu kazdy den nieco hlasia :slight_smile: ale najlepsie bude vediet asi beljanka :wink: ona je tu uz dlhsie :grinning:
7. nov 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja neviem kde sa @beljanka tula :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,dufam,ze su vsetci zdravucki a vsetko je Ok,len nema na nas cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka citala som,ze ste boli na nakupoch v Pl to akoze vsetko co si vymenovala tak za to ste zaplatili 40 euri????? :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
7. nov 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka hod sem pre ake vozitko ste sa rozhodli,aku bude mat Sebastianko formulu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka jasne lebo sme to vsetko pri nom kupovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: sada obsahuje baldachyn,tycka,hniezdo,obliecka na vankus a perinku.....ale to este nebudeme pouzivat,ked bude vacsie :wink: dobre je byt bruskanou :grinning:
7. nov 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka tak to ste super nakupili :wink: :wink: :wink: aj ja chcem byt bruskanooooooooooooooou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka naco si si sla po injekciu :grinning: mohla si byt :slight_smile: http://www.junior.biz.pl/files/wozek_verso_f05a.jpg
7. nov 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka inak pozeram,ze kedy si sa tu registrovala a presne den mojej svadby :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka nie,nemohla lebo mi iba kramy meskali nic viac,ziadna silna tehotnost sa nekonala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka peknucke vozitko,to sa bude kocikovat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. nov 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka ale farba sa mi paci cela fialova a na vrchu tie kruhy svetko fialove s bielo....neutralny,,,za 240e.... mozno aj menej...su tam chlapi a da s nimi jednat....postielku pripravime a potom pofotim a sup do fotoblogu
7. nov 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka a to je 3 kombinacia :slight_smile:
7. nov 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka ja som vedela kedy mas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka no pofot,pofot rada popozeram :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja milujem fialovu farbu :wink: :wink: a cena,ze 240 euracou??To je superske a to je aj s vajcom aj so sportakom??No,myslim trojkombinacia?? :fearful: :fearful: :fearful:
7. nov 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka no akurat si mi odpovedala,ze je to trojkombinacia :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. nov 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka no ty si este cerstvucka co sa modreho telata tyka ja uz som tu vyse troch rokov registrovana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renka asi viem,aky si kupila, to si bola natrhoch v jablonke??
7. nov 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a stihla som viacej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som nevedela o tom ale zacala som marodit a klik tam klik tu a nasla som toto...horsie ako injekcia :grinning:
7. nov 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka no veru stihla si viacej beeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ja mam este cas ty uz ani moc nieeeeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,ved ja som sa tu registrovala ked som mala 21 rokov :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: No inak hej kon je strasne nakazlivy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka moj drahy manzelik je uz na kona alergicky :grinning: :grinning: :grinning: ,preto zasadne konikujem ked nie je doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ked naaahodou ma za nim vidi tak spusti :,,zas kokotnikujes,,????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
7. nov 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norikk ahoj, MC v Liesku funguje, viem o pondelkoch, ak budes mat zaujem, mozem ti to zistit :wink:

@cipsinka MC v Tvrdošíne asi nie je, ale v Nižnej je super, hlavne predpôrodné kurzy. Ja som chodila pri oboch drobcoch a strasne mi to pomohlo.
7. nov 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka ale to myslim v ramci srandy o tom stihani :grinning:
7. nov 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grenka ved aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natassa dakujem pekne aj mne sa nieco marilo,ze spominal niekto Niznu,ze tam je to celkom fajn,no tak ked budeme mat mimi to mi bude musiet drahy kupit auto :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ty si inak odkial,preco sa k nam nepridas castejsie?? :slight_smile:
7. nov 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natassa a ty si rodila v Trstenej??Ako si bola spokojna??(dnes robim prieskum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
7. nov 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@norikk ale co myslis?kocik este nie....
7. nov 2010 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natassa aj ja chcem vediet :grinning:
7. nov 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cipsinka ani mi nehovor my to mame doma to iste :grinning:
7. nov 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok