Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
5. jan 2010

jej klzisko 😀
a co tam beki robi v topankach jazdi po lade ci ma korculky 😵
u nas lyze tak skoro nehrozia MM nema rad lyzovanie jediny sportovec v tomto smere som ja 😀 aj ked nevyzeram 😀 ale isla by som sa lyzovat ale nemam s kym 😅

avanka
5. jan 2010

Ali, mam aj Atb, ale uz som relativne v pohode...nemavam teploty, takze kazda choroba je o to jednoduchsia......uz mam aj svoj hlas.....
Jani, v sobotu, ked povies, doma budeme, chceli sme ist k Slavke, ale az ked vyzdraviem uplne, nech jej nenakazim babulky.......

beky je taka sikulka?
My chceme malemu na 2 narodeniny v lete kupit bycikel, strasne sa tesim......
zimne sporty nemusime, iba snad to klzisko, ale to bude chodit Rastik s detmi......
ja radsej more...uz nech je leto.....

na tie piskotove mi niekedy das recept......ja som robila kokosovu roladu nepecenu a bola perfektnaaaaaaa, este je kusok v chladnicke....
ani ja som sladke moc nejedla a teraz uz druhy den ocistujem organizmus zeleninou, mnam....

alena22
5. jan 2010

ja som si tiez po sviatkoch dala uz len zeleninovy salat a tak uz som sama nevladala sa cpat 😝 😅 😀
ja sommala pri formickach tri recepty na uliky jedny orechove kokosove a tusim cokoladove tam su tie tretie ale robim len orechove ad jedno mam plno orechov treba mi ich minut uz su z minuleho roka az toho 2008 a ja mam orechy v takejto podobe rada 😝

ja mam radsej zimu a sneh kedy sa obleciem a neni vidno moje speky tak velmi v lete sa ja len potim jak krava tecie zo mna a tak ale to mam aj zo stitnej to potenie ale nejde to odburat nijako 😠 ☹ 😒 takze leto nemam rada len z toho dovodu 😅

mamartinka
5. jan 2010
avanka
5. jan 2010

Ali, ak budes mat cas, odpises mi tie uliky? okrem orechovych......dik

my mame tiez strasne vela orechov, svokrovci zasobuju, ved som ich teraz minula asi 4 kila, keby som to mala kupovat, no neviem... 😝

cezetko
5. jan 2010

Baby vy ste riadne cukrarky. Ja sa zmohnem len na linecke, vanilkove rohlicky a medovniky, pripadne nepecene torty.
Ja by som tiez prijala troska snehu ale nie zas prilis bo s kocikom sa terigat po snehu nie je velka sranda 😉
Jani ako bolo na klzisku?
Nas Leo sniva stale o tom ako sa bude sankovat a lyzovat. Snad mu to raz splnime 😉

vana
5. jan 2010

My tiež orechami šetriť nemusím na chalupe máme dva velké a rodia každý rok sa priživuje cela rodina na nich,tú nepečenú kokosku som nusela robiť k silvestru dalšiu lebo tá prvá padla hned to je super mnamka,tú lúbime všetci veru.
No na klzisku super bolo dnes vela ludí ale sme si zabrusli lepšie ako minule Bibi na kačenky a už jej to celkom dobre ide,my frčíme tiež viac na zimných ako na letných špotoch asi to bude tou štítnou tiež sa potím jak...a preto chcem aby sa aj malá už od teraz učila lebo teraz ešte nemá strach a rýchlo sa učí je to naša šikulka ,uvidíme ako pôjdu tie lyže na tých kačench už pekne aj za jednu ruku išla len sme čumeli. 😀
Tak Zuzi ešte si zavolame ,rýchlo sa lieč.

alena22
6. jan 2010

jani presne tie deti male nemaju strach a rychlo sa vsetko naucia...teda su vynimky co ani tak nie ale na vela vela deti to plati...my dnes vyrazame do snehu k sestre bude veseloooo 😀 😵

mamartinka
6. jan 2010

Tak co Senicanky.Vysla ta predpoved zo snehom?Aj nam tu dnes od obeda snezi a snezi.

vana
6. jan 2010

No teda sniežik paráda konečne sa naše drobča vygúlalo v snehu aj lyže sme skúšali ,dlho ju to síce nebavilo ale po troškách budeme skúšať,sneh bol velké lákadlo možno zajtra ked ju pustíme dolu kopcom to bude zábavnejšie 😀

alena22
7. jan 2010

ahojte, aj my sme si uzili snieziku adko sa gulal sankoval jasil s detmi nebolo mozne ho dostat dnu a to sme boli 2x a na pekne dlhy cas vzdy vonku 🙂
http://www.facebook.com/album.php?aid=2044455&i...
beki je ina sikovnica...inak aj my sme tak sestru malu ucili pustali sme si ju dolu kopcom vysvetlili sme jej ako si ma dat nohy ale ona uz bola vtedy starsia predskolsky vek
ja si dnes este prdika nechavam doma aj zajtra dufam ze nam ten sneh vydrzi

alena22
7. jan 2010

jani dik moc za ochotu ale nakoniec som nasla muky a muky v nasej tajnej spizirne som volala muzikovi a ze mame plno ale vies ja mala nevidim na samy vrch v skrinkach 😀 😀 😀 😀 uz mam aj napecene 😝

barbyka
7. jan 2010

čaute babeny moc som vynechala lebo sme boli preč 🙂 u svokrovcoch kde nie je net 😝 Vikinka si včera a dnes užila poriadnu sánkovačku na kopci 🙂 juj keby ste videli tie jej rozžiarené očká 🙂 prvá ozajstná sánkovačka 🙂

avanka
7. jan 2010

Ali, co si piekla??

Tak to len nas Luky sa nechce sankovat?? boji sa a ked tak tak iba s maminkom 😀 😀

alena22
8. jan 2010

avanka to akoze k obedu bolo ze pizza hniezda a skoricove hniezda len som truba myslela ze nemame muku polohrubu a maly spal tak som volala janke ci ma kilo a nakoniec muzik volal ze mame plno muky on nakupil 10 kilo a smaril to do roldoru 😅 😀
boze kolko mame vonku snezika a este pada 😀 ado bol vcera atrakcia sa vozil pred domom po takom zjazde co tu mame asi viete senicanky pri schodoch pred mariou aj s tesinkou na boboch si nasadli spolu a jeliiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😵

vana
8. jan 2010

To je v pohode Ali hocikedy ak budem doma ešte že to nemáme tak daleko 🙂
Veru sniežiku sme si užili aj my super sa deti vyšantili,len dnes ma to už poobede nahnevalo s tým daždom ,my sme boli ešte doobeda bobovať ked pekne snežilo poobede už to bolo mokré ☹

alena22
9. jan 2010

cafte, ja som bola tiez s adkom do obeda v snehu, sa maly vysantil uz po obede sme nesli bola tu aj navsteva aj prsalo a teraz ked sa pozriem z okna des a hruza 😠 😒 ☹ 😖

sylverka
9. jan 2010

ahoj pišem z dovolenky pršalo nám celú cestu snehu tu neni ☹ snad napadne uvidime nechame sa prekvapit 😀 😀 😀 😀 🙄 štrbske pleso je tiež len roztopený sneh ☹

alena22
9. jan 2010

ahoj sylverka to mi je luto ale ma zasa zacat padat sneh v tyzdni tak snad vam napada 😉 drzim palecky

sylverka
10. jan 2010

hej hej snad hej lebo je tu sucho ako v lete ale dnes sme boli v tatranskej javorine to je asi tak 10km odtialto a tam snehu trochu bolo uvidime štrbske pleso ako bude vyzerat v tyždni papa 🙂

cezetko
10. jan 2010

Ahoj Sylverka, dufam ze vam pocasie vyjde na dovolenke a uzijete si snehu. My sme boli styri dni u nasich na dedine a sankovali sme sa riadne. Ale teraz je to vonku hnus. Dufam ze este nieco napadne, teda sneh, dazda je uz dost. Majte sa pekne a peknu nedelu.

vana
12. jan 2010

Ahojte,tuším už ste všetky v bežnom kolobehu.
Sylvi ako sa máte už vám tam nejaký sniežik pripadol?

mamartinka
12. jan 2010

No cauko vana.Inak kde ste baby?Nam tu dnes fuci az hruza.Ako sa mate vsetky?

alena22
12. jan 2010

caves, ja mam toho teraz vela tak moc nesedim za pc, muzik nema obedy v robote tak vyvaram furt porad, v robote roboty, adko, pes, morca, rybka 😀 😀 😀 😀

sylverka
12. jan 2010

ahojky janka ano už tu nasnežilo ojojoj 🙂 už sme sa aj korčulovali vonku paradička je to ine ako na klzisku 🙂

alena22
12. jan 2010

sylverka paradicka ze uz mate sneh aj zabavy plno hned je lepsie ako v usmoklenom pocasi 😉
dobre si to uzite a pusku alexikovi 😵

vana
12. jan 2010

Veru Sylvi pošli nejaký snehový mráčik aj sem,tu síce mrzne ale sme bez snehu 😢

mamartinka
12. jan 2010

vana az po 24 hlasia snezenie 😀 😀

sylverka
13. jan 2010

posielaáaaaaaaaaam tony snehových mrakov 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cezetko
13. jan 2010

sylvi zial sa sem tie mraky zatial nedostali.ale vy si to iadne uzite.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre