Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

arrett
5. nov 2009

Ďakujem baby. Tak tam asi dám malého.

Práve sedim v Ružinove na tej známej 53 s poradovim číslom 34🙂) Snad to do večera stihneme🙂)

arrett
5. nov 2009

Som tak znechutena z toho ruzinova. Cítila som sa ako na bitunku. Najradšej by som rodila doma:/((

bubula64
6. nov 2009

jamulienka tak my mame ten isty problem.stale len maminka nedavaj mu didik on take nelubi a potom chce to a to...a ked jej poviem ze taraz nemozem tak to akoby nepocula.teraz to robim tak ze ked kojim tak jej citam a to je asi tak jedine co na nu zabera.

rebecca2006
8. nov 2009

Jani, to si prosim ta ako zvladla, vstavat 7x za noc! Aj Brinzulka. Ja mám už teraz toho dosť, celý deň premátožím. Inak, keď sme boli v poradni, tak mi sestrička povedala, že Maťkovi môžem pridať na večer ryžovú nemliečnu kašu rozrobenú s vodou alebo materským mliekom- máte s tým nejaké skúsenosti? Mne sa to zdá ešte strašne skoro. Aj na krabici je napísané, že až od 4 mesiacov- my máme 3,5.
Inak Jani, tvoj Maťko je už velikánsky chlap! Rýchlo rastie, o chvíľu nás dobehnete, my máme 6,5kg. Musí to byť teraz pre teba nárčné, starať sa o dve malé deti...Pekný víkend všetkým!

sirinka
9. nov 2009

jamulienka no nic ine ti nezostava len co najskor naucit sofinku robit urcite veci sama a jednoducho ju nechaj obcas aj vyrevat...
a zase ked vies, ze budes o chvilku kojit, tak sa jej popytaj pred tym, ci nepotrebuje piskat, ci nechce nieco papat a pod 😉

rebecca to prosim ta kam chodis do poradne?

arrett
9. nov 2009

Mayka včera porodila, malú Terezku🙂)
gratulujem!!

sirinka
9. nov 2009

aj my gratulujeme... 😵

andy75
9. nov 2009

gratulujeme 😵 ... teraz si na rade ty,arrett 😵 😉

arrett
9. nov 2009

Už aby to bolo 🙂) Neviem sa dočkať toho krpca🙂)
no a poslickovia už dosť bolia... až sa toho začínam báť🙂

andy75
9. nov 2009

iha, tak budeme na Teba mysliet a drzat palce! 🙂
Ja som ani v den porodu nemala pocit,ze uz mam ist rodit 😅

arrett
9. nov 2009

Ďakujeme🙂)
Ja len dúfam že stihneme prísť do ba a že bude Manzel doma. Lebo neviem čo budem robiť ak nie. Asi zavolam sanitku:-/

sirinka
9. nov 2009

arret neboj...budes zhlboka dychat a vsetko stihnete 😉

andy75
9. nov 2009

neboj, zas az tak rychle to pravdepodobne nebude 😉

alex21
9. nov 2009

aj my gratulujeme a zelame obom vela zdravička 😵

alex21
9. nov 2009

Martinkom a Maroškom všetko najlepšie k zajtrajším meninám. 😉

rebecca2006
10. nov 2009

Martinko dakuje za blahozelanie, tiez gratulujeme ostatnym Matkom!
A najviac cerstvej maminke a Terezke- nech su obe rychlo fit a doma 😉

arrett
10. nov 2009

Ráno 6.25 sa nám narodil simonko. Pôrod trval od polnoci prasknutim plodovky. Som unavena ale tak šťastná!!

sirinka
10. nov 2009

waw...super arrett, vsetko najlepsie.... 😵

nicolkarin
10. nov 2009

Mayke aj arrettke gratulujeme a zelame vele zdravicka detickam aj mamickam. 🙂

andy75
10. nov 2009

arrett-srdecne blahozelame,tak to bola naozaj rychlovka 😵

a blahozelame aj Matkom k dnesnym meninam 😵

andy75
10. nov 2009

ja uz mam stredu 😀 jasne,ze Matkom k zajtrajsim meninam 🙂

alex21
10. nov 2009

no najprv som to poplietla ja 😀 nejak som si pomylila dni 😀
arett srdecne gratulujem super rychli porod. Zelame vela zdravicka 😵

sirinka
10. nov 2009

a ja ze som nieco prespala, ked uz je dnes streda 😀 takze snezit bude az zajtra 😝

rebecca2006
10. nov 2009

Vitame maleho Simonka, vidis, super, uz to mas za sebou! 🙂

brinzulka
11. nov 2009

jeeeej...clovek tu chvilu necita a dve babatka...super...sa rychlo zotavte a teste...gratulujeme
a oslavencom vsetko naj

sirinka
11. nov 2009

baby...v pondelok v centre lici mary kay... 😉

arrett
12. nov 2009

Ahojte. Ďakujeme Vám všetkým. Ešte sme stále v nemocnici, zajtra alebo v sobotu by sme mali ísť domov. Baby, kedy môžem ísť s malým von, na ako dlho? Tooolko veci neviem, ale ucime sa s drobcom obaja🙂 Uz aby sme boli doma🙂

sirinka
12. nov 2009

arret no pokial viem, tak by si mala zacat najprv doma pri otvorenom okne, potom na balkon ak mas a az tak vonku na polhodky a potom pridavat...ale ja mam letne deti, takze to velmi neovladam 🙂

rebecca2006
12. nov 2009

Arrett, nás učil primár novorodeneckého na Antolskej, že 2 dni doma, 2 dni pod otvoreným oknom samozrejme bábo oblečené, 2 dni na balkóne a na 8. deň von. Maťko sa narodil do letných horúčav, a tak sme fázu 1 a 2 absolvovali už v pôrodnici a doma šiel hneď na balkón. U teba to asi bude pomalšie, ale teraz je celkom dobré počasie, nie je veľmi chladno, tak podľa mňa tak po týždni môžete na prechádzku. Veľa radosti s bábätkom a nech dobre spinká.

mka
12. nov 2009

ahojte kočky.Prečítala som čo to v tejto téme a zas som o niečo múdrejšia.Niesom síce zo Senca, ale onedlho budem.Začiatkom roka sa k vám sťahujeme. Čo sa týka okolia, nejaké info som sa dozvedela tu. Ale potrebovala by som poradiť od domácich.Keď som pozerala ponuky 3 izb bytov, veľa sa ich predáva na Kysuckej ulici.Mám pocit,že všetci čo tam bývajú odtiaľ zdrhajú. Prečo je tam niečo? 😕 Práve tam chceme kúpť byt.A tiež všetky byty sú na vyvýšenom prízemí-pod ním je ešte další byt.Prosím, ak máte nejaké info, dajte mi vedieť 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre