Je tu niekto zo Senca?

veronika33
26. jún 2006

Ahojte,
nájde sa tu nejaká Senčanka?

andy75
19. dec 2008

ahojte
sirinka- ako to rychlo bezi, zachvilku budes mat polku tehu za sebou 🙂
brinzulka-blahozelame!

dnes rano spala Diana do 9h, to je parada, normalne som vyspata 🙂 ale blizi sa vikend, to bude urcite buntosit pred 7h 😒

sirinka
19. dec 2008

andy klara bola hore uz o stvrt na pat...ale ok, museli sme zase odniest moc, lebo mala teplotu...nieco tam je, ale nic hrozne, uvidime ake budu vysledky v pondelok.
a uz mame konecne vybavene vsetko okolo auta, dve hodiny sme boli na policii...a v senci uz zrejme nemaju nikde kolky...hm

ivka2007
19. dec 2008

ahojte-dalsia tehu na obzore? blahozelame brindzulka!,ja som do toho vhupla ani neviem ako-ze mam dve deti 😉 ked sme na nich dve-dvaja tak sa to da,ale keby som mala byt sama tak je to dost narocne!dufam ze to je len na zacitku. A chcem sa takto verejne podakovat sirinke za pomoc 🙂

brinzulka
19. dec 2008

Dakujemeeeeeee....len nech sa nic zle neprihodi.
Ivka2007- a Tebe gratulujeme k rodinke!

sirinka
19. dec 2008

ivka ma privadzas do rozpakov... 😀

sirinka
23. dec 2008

ahojte dievcata...tak to vyzera, ze v senci biele vianoce nebudu 😠

alex21
24. dec 2008

kočky želám šťastné a veselé Vianoce. 😵

Ivka gratulujem k Miškovi. Nakoniec sa vám to podarilo. 😉

brinzulka
24. dec 2008

Pekne pokojne sviatky zelame.

sirinka
24. dec 2008

aj my prajeme stastne a vesele....a bohateho jeziska 😵
pstruhy su uz v rure, salat na terase a kapustnica fajnova 😀 mozeme zacaaaaat.... 😀

ivka2007
24. dec 2008

dakujem vam,ktore ste mi gratulovali ze mame Miska-no je to maly hladosko,ktory cez den spinka ako ukazkove babatko a vecer nie a nie zaspat 😝 ,som taka nedospata,dufam ze casom sa to zmeni 😉 ako dopadol stedry vecer?stromceky stoja?napodiv Simi ho necha na pokoji sem-tam chyta gule 🙂 chyba mi mama,otec(ktory uz nezije)setra.....ale mam vlastnu rodinu,musime byt spolu doma.

sirinka
25. dec 2008

ivka raz sa to zmeni...az do doby, kym zase nezacnu chalani po nociach slecny nahanat...to zas toho spanku vela nebude asi 😀
u nas je tiez stromcek v pohode, klara sa do neho velmi nestara...
a za rodinou cestujeme teraz, stedry vecer travime sami doma

alex21
25. dec 2008

Tak u nás Eliška už spadla na stromček. Sama pri ňom stála a stále sa pomaličky posúvala až sa potkla o darček a už letela na stromček. Jednou rukou som zachytila stromček a druhou som ju oberala zo stromčeka 😀 Stromček vydržal a Eliške sa tiež nič nestalo. Ju najviac zaujímali žiarovky a gule. Darčeky nechcela odbaľovať vôbec ju nezaujímali 😖 ale keď má reklamné letáky tak tie trhá s radosťou 😀

michru
29. dec 2008

Ahojte mamičky 🙂

michru
29. dec 2008

kaki, ja chodím do Senca, moja gynekologyčka MUDr. Oťapková má aj v Senci ambulanciu. Ja som s nou velmi spokojná, aj ma odrodila.
A ked som bola v 9 mesiaci, tak to bolo super, že som sa nemusela ten posledný mesiac trepat do BA, chodila som k nej do Senca, do ambulancie.
V BA som bola 3x, prvý krát na odbere plodovej vody, druhý krát - týždeň pred porodom. profesor Holoman(prednosta gynekologyckého) mi ukoncil tehotenstvo a potvrdil cisársky rez.
No a 3x som tam isla rodit 🙂

sirinka
31. dec 2008

stastny novy rok sencanky!!!

ivka2007
31. dec 2008

Vela zdravia ,stastia ,lasky a Bozieho pozehnania v novom roku!

bambulka78
1. jan 2009

ahojte maminy, vsetko dobre vam aj drobcom v novom roku 🙂
aky bol silvester? nam buchal ohnostroj rovno pred oknami, vsade to rachalo a moj synak sa len prevalil na druhy bok akoby sa ani nechumelilo, tomu sa vravi hlboky spanok🙂

alex21
1. jan 2009

aj my vám želáme šťastný nový rok 😉
Eliška celú noc prespala dokonca lepšie ako tie predtým. Spala od 20:30 do 8:15 😵

sirinka
1. jan 2009

ahojte...nasa sa zobudila ked najhorsie utichlo...ale aspon videla trosku ohnostroj, velmi sa mu tesila a isla opat spinkat...

andy75
1. jan 2009

ahojte,aj my sa pripajame a zelame vsetko dobre do noveho roka!
Diana sa prebudila asi o pol 12 a potom uz nevedela zaspat naspat, tak sme ju na chvilku vzali k sebe do obyvacky, pozreli ohnostroj a potom ked to trochu utichlo, sla spat 🙂

michru
2. jan 2009

Mamičky a icch ratolesti, prajem Vám všetko len to naj-naj-naj v Novorm roku 🙂

brinzulka
2. jan 2009

vsetko najhorsie nech vas obchadza...
My sme boli nalepneni na okne a pozerali ohnostroj nad byvalym hrackarstvom...maly spal az do skoreho rana

janula13
7. jan 2009

jeeej, prepacte ze sem tak vtrhnem, ale netusila som ze je tu takato tema, keby viem skocim sem skor, prave som chcela nieco take zalozit a vy tu uz davno veselo fungujete a ja o vas neviem a som sama ako prst v SC 😅 mozem sa pridat aspon sem tam?Pejka sem este chodi, poznam ju z inej temy..

brinzulka
7. jan 2009

Jenula13- to je super, ze dvojicky...Sa mi to paci tak zdaleka 😉

Sirinka- babatko kope? Uz citit, ked das ruku na brusko? Klarka Ti ho chodi hladkat? Nas David mne zatial sunecky...ale neviem dokedy mu to vydrzi...Uz nezdravi, rozprava veci, ze neviem, ci plakat, ci sa smiat, ja v meste na jednu stranu..on na druhu..Tatinka lubi...mna uz len potrebuje...hruza obdobie.

Babule inak...kde ste? Co robite?

janula13
8. jan 2009

Ahojte 😀

Brinzulka ze super, hm, aj mne sa to pacilo zdaleka u inych v kociariku, ze ake zlate, aj som sama vzdy tvrdila, ze chcem dvojky, ze dve muchy jednou ranou ale to som netusila, ze sa mi to ozaj stane, ale tesim sa uz, velmi, aj ked netusim ake to bude, nemam ziadny nacvik predchadzajuci, ale nebudem ani prva ani posledna..hlavne nech su zdrave a nech ich vynosim co najskor a to ostatne uz nejak bude..
chodi sem este niekto?

sirinka
8. jan 2009

janula vitaj...

brinzulka kope a aj citim, ale mm este nemal to stastie... klarku to moc nezaujima, brucho mam take male, ze ani nie nic poriadne vidiet, takze ju to ani nenapadne... inac aj klara vcera odmietala ist so mnou za ruku, isla radsej s niektorou inou maminkou...no co uz.

alex21
8. jan 2009

ahojte
nejak sa nám tu tehulky schádzajú. 😵
janula vitaj.
Peju aj ja poznám z inej témy. Ale tam už nechodieva odkiaľ ju ja poznám. Tá téma sa nejak rozpadla. Takže už dlhšie o nej nemám správy. Sem nechodí. Posledné správy čo mám tak kúpila byt v BA takže do Seneckej témy už nechodí.

janula13
8. jan 2009

ahojte, dakujem za privitanie, takze pejku tu nenajdem a tak som sa tesila ze je sencanka aj ona...ja tu byvam od marca, sme na Zemplinskej a tak som sa zastrajala ze si tu najdem znamych a pomaly bude rok a nepoznam ani len susedov, normalne som chcela zorganizovt nejaku party a spon ludi z poschodia, ale stale nemame zariadeny byt a tak sa hanbim, hm, a ked vidim ako si maminy s kocikmi kecaju pred vchodom, tak mi je luto, ze ja sa este nemam s cim pripojit, aj ked cochvila hadam bude...je to cudne byvat v inom meste a nemat tu nikoho, nemame tu ani len rodinu, tak dufam ze sa to zmeni...aj vdaka vam 😉

lienka7
9. jan 2009

Ahoj Janula.
Hlavu hore. Vsetko bude OK.
Ja tiez byvam na Zemlinskej uz 2 roky a sotva poznam susedov na poschodi. 😀
Tesila som sa ze ked budem doma na materskej ze sa to zlepsi ale akosi nikoho nestretavam a ked aj ano tak sa len pozdravime.
Nedavno som sa zoznamila s maminou ktora ma dvojicky a byva o poschodie pod nami a ja som ju za tie 2 roky ani raz nestretla!!! a takychto susedov o ktorych ani neviem ze su nasi susedia je tu skoro plny dom 😀 .
Byt tiez mame zariadeny len tak do 3/4. Najprv nebol cas, potom chut a nakoniec peniaze..no a potom prisiel Misko a uz sa do obchodov tak lahko nedostanem ☹ no ale co uz, nemozeme mat vsetko naraz.
Tes sa na babetka, zariad vsetko hlavne pre nich a susedia a znamy casom pribudnu. (Teda aspon ja sa tym riadim)

brinzulka
9. jan 2009

janula 13- nezufaj...ja som sa vydala do SC a ostala 8mesiacov v byte na PNke...obcas som vysla von...a bolo mi tak clivo...
Predtym v TT sme mali zbor, folkl.subor, stretka, byvalu zdravotnu skolu a ti ludia maju teraz male deti..tak by som s nimi kecala, behala...Ale je to inak...ked byvame az tu 😒
JA som este taky cudny clovek...nie som moc na kecacky, kym cloveka nepoznam...Potom je zasa problem so mnou vydrzat...Trosku som sa uz rozkukala, ked som zacala chodit do materskeho centra, ked bol David vacsi a na pieskovisku sem tam prehodis nejaku tu vetu.
A budes urcite neprehliadnutelna s detickami...a postupne sa budu prihovarat...a potom Ty niekomu a tak....
Ci? Ako ste na tom ostatne maminy?
bambulka78- nebyvate v panelaku pred skolkou na Kollarovej ulici?
lienka7- mam pocit, ze sme Ta stretli pred casom v lekarni vedla MU...ja uz som bola na pokraji mojich vsetkych sil...neviem, kde ich to nase dieta stale cerpa 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre