• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

25. novembra 2016 
Ďakujem baby. Tak tam asi dám malého.

Práve sedim v Ružinove na tej známej 53 s poradovim číslom 34:slight_smile:) Snad to do večera stihneme:slight_smile:)
5. nov 2009 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Som tak znechutena z toho ruzinova. Cítila som sa ako na bitunku. Najradšej by som rodila doma:/((
5. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jamulienka tak my mame ten isty problem.stale len maminka nedavaj mu didik on take nelubi a potom chce to a to...a ked jej poviem ze taraz nemozem tak to akoby nepocula.teraz to robim tak ze ked kojim tak jej citam a to je asi tak jedine co na nu zabera.
6. nov 2009 o 14:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jani, to si prosim ta ako zvladla, vstavat 7x za noc! Aj Brinzulka. Ja mám už teraz toho dosť, celý deň premátožím. Inak, keď sme boli v poradni, tak mi sestrička povedala, že Maťkovi môžem pridať na večer ryžovú nemliečnu kašu rozrobenú s vodou alebo materským mliekom- máte s tým nejaké skúsenosti? Mne sa to zdá ešte strašne skoro. Aj na krabici je napísané, že až od 4 mesiacov- my máme 3,5.
Inak Jani, tvoj Maťko je už velikánsky chlap! Rýchlo rastie, o chvíľu nás dobehnete, my máme 6,5kg. Musí to byť teraz pre teba nárčné, starať sa o dve malé deti...Pekný víkend všetkým!
8. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jamulienka no nic ine ti nezostava len co najskor naucit sofinku robit urcite veci sama a jednoducho ju nechaj obcas aj vyrevat...
a zase ked vies, ze budes o chvilku kojit, tak sa jej popytaj pred tym, ci nepotrebuje piskat, ci nechce nieco papat a pod :wink:

rebecca to prosim ta kam chodis do poradne?
9. nov 2009 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mayka včera porodila, malú Terezku:slight_smile:)
gratulujem!!
9. nov 2009 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my gratulujeme... :dizzy_face:
9. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gratulujeme :dizzy_face: ... teraz si na rade ty,arrett :dizzy_face: :wink:
9. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Už aby to bolo :slight_smile:) Neviem sa dočkať toho krpca:slight_smile:)
no a poslickovia už dosť bolia... až sa toho začínam báť:slight_smile:
9. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iha, tak budeme na Teba mysliet a drzat palce! :slight_smile:
Ja som ani v den porodu nemala pocit,ze uz mam ist rodit :sweat_smile:
9. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ďakujeme:slight_smile:)
Ja len dúfam že stihneme prísť do ba a že bude Manzel doma. Lebo neviem čo budem robiť ak nie. Asi zavolam sanitku:-/
9. nov 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
arret neboj...budes zhlboka dychat a vsetko stihnete :wink:
9. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neboj, zas az tak rychle to pravdepodobne nebude :wink:
9. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my gratulujeme a zelame obom vela zdravička :dizzy_face:
9. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Martinkom a Maroškom všetko najlepšie k zajtrajším meninám. :wink:
9. nov 2009 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Martinko dakuje za blahozelanie, tiez gratulujeme ostatnym Matkom!
A najviac cerstvej maminke a Terezke- nech su obe rychlo fit a doma :wink:
10. nov 2009 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ráno 6.25 sa nám narodil simonko. Pôrod trval od polnoci prasknutim plodovky. Som unavena ale tak šťastná!!
10. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
waw...super arrett, vsetko najlepsie.... :dizzy_face:
10. nov 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mayke aj arrettke gratulujeme a zelame vele zdravicka detickam aj mamickam. :slight_smile:
10. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
arrett-srdecne blahozelame,tak to bola naozaj rychlovka :dizzy_face:

a blahozelame aj Matkom k dnesnym meninam :dizzy_face:
10. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz mam stredu :grinning: jasne,ze Matkom k zajtrajsim meninam :slight_smile:
10. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no najprv som to poplietla ja :grinning: nejak som si pomylila dni :grinning:
arett srdecne gratulujem super rychli porod. Zelame vela zdravicka :dizzy_face:
10. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja ze som nieco prespala, ked uz je dnes streda :grinning: takze snezit bude az zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2009 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vitame maleho Simonka, vidis, super, uz to mas za sebou! :slight_smile:
10. nov 2009 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeej...clovek tu chvilu necita a dve babatka...super...sa rychlo zotavte a teste...gratulujeme
a oslavencom vsetko naj
11. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby...v pondelok v centre lici mary kay... :wink:
11. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Ďakujeme Vám všetkým. Ešte sme stále v nemocnici, zajtra alebo v sobotu by sme mali ísť domov. Baby, kedy môžem ísť s malým von, na ako dlho? Tooolko veci neviem, ale ucime sa s drobcom obaja:slight_smile: Uz aby sme boli doma:slight_smile:
12. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
arret no pokial viem, tak by si mala zacat najprv doma pri otvorenom okne, potom na balkon ak mas a az tak vonku na polhodky a potom pridavat...ale ja mam letne deti, takze to velmi neovladam :slight_smile:
12. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Arrett, nás učil primár novorodeneckého na Antolskej, že 2 dni doma, 2 dni pod otvoreným oknom samozrejme bábo oblečené, 2 dni na balkóne a na 8. deň von. Maťko sa narodil do letných horúčav, a tak sme fázu 1 a 2 absolvovali už v pôrodnici a doma šiel hneď na balkón. U teba to asi bude pomalšie, ale teraz je celkom dobré počasie, nie je veľmi chladno, tak podľa mňa tak po týždni môžete na prechádzku. Veľa radosti s bábätkom a nech dobre spinká.
12. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kočky.Prečítala som čo to v tejto téme a zas som o niečo múdrejšia.Niesom síce zo Senca, ale onedlho budem.Začiatkom roka sa k vám sťahujeme. Čo sa týka okolia, nejaké info som sa dozvedela tu. Ale potrebovala by som poradiť od domácich.Keď som pozerala ponuky 3 izb bytov, veľa sa ich predáva na Kysuckej ulici.Mám pocit,že všetci čo tam bývajú odtiaľ zdrhajú. Prečo je tam niečo? :confused: Práve tam chceme kúpť byt.A tiež všetky byty sú na vyvýšenom prízemí-pod ním je ešte další byt.Prosím, ak máte nejaké info, dajte mi vedieť :sweat_smile:
12. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok