• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

29. augusta 2016 
alure, vďaka za kontakt, zavolám, dohodnem sa s manželom, že babysittuje a dám vedieť.
6. okt 2010 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahote prosím napíšte keby ste o niekom vedelii kto by potreboval výpomoc v domácnosti či už pravidelné alebo aj jednorázové upratovanie poprípadne opatrovanie detičiek,som priamo zo Senca dakujem
6. okt 2010 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nefertitiavi kde to je tam v kralovej? ja by som sa rada pridala, ak mozem? najdem na nete o tom nejake info? kedy cvicite...myslim Zumbu. Dakujem za infoemoticon
6. okt 2010 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela v pohode. Je to pravda zerie to a tancuje myslim kazdy denemoticon a dokoca potom este aj domaemoticon alepodla mna mu to ide a na zumbe dokaze navodit super atmosku a strhnut ludiemoticon
Ja som vyskusala zumbu na mlynskej a skoro som umrela, to bolo ako na bale zoombikov, ziadna atmoska kazdy nastvani a babena to vobec neprezivala.
zumba v gympli s Katkou sa da, ale ona je dla mna skor aerobikarka.
6. okt 2010 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@soso na nete pochybujem
je to V Kralovej na zakladnej škole, kazdy pondelok od siedmej do osmej a kazdy stvrtok od osmej do deviatej
skusame ju dotiahnut do senca, mne to dochadzanie nevyhovuje, ale nie je nikdy miestoemoticon((
6. okt 2010 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nefertitiavi dakujem ti, dnes som bola len mrknut, ze co a ako, vyzera to fakt super. Inak som sa dozvedela (urcite uz vies), ze od buduceho tyzdna bude uz aj SC a to na gymnaziu na Lichnerke, stredy a piatky o pol 8. Inak viac info sa da najst aj tu http://www.facebook.com/group.php?gid=114553198580902
7. okt 2010 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
8. okt 2010 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to

@brinzulka my mame na zajtra bohaty program, nemviem, ci stihame... vy sa chystate
8. okt 2010 o 17:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme sa chystali...ale plany nam skrizili ATB.... emoticon
8. okt 2010 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
8. okt 2010 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brinzulka vies ako som sa tam tesilaaaaa....mam strasne rada jablkove kolaciky...
8. okt 2010 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@brinzulka emoticon nice 2 meet U
9. okt 2010 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@soso viem viem
som strasne rada, lebo ta cesta ma dost otravovalaemoticon)))
bude s chodit?
9. okt 2010 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nefertitiavi ano budem chodit, v pondelok skocim do Kralovej a v stredu asi do SC, tie piatky mi moc nevyhovuju, zalezi, ci budeme cez vikend odcestovani, alebo v SC emoticon tak sa snad stretneme emoticon
9. okt 2010 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nefertitiavi ja budem chodiť aj v stredy aj piatky emoticon
9. okt 2010 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bebel super, tak aspon niekoho budem poznatemoticon
10. okt 2010 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@soso len túto stredu neprídem...mangel má pracovnú večeru, tak nemám babysitting
10. okt 2010 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak superemoticon
ja sa chystam v stredu, dufam ze to vyjde. a piatok je otazny Ivanke má prist na navstevu kamoska a este neviem ci ich necham na tatina, oni dve ked su spolu tak vyvadzaju jedna radost.-)
11. okt 2010 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kocky nemate nejake originalne napady na vianoce????
V nedelu sme boli v Brne na tej sportovej vystave tak sme kupili Ivanke aj Natalke taky koberec aj s CD. napoji sa to na notebook na telku , je tam 213 pesniciek a na telke sa im ukazuju sipky a podla toho maju po tom koberci skakat resp tancovat. kupili sme obom nech mozu sutazitemoticon))))
ale chcelo by to nejaky dalsi napad???emoticon
11. okt 2010 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nefertitiavi napadom sa aj ja potesim emoticon. ta vasa deka tiez znie zaujimavo - je aj nejaky link k nej? kde by som si precitala o nej viacej?
14. okt 2010 o 07:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to

@slavkav www.ddr.cz
tesim sa co na to povedia bambule emoticon))) tak Ivanka sa na tej vystave od toho nevedela odtrhnut, tak snad bude nadsenaemoticon
14. okt 2010 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak kto ste boli dnes na zumbe????
15. okt 2010 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivanka bola na plávaní pochválena a trenerka ju chcela dat do vyssieho leveluemoticon))) Ale nemozeme nestihali by sme tanecnuemoticon(((((
16. okt 2010 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, nie som priamo z SC ale mohla by som sa sem pridať? a mohli by ste sa somnou podeliť o skúsenosti, radi . . .
19. okt 2010 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera1132 vitaj medzi nami emoticon
19. okt 2010 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
19. okt 2010 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cruela ďakujem emoticon ty si priamo z SC ?
@nefertitiavi dakujeeeem emoticon ty si z SC alebo okolie?
20. okt 2010 o 07:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
20. okt 2010 o 07:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@slavkav ahoj, a dakujem, jej pozeram že aj ty budeš mať chlapčeka ako ja, a o mesiac neskôr ako ja emoticon tešíš sa?
20. okt 2010 o 08:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera1132 vitaj. ja som musela ist tiez pocas tehotenstva k zubarke. a mala som k nej ist aj v lete, len nejako si neviem najst cas emoticon
20. okt 2010 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš