Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

stija
7. okt 2009

ahojte
Avanka, mala nejake problemy, nasadili jej magnezium a musi lezat s vyvysenymi nohami. bola na Myjave, uz ju pustili, len neviem ako bude lezat pri tom svojom skoro dvojrocnom sidle.

vana a aj sa ti podarilo oddychovat pri tych dvoch detoch? 😉

alena22
8. okt 2009

Stija sestre drzime palceky aby bolo vsetko ok 😉
bozo toto co je za pocasie vonku jeden den je rovno ze leto dnes je zasa nejako divne pofukuje no hruza 😅 skoda ze nejsom v praci mohli sme si ist pustat sarkana alebo aj s adkom by som sla ale clovek sa aj bojim aby sa nenakazil zas niekde alebo co lebo uz by som bola rada keby siel do skolky v pondelok 😀

vana
8. okt 2009

Ahojte!
Veru počasiu nerozumie nikdo,ale že už sa má pekne ochladiť.
Stija dá sa aj oddychovať ke d je večer a deti sladko odfukujú 🙂
Včera som sa stretla s Avankou vonku a vyzerala dobre konečne sme sa porozprávali po dlhej dpbe. 🙂

cezetko
8. okt 2009

Ahojte. My mame tatinka konecne doma. Uzivame si rodinnu pohodicku, celkom. Nastastie sa vratil z Mexika celkom zdravy.

alena22
9. okt 2009

cezetko ked iba celkom zdravy to mu nieco je? a tak pokial nedotiahol nejaku mexicanku je to ok nie? ci mozno by sa ti aj hodila pri dvoch detoch aspon na varenie a pratanie 😀

alena22
9. okt 2009

my sme mali vcera navstevny den tu bolo stale ludi som sa vytesovala 😵
dnes pride podvecer dedko z ciech zasa bude veselo, ked uz tatna mame stale niekde v tahu 😅
a mozno dofici aj adkova laska baruska...mohli by 😀
mne sa tak nic nechce zeny ja som dsne zlenivela na tejto dovolenke tyzdnovej a pritom nic take nemusim len navarit obed ale ja uz len z predstavy ze mam stat pri sporaku som unavena 🙄 😀 vdaka bohu existuju aj donaskove sluzby a ten jeden krat ked si adko da nejaku specialitku od cinana sa mu nic nestane 😀

vana
9. okt 2009

Tak je vám aspoň veselo,ked už musíte byť doma ,ja som dnes bola u Suleka potvrdiť papier jeden no tam vám bola uplne preplnwená čakáreň asi je v tomto období vela chorôb.

Veru taká mexičanka na pranie by sa zišla občas aj nám z toho počasia sú všetci nejký otrávený

alena22
9. okt 2009

jani kedy ides do nemocky v pondelok?
drzime palce aby vsetko dobre dopadlo a aby si bola coskoro doma 😉

avanka
9. okt 2009

Jani, aj my drzime palce 😉 😉

Lukasko zacal akosi pokasliavat, takze moj zajtrajsi plan, ze s tatinom pojdu na chalupu pozriet svokrovcov a ja cely den budem v posteli citat knihu stroskotal 😠
tak snad malinky neochorie...toto striedanie pocasia je strasne, dnes sme boli na ihrisku a uz po chvilke mal strasne studene rucicky....

vana
9. okt 2009

Ja idem v pendelok ráno už o 8:00 musím byť v Bratislave tak sa mi nechce.
Beki vezieme už v nedelu k mojím rodičom aby sa náhodou ráno nezobudila ked budem odchádzať,takto si bude myslieť že ide na prázdniny a už sa na to teší dnes sa s babinou dohodli tak som rada že sa tam teší,určite sa mi bude lepšie odchádzať.
Díki moc myslite na mna!

sylverka
10. okt 2009

jani ano drž sa nech si už doma a v poriadku držim palce veľmi 🙂

stija
10. okt 2009

vana a preco ides do nemocky? asi som prehliadla, alebo neviem.

alena22
12. okt 2009

stija idu jej operovat cistu v podnebi ci tak nejako, ona chuda stale chodila k zubarke a ta bola nejaka nespolahliva a si nesimla ze ona tam ma cistu ☹

cezetko
12. okt 2009

Ali na opravu. Tu cistu jej zubarka liecila ale ma ju hlboko v kosti a to sa ambulantne neda liecit. To len tak na opravu. 😉
Toto pocasie je fakt des. Co cele dni robite? Tatinko ziadnu chorobu ani Mexicanku nedoniesol, takze domace prace a deti zosatli na mne 😉

alena22
12. okt 2009

no ale cistu som trafila 😀 😀 😀
ja som v praci potom ideme s tesinkou von a potom sa hrame praceme varime ale von ideme aj ked leje a fuka skratka vzdy, lebo musime 😅 ale tak ja som iny pripad kedze uz pracujem baby ti budu vediet lespie povedat 😉

cezetko
12. okt 2009

Hej cistui si trafila 😉
Tak vy musite von bo mate psika ale my by sme len mali ist von. Ja som dsesne leniva, ked je tak hnusne.

avanka
13. okt 2009

ale cista je po spravnosti cysta 😀 😀 😀

Lukasko je chory, ja tiez kaslem ako stary tuberak, takze my sme zatvoreni doma a kazdy den o stvrt na 4 vyhliadame pri okne Rastika 😀

alena22
13. okt 2009

zuzi tak to mi je jedno s akym i/y je, ja ked sa ponahlam tak pisem a nehladim ja si ani nekontorlujem co pisem a asi mi to tam sedelo ked som to napisala viac krat po sebe 🙂
my sme dnes s adikm mali pekny den po venceni sme isli do pizzerky aj saska tam prisla za nami a potom sme sa tulali po tescu a prisli sme len pred chvilockou domov tak uz iba sprcha pyzamo a tv 😀

cezetko
13. okt 2009

Tak pekny vecer prajem a dufam ze sa vsetci chori rychlo uzdravite.

cezetko
13. okt 2009

Ako sa ma Saska? Ako sa jej byva v Senici?

avanka
14. okt 2009

Ali, ved sranda, nie?? 😀 😀

alena22
14. okt 2009

zuzi vsak v pohode 🙂
boze zajtra idem zubarke zasa musim mi dokoncit ten zubok ble sa bojim ☹

miri nevies nahodou nic o janke ako dopadla?

vana
16. okt 2009

Ahojte!
Tak ja už som doma,operáciu som prežila no vyzerám a cítim sa hrozne.
Vidím že sú tu nejaké nerovnosti okolo mojej cysty.
Ono to bolo tak pred tým som chodila zubárke inej a tá mi nevedela prísť na to čo mi je aj ked mi odumreli tri horné zuby vedla seba,tak som zmenila zubárku tá na to hned prišla aj sa snažila liečiť vždy mi rozrezali podebie cysta sa na chvílu vyprázdnila chvílu bol klud a potom to išlo na novo tak povedala že jediné riešenie je ísť pod nôž.
Tak ma v utorok operovali asi dve hodky mám rozrezané celé dasno od prvého až po šiesty zub museli mi vybrať aj kus podnebnej kosti lebo bola dôsledkom tolkých zápalou napadnutá a rozožratá,všetko vyšistily cystu vybrali a žašily.
Teraz vyzerám ako keby som sa stretla s nákladákom,pol hlavy mám koplet opuchnuú a nenormálne to bolí musím len ležť a najesť je sa velké utrpenie.
V steredu idem na stehy von tak dúfam že mi to dovtedy aspoň odpuchne.
Tak som sa pekne rozpísala čo?A idem zase pokračovať v lažkaní ešte že mám doma takých skvelých opatrovatelou Bibi s tatinkom sa o mna velmi pekne starajú.

alena22
16. okt 2009

jejda jani to je strasne chudatko dufam ze sa skoro uzdravis 😉
pocuj to sa ako prejavovalo ze tam mas tu cystu? ti napuchla vzdy sanka ze hnis tam mas alebo ako? 😕

sylverka
16. okt 2009

janinika je to hrozne dufam že to čoskoro bude fajn ešte že maš takých skvelých pomocníkov 😢

vana
16. okt 2009

Dakujem!
No prejavovlo sa to že mi odumreli tri zuby vedla seba a na podnebí som mala výduť čo sa mi dva krát naplnila vždy mi prerezali a čistili a zase bol chvílu klud a na Rtg snímke to bolo tiež dobre vidieť.
už ale o tom nechcem ani počuť idem skúsiť spať minulú noc som tomu moc nedala dúfamže dnes to bude lepšie.

alena22
18. okt 2009

ja mam totiz jani na lavej strane take ze uz dva zuby mi vytrhli vraj koli tomu ze tam mam hnis ale teraz tam nenam zub ziaden a uz raz sa mi spravil taky vacok mi to cistila a teraz sa mi zda ze sa mi to robi zasa, preto sa tolko vypytujem .... i ked som bola vo stvrtok u zubarky a povedala ze mam vsetko dobre a ze mam prist az za rok ja uz si tam nahmatam taku hrudku hore jazykom no som zvedava ☹ boze len nech nemam co si mala ty 😒 ☹ 😒

dufam ze uz sa mas lepsie 😉

nejdete si nikto zacvicit? ja za chvilocku vyrazam na 4ZS na step som si dala po obede veternik musim ho ist vyskakat 😎 😀 😀 😀

dnes bol konecne aj nas tatinko doma tak som mala aj chvilku pre seba a spravila som si masku a troska som sa dala do kopy uz len obocie snad k veceru 😀 😵

vy ako ostatne kde sa tulate? deticku su zdrave? ja len dufam ze adko nam vydrzi do buduceho vikendu zdravy lebo to moj tatik oslavuje 50 v senici tak by som tam ozaj rada sla 😅

cezetko
19. okt 2009

Ahojte. Po dlhsom case som sa tu ukazala, bo nas tatinko je zasa prec na tri a viac dni. Zasa som slamena vdova, este ze mam dve deticky 😉
Co hovorite na toto zimne pocasie?

vana
19. okt 2009

Ahojte!
Chúda Miri to je hrúza s tým tatinkom ale pri dvoch detičkách to to určite rýchlo ubehne.
No mne je celkom jedno ako vonku je,ešte pár dní musím sušiť doma.

Ali tak popros zubaricu o Rtg tam je jasne vidieť čo a ako.aby si bola sopokojná.
Mne už je od včera konečnečne lepšie neznesitelná bolesť je už znesitelná.Tak sa tešímaž mi ju v stredu rozšnurujú a budem sa môcť aj normálne usmiať. 🙂

cezetko
19. okt 2009

To ma velmi tesi za ti je lepsie!!!!!
U nas sa to dost vlecie, ked sme stale doma. Vonku je zima takze tam chodime len na pol hodku a Ameli v kociku place.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre