Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
31. dec 2009

krasneho silvestra aj vam babule a detule a cele rodinky a moc sa neopite u nas je party v maskach 😀 😀 😀

mamartinka
1. jan 2010

Vsetkym vam zelam Stastny Novy rok 2010.Hlavne zdravie,penazi a stastia.Ako ste Silvestrovali?My sme boli doma.Dnes tu mame snezik.Krasa je to.

vana
2. jan 2010

Aj tu dnes sneži aj prší a už aj slnko svieti ako u blbých.
My sme silvestrovali s mužíkom doma na gauči, Bibi prespala celý polnočný rachot zobudila sa až bolo po všetkom ale hned potom zaspala tak v pohode.
Včera sme boli popriať rodičom a svokrovcom a dnes už zase v normálnom kolobehu.

mamartinka
2. jan 2010

Vana tak ste teda silvestroali.No aj mi tak isto doma pri telke a pri netoch.O 23.00 sme si pripili o 24.00 Irskeho casu taktiez a o jednej sme isli spat.Tu ani ohnostroje nerobia.Len par co lietalo a vsetko.Inak vcera neaka baba zalozila novu temu Senica a okolie neviem naco to zakladaju nanovo a zamkli to.Som ju presmerovala sem a neni jej tu. 😒 My sme vcera mali snech a dnes tiez je bielo.Ale aj vykuka slniecko.Tak vam zelam este pekny zvysok vykendu a prijemny start do toho Noveho Roku. 🙂

sylverka
2. jan 2010

ahojte my sme dnes boli na sedemdesiatke deti sa vybehali dufam že sa unavili a budu spat 🙂 🙂

cezetko
2. jan 2010

Ahojte. Zelam vam v novom roku nech sa vam vsetko plni tak ako si zelate a hlavne nech sme vsetci zdravi.
My sme Silvestrovali doma "papucovo" S muzom sme vypili dve flase sampusu a isli sme spat. Deticky pekne vsetko prespali, takze bol celkom klud.

alena22
2. jan 2010

mati to si niekedy nevsimnes ze uz tu taka tema je a zalozis ju zas to je normalne to ked niekto pride na Mk novy sa este nevie tak orientovat ako my zbehnute konickarky 😀 😀 😀
kde je ta kocka nech sa prida bude nas aspon viaceeeeej 😵
my sme tu mali znamych bolo veselo a aby sme toho nemali malo nadruhy den sme tahali zas my u nich 😀 😀 😀 bolo nas tu sedem no zabava v plnom prude a adko prespal delobuchy a sa cudujem ze sa nezobudil lebo my sme dost santili na balkone 😀 😅

mamartinka
2. jan 2010

Ali ta baba co zalozila tu temu okres Senica je na druhej strane neaka barbyka myslim.No to mas pravdu asi si nevsimla ze uz tu taka tema je.Ale viac sem nepise tak neviem kde sa vytratila.Asi nema cas.

alena22
4. jan 2010

mati uz som kukla skoda ze sa nepridala ☹
co porabate cele dni? U nas je stale rusno bud sme my prec alebo je niekto tu nejako to nema konca kraja 😀 teraz tu mam segru na varovke a to sem chodi jej kamoska simonka a adko s dvomi velkymi 10 rocnymi babami sa tak zahra ze ani nevieme ze ho mame 😀 😵 zajtra chcem vyrazit na staru myjavu troska do snehu ak mi nepadne plan 🙂 😉

barbyka
4. jan 2010

Ahojte môžem sa pridať? Ja som z okresu Senica 🙂

vana
4. jan 2010

Ahoj!Vitaj medzi nami jasné že sa môžeš pridať.Odkial si?

mamartinka
4. jan 2010

barbyka tak uz si tu.Kludne sem pis,budeme radi.

barbyka
4. jan 2010

Dakujem baby 🙂 Ja som z dediny Štefanov 🙂 a vy ste odkiaľ? Mamartinka koľko sa snažíte o mimi?

avanka
4. jan 2010

Ahoj Barbyka 😉 😉

barbyka
4. jan 2010

Ahoj Avanka 🙂

mamartinka
4. jan 2010

Caute baby.Ako sa mate?barbyka mas potom ip. 😉

vana
4. jan 2010

Zuzi vitaj doma ako ste sa mali?
Barbyka my sme tu až na martinku všetky priamo zo Senice.
Zo Stefanova som mala spolužiačku na strednej Maju Knotkovú.

mamartinka
4. jan 2010

Tak,Tak vana.Ja som z Duboviec momentalne Irsko a niekedy snad Buranka 😀

sylverka
4. jan 2010

ahoj vitam nový prirastok medzi nami 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

cezetko
4. jan 2010

ahoj, vitam novy prirastok.

alena22
5. jan 2010

cafte vitaj barbyka 🙂
boze baby neviete kedy konecne napadne sneh ???? toto je otrasne pocasie uz ma to nebavi chcem zimu jak sa patri 😀 mne dnes ide krpcek o chvilku na humence ku krstnej si ho beru tak budem mat chvilku doma tichooo 😀 😵

avanka
5. jan 2010

Jani, fantasticky bolo, sice som prisla domov s laryngitidou, ale drobec je zdravy, nastastie......
isla by som znova, ale tak sme pozvani na leto 😉 😉 takze o chvilu sme tam zase 😀
a musim sa pochvalit, ze vsetci boli nadseni z mojich kolacikov, zjedli sa ako prve 😀 😀 joooj, uz teraz sa tesim na dalsie Vianoce...

inak sa mame fajn, Lukasko je uzasny, uz rozprava uplne vsetko a kazdy den ma prekvapuje s novymi slovami.....a vola nas asi tyzden maminka, tatinko, je to krasne.....

ach ta laska materska 😀 😀

no a kedy to uz konecne pridete?????izba hotova, vcera sme boli pre uchytky, stolar ich pride namontovat asi zajtra, plno kolacov v mrazaku, uz len vy chybate..... 😀 😀

A Marek Mosat ma uz 2 synov, vies? Adamka a Tomaska.....to len tak pomimo....

Ali, ty uz sa doma asi nudis, co? 😀

s tym snehom je to pravda, ked sme sa vracali v nedelu z Oravy, cele Slovensko pod snehom, na Myjave sme skoro nevysli od svokrovcov, bo sa tak smykalo a prideme do Senice 😅 uplne iny kraj

mamartinka
5. jan 2010
avanka
5. jan 2010

Martinka, bodaj by to bola pravda 😀 😀

mamartinka
5. jan 2010

Ved sa nechajte prekvapit.A nieco nechajte aj potom po 24. 😀

alena22
5. jan 2010

jeziiiiiis mati to si ma potesilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

avanka no uz asi dva dni je aj nuda uz som si zosit predlinajkovala pripravila do konca roka,knizku som si pokukala co mam s hrami pre deti aby sme mali zas daco nove a na nete vzdy aj nadabim na nieco co vyrobit zas a tak uz mi normalne aj chybaju babule 😵

adko mal ist dnes ku krstnej na cely den ale prisla po neho krstnej dvagrina a adko sa normalne zatal 1x v zivote a nechcel ist skratka nenastupil do auta ze nejde zacal plakat to sa nam este nestalo tak je so mnou doma a navecer pride svokra tak dnes mam o zabavu postarane 😀

ja som robila uliky 1x v zivote a boli perfektne kazdy chvalil aj mne chutili 😝 jedny z gastanoveho pyre pre adka a druhe boli orechove ale na dalsie vianoce sa veru nejako ani netesim uz teraz mna to pecenie nejako prestava bavit 😕 😔 😅

avanka
5. jan 2010

uliky mmy milujeme, ja som tiez orechove robila prvykrat a tie na Orave isli najviac, tam take nepoznaju....moja mamina ich robi kazdy rok, aj sa vzdy pojedia ako prve....ja som sa ich bala, ale bolo to najjednoduchsie zo vsetkeho...a este kokosove som skusala, ale tie neboli az take dobre.......

vidis a to ja uz pozeram po nejakych receptoch, co by som upiekla 😀 😀 vcera som robila nepecenu jablkovu tortu, dnes ju ma Luky na olovrant, tak som zvedava, ci ju bude jest......

ja frcim na muffinoch a hladam nejake dobre recepty 😉

alena22
5. jan 2010

zuzi a mas aj nejake atb????

no zajtra uz niekam vyrazame s prdom nasim kombinezy pripravene vsetko jak my byt 😀

vana
5. jan 2010

Zuzi to je je super že ste si oddýchli hlavne sa skoro uzdrav.
A mARTINKA DíK SI MA POTEšIL A STOU PREDPOVEDOU LEBO BIBI DOSTALA POD STROMčEK LYžE A ZATIAL LYžUJEME LEN DOMA PO KOBERCI SNEH BY SME PRIVíTAL ,VO šTVRTOK CHCEME íSť NA CHALUPU TAK DúFAM žE NASNEží NECH SA TAM NEšLAPEME PO BLATE.
Sory až teraz pozerám že píšem velkými,dnes ideme aspon na klzisko nech máme trochu športu.
A koláčiky nechcem aspoň týždeň vidieť ale uliky robím tiež a fovoritujú aj u nás ja robím aj tak piškotové to je podobý recept ako na nepečenú kokosovú roládu.

vana
5. jan 2010

Ozaj Zuzi rýchlo sa uzdrav a potom sme u vás aj v sobotu máme čas ak budeš doma a bueš o.k.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre