Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

ivulik007
28. sep 2009

avanka - do Senice budeme určite chodiť, na nákupy to máme najbližšie 😉
sylverka - díky za privítanie 🙂

alena22
28. sep 2009

ahoooj no bolo super dostali sme ocenenie VIP viceprimatora mesta bratislava, ubytko bolo super, podarilo sa nam vela predat co znamena aj utrzit € tak sme spokojne vesele mali sme krasnu recepciu v primacialnom palaci v zrkadlovej sieni nam gratulovali spievala nam kirschnerka aj predna zdenka no super super super a hlavne ta recepcia lebo to nezazijes len tak boli sme ako v smotanke 😀 😀 😀

alena22
28. sep 2009

a v stredu zasa padam do sale na skolenie do piatku tak mam rusno 😅

avanka
28. sep 2009

Zvykaj si 😀

ja uz toto asi nezazijem az v takej frekvencii ako doteraz, predsa len uz budu mozno 2 deti a Rastik robi na smeny....

a ide ti Facebook? lebo mne uz 3 den nie...

avanka
28. sep 2009

A my sme na recepcii neboli....uz sa nam nechcelo 😝

alena22
29. sep 2009

no zuzi ja som rada ze mi ma kto povarovat inak by som tiez takto nebehala kade tade a dnes som sa dozvedela ze idem aj do piestaaaaaaaaaaaan 😵 😵 😵 na tyzden sa vytesujeeeeeeem 😀 baby hovorili ze tam je perfektne 🙂

alena22
29. sep 2009

a facebook mi ide normalne kazdy den som tam vrazena 😀

cezetko
29. sep 2009

Ali ty si riadne vytazena. Tusim ta ta praca skutocne bavi. To je dobre. Kto ti stale varuje maleho? Mala by som aj ja niekam dat deticky a vypadnut 😉

alena22
29. sep 2009

ved mam manzela skolku a babky tak ked je zdravy je v skolke a ked je chory je s babkami a muzik na noc ho brava domov 😵 ak je u babky v skalici tam je aj tyzden v kuse strasne sa tam vzdy tesi a kolko krat nechce ist ani domov tak som rada ze sa mame radi vystiskame ale vydrzime a zvladame to aj bez seba 😉 uz je to veliky chlap samostatny 😀 😵 praca ma bavi ale nebavi ma balit lebo stale by som vela veci tahala so sebou a uz mam zasa plnu tasku teraz balim na zajtra do tej sale a tolko vci sa mi zrazu hodi co chcem 😅

avanka
29. sep 2009

Tak ja mam problem bez Lukaska vydrzat aj hodinu, ked je s Rastikom vonku 😅

alena22
30. sep 2009

no ja som adrianka nedavala ani kocikovat nikomu a stale som ho mala pri sebe kym nenastal zlom rok aj 4 mesiace ked narukoval do sanatka a bala som sa ze bude na mna naviazany privelmi ale v pohode to zvladol myslim ze som si zvykala dlhsie ako on 😵 tak samozrejme ze mi chyba ale viem ze zvladne bez maminky nejaky cas a ked sa vratim vzdy ma stitska a vravi ako ma lubi 😵 ale ked takto putujem kade tade sme si aj s muzikom vzacnejsi tak je to take vesele doma potom to zvitavanie 😀

avanka
30. sep 2009

No tak to si viem zivo predstavit, ani nemusis pokracovat 😀 😀 😀
ked tak az po 22-hej 😀 😀

vana
30. sep 2009

Ahojte bambule!
Tak aj ja už som po týždni doma,čo je tu nového ako sa máte všetky.

Veru zuzi mohli by sme sa stretnúť niekedy ked sa luli vyzdravý už je mu lepšie?
Ja idem až 12.10.do tej nemocnice dnes som bola už na predoperačných odberoch aj s Bibi som bola taká bola poslušná aj ručičku jej museli zalepiť ako maminke tak súcitila.
Ja mám tiež problém dať ju niekam,iba jednu noc bola bez mna ale to som bola v nemocnici tak to sme museli.

Ali tak to je paráda kolko zážitkou máš v robotke,čo budeš robiť v pieštanoch?

cezetko
30. sep 2009

Ahijte. Tak my sme dnes prezili prve ockovanie s Ameli. Plakala strasidelne. Dostala dve injekcie. Vazime uz 6,5kg a meriame 64cm.

avanka
1. okt 2009

Jani, Luky uz celkom fajn, len ja naprd 😠 nadcha sa mi vrazila do dutin, tak ma priserne bolieva hlava..ale to je moja vina, ked som hrdina....

vana
1. okt 2009

Tak aspoň že Lli už je lepšie,teraz je tých soplou nejko vela každý druhý soplí to je tým počasím.Tak sa skoro vyliečte!

Ameli gratulujem k peknému prírastku hmostnosti nám sa s Bibi mohlo o takých kilečkách len snívať.

bobd
1. okt 2009

Ahojte babulky!
jasem zavitam, len ked nieco potrebujem 😔
tentoraz by som sa vas chcela spytat, ci este funguje to knihkupectvo pri hlavnej krizovatke. potrebovala by som si kupit knizku na anglictinu - headway, a neviem, ci sa mi oplati bezat do senice. ak by ste niektora mali kontakt na predajnu, alebo pri prechadzke s ratolestou isli okolo, budete take laskave, a kuk mi cislo ?!
budem vam vdacna🙂

cezetko
1. okt 2009

Ak zhanas nejaku knizku na anglictinu, tak je lepsie sa odbratit na knihkupectvo pana Bystrickeho v Holici. Cislo na knihkupectvo na krizovatke v Senici je 034/6513680

bobd
2. okt 2009

cezetko, dakujem!

vana
2. okt 2009

Ahojte!
No kde stevšetky čo plánujete na víkendík?
Má byť snád ešte trošku dobré počko.
Ja som si dnes kúpila na zimu čižmičky tak sa vytešujem už môže mrznúť,vlastne ešte nie celkom ešte nie je záhrada porýlovaná. 🙂

stija
2. okt 2009

ahojte,
nejaky cas osm tu nebola. mate sa? nejako sa u vas rozbehli vecery s varenim 🙂

Miri gratulko k prirastku na hmotnosti. ste na tom lepsie ako my. Beina nema ani 6 kilo a to je o mesiac starsia. dokonca tusim viac ako mesiac. ale aj tak vyzera baculka, tak to neriasim. a mame za sebou aj druhe ockovanie, poplakala si tiez, ale nie az tolko ako pri prvom

stija
2. okt 2009

vana my ideme zajtra po obede pozriet za segrou do nemocky, je v siestom tazdni a tento tazden ju hospitalizovali, musi lezat. a v nedelu gratulovat svokre. teda mozno pojde nakoniec zajtra aj v nedelu muz sam, lebo som trocha nachcipla, tak uvidime.

avanka, Luli je uz zdravy?

avanka
3. okt 2009

Stija, uz ano 🙂 tak som rada....
a preco musi segra lezat? Je v Skalici?

alena22
3. okt 2009

ahojte tak ja som konecne domaaaaaaaa 😵 😀
adrianko spinka tak mam trosku casu nakuknut sem lebo musim pratat vladla tu taka chlapska anarchia trochem zasa 😅 🙂
v sali bolo super skolenie sa mi pacilo a vcera sme boli na tej oslave zacali sme v pizza pube v kostymoch z nasej kostymerne ale fotky dohodim az po dohode s kolegynkami na facebook lebo nie vsetky su publikovatelne a potom sme sa presunuli do dojca na barak a tak sme pokracovali 😀 😀 😀 bolo to perfektne a hlavne v tych kostymoch to nemalo chybu vsetci sa smiali na nas a zahoracke divadlo nas dnes pozvalo na kasting 😀 😀 😀 no skratka sou 😎 adko uz je konecne prestava kaslat ale na buduci tyzden si od utorka beriem volno aby som s nim bola aj ja troska lebo este tyzden nema ist do skolky 😅 tak si oddychnem aj ja aj on ...snad 😀 no idem ja riadit lebo slak by ma trafil v tomto tu dlhsie sediet 😀

cezetko
3. okt 2009

Ahojte. Dakujeme za gratulaciu k prirastku.
My sme dnes absolvovali oslavu petdesiatky mojho uja a tety. Leo sa spraval super a Ameli skoro stale plakala, takze sme tam boli asi len dve hodinky, bo nas tatko je v podstate mimo dom kvoli nakaze prasacej chripky. Lekara som sa pytala ze ked manzel pride z Mexika domov ci sa mame obavat. On hned povedal ze manzela nemam pustit tri dni domov. Ak sa nic u neho neprejavi tak sa nemame coho bat.

cezetko
3. okt 2009

Pozerate Superstar?

alena22
4. okt 2009

cau no ja som vcera pozerala a dnes mam zapnute opakovanie ale viac menej ako kulisu 😀
tak tata je v karantene od vas 😀 mas to vesele , my sa strojime za chvilku na 50 sa tesim uz dufam ze adko bude fit a dobre sa zabavime 😵

vana
4. okt 2009

No teda tak ste skoro všetky oslavový víkendík.Tak ste sa bavkali.
My sme boli tento víkend konečne v klude s detmi doma tak sme trošku oddychovali aj ked pri dvoch detoch neviem či sa dá hovoriť o odychu ale pohoda 🙂

alena22
6. okt 2009

jani kedy pride tovar? zajtra ti donesiem € aby si ma potom nemusela nahanat 😉 😀

vana
7. okt 2009

Tovar bude dúfam že dokoncy týždna lebo potom by vám to musel roznášať mužík. 😀
Ešte zatial nevolala ale stále čakám už teším 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre