• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senice a okolia?

24. apríla 2017 
Ahoj Ali chcela som sa ta opytat ci je uz Adko uplne odplienkovany a budes ho davat do skolky, alebo zostane v sanatoriu? Ak v sanatoriu do kolkych rokov ho tam chces nechat?
13. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby Stija uz sem akosi nechodi tusim.Uz tu dlho nebola.Beatka uz musi byt velka.Ak sa snou niektora stretavate ze pozdravujem.
13. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, mamartinka ja som o stiji nepocula ani som ju v zivote nevidela :slight_smile:

adko plienky uz nema iba na noc a od septembra ide normalne do skolky pre velke deti :grinning: :dizzy_face: tesiiiim :dizzy_face:

boze ja som dnes utahana jak kon dosla som z prace a makala doteraz este robim kokosove gulky z pomletych medovnikov vela ostalo tak co s tym a zajtra nam pride zas dedko z ciech aj krstna bude veselooo :dizzy_face:
14. jan 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Veru Stija už dlho nebola tiež o nej nič neviem.
Ja som dnes dokončila dalšiu penovú tortičku pre svokra zajtra ideme gratulovať,tak sa teším budeme mať zase zmenu.
Ali do ktorej škôlky pôjde Adko?
14. jan 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Adko je uz velky chalanisko. U vas je stale riadne rusno.
Vy ste vsetky riadne aktivistky. Ja som rada ze stiham upratovanie a len obycajne varenie. Na vypekanie akosi nemam sil :frowning2: Manzel sa stale uci, takze cela domacnost a deticky su len na mne. :angry:
14. jan 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adko ide do cacova :slight_smile:
no nastastie mne aj muzik pomaha aj dnes mi pozehlil ja mu zas kazdy den alebo kazdy druhy den varimobedy doprace pracame stale vsak to poznate nanosi sa z vonka adko navytahuje a tak v kuse je bordel a podchvilkou tu niekoho mame co ma aj tesi tak je v kuse co robit a teraz bolo toho pozehnane aj do roboty robit no nezastavim sa len tak ... ale na zrutenie to este nieje este chvilku vydrzim :sweat_smile: :grinning:

jani mna penovu torticku si zas a daj fotky potom :wink:
14. jan 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
tak to mate ozaj akcne, co oproti mojmu "nudnemu" zivotu na materskej :grinning: :grinning:

ja som vcera piekla Rastikovi do prace, lebo mal meniny a isla by som znova....akosi sa nudim..

Ali, daj tip, aj mne ostali medovniky :wink:
14. jan 2010 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budete ho vozit, alebo bude cestovat autobusom? Ja v podstate padam na hubu neustale. Amelinka sa zacala budit v noci kazdu hodinu, takze to zacina byt des. Leo sa budi tiez ale uz nie tak casto ako kedysi. Leo spava uz sam v izbycke, takze celu noc cestujem z jednej izby do druhej.
14. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ja viem ako kedy asi podla casu a prichodu z prace a tak celkovo nemam fixnu predstavu ze bude jazdit len busom a tak....a ty uz lea davas do skolky ci nechavas si ho este doma?
boze adko nastastie spi celu noc od pol deviatejk a o siestej vstavame ani nevieme ze ho mame :sweat_smile: klop klop klop :dizzy_face:

avanka ja som pomlela medovniky dala konaku masla porobila gulky obalila v kokosea je ved medovniky mali dobru chut nic ine som tam nedavala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a este som mala aj polku salka tak som dala orechy don (uz bolo uvarene) take zazvorniky pomlela a zas spravila orechove gulky :grinning:
no idem do hajan majte sa paaaaaa :slight_smile:
14. jan 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, dik, vyskusam :wink:
14. jan 2010 o 21:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leo by mal ist od septembra do skolky. Myslim ze to uz potrebuje.
14. jan 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte vidim že ste toho popisali až až mi sme včera boli v polsku aj v zakopanom no poviem Vám je to prekrásne mestečko ta´k odporučam :slight_smile: tam niekedy zajst
15. jan 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si ho prihlasila do skolky?
jej a co si si kupila sylverka v polsku?
ja som tu mala doteraz sestru robili sme slahackovu roladu tatik siel so svokrom na pivko adko konecne spat tak mozme uz vegetit a dnes adkovi prisla uz ta elektricka stvorkolka tak bude jazdiiiiit :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face: :grinning: uz to skusal po byte a dobre mu to islo na paradu :dizzy_face: ten sa tak tesil skakal juchal pistal no cely ziaril :grinning:
15. jan 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali to bude radosti co pre rodicov ked Adulika nebudu stacit nahanat po Senici?Tak spagatik mu este uviazat za stvorkolku aby ste ho mohli stihat :grinning: Kde ste to objednavali a kolko vas vysla?Aka farba?Foto neni?
15. jan 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všeličo pre malých aj pre nás :slight_smile: veci tam bolo na kupovanie dost kam si sa kukla same značkové butiky o ktorých som ja o takých značkách nemala ani tušenia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jan 2010 o 02:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vidim že ste tu dlho neboli z lyžovačky sme prišli včera škoda že len tyžden sme tam boli aj malo :slight_smile: :slight_smile: :frowning2: :frowning2:
17. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves sylverka tak vitaj domaaaaaaaaa :slight_smile:
mati fotky uz su na facebooku isto si uz videla ...myslim tu stvorkolku :slight_smile:
my sa stale tulame pred chvilkou sme len prisli domov sme mali nakupny dniiiik dnes aj my aj navstevny taka som stastna som si pokupila co som chcela a este aj adko bol super nakupcik tak ma aj on kadeco zas :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojcek Ali.Samo ze som fotky uz videla.Paradna stvorkolka.Taky cestny pirat je Adusko.A kde ste boli nakupovat.Snehu este je?Mi sme tu dnes mali ako na jar.Uplne super.V nedelu za tyzden uz letime na tyzden domka.
17. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj snehu dnes napadalo neviem kolko ho je ale vyzera ze dost uz sa tesim len zas odhrnat a tak no nic moc :sweat_smile: ale nech vydrzi aspon tyzden aspon
nakupovat sme boli v hodonine take ze jysk deichman a tak a hlavne kik :grinning: :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 06:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super že je sneh ale u by aj mohlo chvilku prestat snežit aby sme sa mohli ist aj sankovat :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super ze je snehu..No len do nedele nech sa troska ukludni snezenie a od pondelka moze byt zasa nadielka.Hlavne nech sa bez problemov v nedelu dostaneme domov.
18. jan 2010 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Veru super dnes nasnežilo sme sa riadne vyšantili v snehu,dúfam že to dlho vydrží.
Sylvi veru to ti verím ani mne sa nikdy nechce z dovošky hlavne z hôr kde je super :slight_smile:
18. jan 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a ty uz mas rebecku prihlasenu do skolky?
ja som dnes doma adko ma teplotu teda mal rano uz nema...ani soplik nema ani nekasle len teplota bola a tvrdi mi ze ho boli zubok :confounded: my mame zatial iba jednu stolicku z tych poslednych tak ratam ze je to tym ak nie smola no :angry: :unamused: :frowning2:
19. jan 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rebečka je už prihlásená na Janka Krála som ju dala aby sme ju mali po ruke ked nemám vodičák.
15.2. ideme ešte na oficialny zápis tak sa teším lebo ked sme tam boli to dohadovať učitelka si ju zobrala za ručičku a Bibi s nou v pohode išla všetko si pozrela a páčilo sa jej tam.tak uvidíme.
My už máme naštastie všetky vonku tak so zúbkami už máme pokoj.
tak dúfam že aj vy budete o.k.
19. jan 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ja len tapam ci su to zuby sama neviem on sa stazje aj to tam ma cervene ale vies ako hned je z toho nejaka chripka alebo co :frowning2: zatial ale bez soplikov a kasla len ta teplota :angry:
som vas videla z okna ako ste cupkali cela rodinka boooze normalne som zavidela tak by som sla von s adkom v momente by som vystrelila do zaveja :grinning:
esteze muzik konci v praci v normalnom case uz a nejsom tu stale sama ado vyspava a ja sa tu plieskam nudou :sweat_smile: cele doobedie som pratala aj tam kde sme hadam v tomto byte este ani nikdy nepratali :grinning: :grinning: :grinning:
19. jan 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sylverka, vitam ta z dovolenky. Normalne zavidim take chvilkove vypadnutie zo stereotypu.
Ali ja chcem dat Lea do skolky na Janka Krala.
Odkedy snezi kazdy den chodime s Leom podstivo uhrnat sneh. Sanky mame u nasich, takze sa hrame na uhrnakov :wink:
Lutujem Adka ked mu idu stolicky. Leo uz ma vsetky zubky a Amelinke prave zacinaju rast zubky. Takze zacina byt veselo.
19. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty už niesi zvyknutá byť len tak doma bez zhonu čo?
Včera bolo lepšie vonku dnes už bola člapkanica po chodníkoch.
Tak dúfaj že sa z toho už nič nevykluje,neboj zajtra už bude o.k.
19. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej to budu beki a leo chodit spolu :wink:
adko zas bude mat sestrenku a maxika v skolke a este viacej deti pozname stade tak sa tesim ze znamy kolektiv bude mat :dizzy_face: zajtra sa ide adko vartovat k dedkovi kedze babka nani doma budu chlapi spolu tak chystam jedlo a pecem strudle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: adko dnes dostal od dedka lyze take male s palicami tak ked bude zdravy ideme na to aj my :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nas Leo ma najvecsiu zabavku uhrnat sneh. Nam staci vyjst pred dom a on sa tam hra s uhrnakom. Dokonca sa nechce ist ani k babke sankovat.
Dufajme ze Beky a Leo budu spoluskolkari. Myslim ze bude pre nich fajn ze tam budu spolu. Skor si zvyknu, snad, teda hlavne nas Leo.
20. jan 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok