Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

mama.wolfka
17. jún 2012

@nokinecka vďaka za odpoveď 🙂 zatiaľ sme tam boli 2x obkuknúť, raz námestie a raz sme boli na starom sídlisku, na Kalinčiakovej kuk jeden starý bytík, zistili sme, že práve také sa nám páčia, tak asi tam niekde zakotvíme ... pekné mestečko 🙂 pozerám, že máš 2 ročnú slečnu, tak sa moji môžu aj pobiť o ňu na ihrisku 😀

nokinecka
18. jún 2012

@mama.wolfka na Kalinčiakovej? tak to by sme možno bývali oproti sebe a mohli by sme si ráno kričať, ktorá čo bude variť 😀 😀 na Kalinčiakovej je jedno celkom pekné detské ihrisko, no uplne najkrajšie je presne na opačnom konci mesta 😠 nevadí, my sa radi prejdeme 🙂 Senica je fajn, mam to tu rada 🙂

nokinecka
18. jún 2012

@mama.wolfka a o dvoch nápadníkov mať navyše, to by bolo super 😀

nokinecka
18. jún 2012

seničanky, kde len všetky v tomto hici ste? chodíte von, či netrpezlivo čakáte, čo budú aspon štyri hodiny a potom vyrážate? 🙂

mama.wolfka
18. jún 2012

@nokinecka 😀 super, často sa mi hodí inšpirácia 😀 ... hej tam sme už okukli ihrisko na chvíľku, náhodou fajné ... a to druhé myslíš to špeci ohradené, nejaké OZ ho spravuje či tak nejak, že? ... veď aspoň je dlhšia prechádzka občas, alebo aj busom, nie? ... najnovšie to tak plánujeme, že od septembra - októbra by sme tam mohli byť ... určite sa potom ozvem, bude fajn tam poznať spriaznenú dušu - mamku, čo len doma sedí a nič nerobí 😀

lubenka01
19. jún 2012

ahoj ja bývam tiež v tej lokalite, nie priamo na starom sídlisku, ja som spokojná, blízko sú tu 2 škôlky, nie je to až tak daleko do mesta, my máme ihrisko priamo pred činžiakom. neviem čo by ťa mohlo ešte zaujímať napíš pýtaj sa. 🙂

kacsik
19. jún 2012

@oliverka Ďakujeme 🙂 som rada že sa to tu rozbehlo zas 🙂

nokinecka
19. jún 2012

@lubenka01 no musím vas už konečne s malou prísť kuk na to ihrisko 🙂 len v týchto hicoch sa mi nechce :/ zato malá, tej nevadí nič :D vládze za každých okolností :D

nokinecka
19. jún 2012

@kacsik aj ja gratulujem 🙂 🙂

kacsik
19. jún 2012

@nokinecka Ďakujeme moc 🙂

nokinecka
19. jún 2012

@mama.wolfka jasné, ozvi sa 🙂 tešíme sa na novu mamičku 🙂 no s tými ihriskami - áno, je tu aj to ohradené, no ešte jedno som myslela 🙂 a ani nehovor o tom ničnerobení. 3 dni doma ignorujem megakopu na žehlenie a nie a nie sa k tomu dokopať 😀 radšej po večeroch čuším na koňovi :D ale dnes, dnes to možno dokážem! ehm, možno... 😀

mama.wolfka
31. júl 2012

ahojte dievčatá 🙂 tak a sme Seničania 🙂 ... pomaly si zvykáme, ide to pomaly, sme tu asi týždeň, ale z toho 4 noci sme spali ešte v Ba, sme tu sami 3, tak chodíme zatiaľ k tatkovi na víkendy do Ba ... riešim detskú lekárku ... neviete poradiť nejakú v pohode, ktorá napr. očkovania berie tak rozumne? alebo napíšte komu chodíte, skúsenosti ... som si asi zatiaľ vybrala MUDr. Richterovú, alebo potom MUDr. Blažekovú ... inak neviem ... poraďte prosíííím

nokinecka
31. júl 2012

@mama.wolfka ahoj 🙂 tak vitaj u nas 🙂 no ja chodím MUDr. Lidajovej, ale viem, že si velmi chvália MUDr. Šuleka. ja som bola s malou parkrat aj u Jankecha a pôsobí síce na človeka dosť odmerane, no v konečnom dôsledku som s ním bola velmi spokojná. v ktorých končinach teda nakoniec byvate? 🙂

oliverka
1. aug 2012

@nokinecka
Chodíme aj k Dr. Šulekovi, aj k Dr. Jankechovi. Šuleka deti zbožňujú, je príjemný, pochváli malej pančušky 🙂 a tak... Jankech je naozaj veľmi odmeraný, je treba si naňho trocha zvyknúť. Ale na druhej strane je veeeľmi dôkladný a precízny. U ŠUleka sa v čakárni čaká neskutočne dlho, u Jankech minimálne. Koho si vybrať, je teda otázka priorít 😉

lubenka01
1. aug 2012

@mama.wolfka ahojte noví seničania, a kde presne bývate? kludne aj na IP mi napíš 🙂

mama.wolfka
2. aug 2012

ahojte 🙂 ďakujeme za privítanie ... zatiaľ bývame len na penzióne asi mesiac alebo dva kým nájdeme normálny prenájom ... najradšej by som chcela na starom sídlisku, alebo asi aj od starého sídliska smerom k námestiu ... zatiaľ sa potulujeme mestom, vybavujeme čo treba, spoznávame zákutia, hľadáme ihriská 😀 ... zajtra zrovna ideme pozrieť do parku, videli sme tam zdiaľky niečo ako ihrisko, tak musíme preskúmať ...
nakoniec sme boli dnes u Dr. Richterovej, volala som so sestričkou od bývalej pedi a tiež povedala, že je fajn, že pedi je aj alergologička, tak uvidíme, zatiaľ prvé stretnutie bolo ok, deti spokojné ...
chlap pediater mi nejak nepasuje, neviem prečo, asi predsudok, ako žena gynekologička ...
keď uvidíte v meste dve pobehujúce deti, alebo jedno unudené = uväznené v kočíku a zúfalú matku, ktorá ich naháňa, tak to sme my 😀

mamartinka
2. aug 2012

@oliverka to co ti ukazuje 45 tyzden tehotenstva?Uz si porodila?Ak ano blahozelam a vela zdravicka prajem.

mama.wolfka
12. aug 2012

ahojte 🙂
dnes sme našli pri Kunovskej priehrade detské okuliare ... vzala som ich, že skúsim vypátrať majiteľa, lebo pred časom tiež sme takto stratili okuliare, vrátili sme sa vzápätí späť, ale už ich nebolo, tak by som rada, aby sa vrátili späť komu patrili ...
ak by sa tu objavil ten kto ich stratil, tak mi napíšte ako vyzerali, značku - aby som vedela, že vám patria a ja vám ich pošlem ... alebo ak viete o niekom, kto ich stratil dajte vedieť ...
rada by som, aby sa vrátili majiteľom 😉

lubenka01
14. aug 2012

@mama.wolfka -ahoj tak už máte nejaký podnájom? ak áno kde, chodíte aj na preliezky na staré sídlisko či niekde inde?

mama.wolfka
15. aug 2012

@lubenka01 ahoj 🙂 ešte nemáme, neponáhľame sa zatiaľ, ešte sme na penzióne a asi od cca. 15. septembra by sme chceli niečo nájsť ... zatiaľ tak chodíme mestom, raz nákup, raz vybavovačky, skoro každý deň ihrisko nejaké musí byť 😀
boli sme zo 2 krát v parku na ihrisku, aj zajtra tam ideme doobeda ... páči sa im aj na ihrisku na sídlisku, myslím, že je tam Hollého ul. a J. Kráľa okolo ... potom také ohradené malé na futbal na Hviezdoslavovej (za bytovkami ďalej od cesty, medzi bytovkami) tam sa môžu vyhrať s loptou alebo behať po múrikoch 😀 ... až na starom sídlisku sme zatiaľ neboli sa hrať ..
ale jeden z prenájmov čo som pozerala je aj na Palárikovej, ďalší na Štefánikovej a jeden niekde v Sotine, ešte nejaké pozriem ... pôjdem popozerať viac a ktorý bude ok tam pôjdeme, zatiaľ kým to nie je na stálo, tak mi na lokalite až tak nezáleží, hlavne aby bola škôlka blízko ... na najbližšie 2 roky je to najdôležitejší parameter asi ... a potom by som chcela do svojho - medzitým prechodím mesto a zistím, kde sa usídlime nastálo už ...

mama.wolfka
15. aug 2012

@lubenka01 vidím tvoj príspevok o výlete vláčikom ... boli ste? ako bolo? deťom sa páčilo? ... my sme ešte necestovali vlakom a tiež by som rada s deťmi dala nejaký výlet vláčikom ...
ja som sa v Trnave narodila, bývali sme tam síce len 2 roky potom, ale chodievala som tam ako dieťa - bývali sme na dedine a do Trnavy sme chodili na dôležité nákupy 🙂 tak trošku poznám tú hlavnú zónu obchodov, stanicu a tak ...
... a vrátila som sa aspoň do trnavského kraja, z toho hnusného bratislavského 😝

mama.wolfka
15. aug 2012

baby, keď už som tu poradíte obvoďáka pre mňa a gynekológa ?
ako gyno som si zatiaľ pozdáva MUDr. Živica ... ani neviem čím, ženu nechcem, tento má ďalší titul, tak sa asi venuje aj ďalšiemu vzdelávaniu ... neviem, poznáte ho?
inak je sranda, na poliklinike som našla zaujímavé mená lekárov ... jedna Dr. je Wolfová, tak sa volám teraz, a jeden lekár je tam Kovačič, tak som sa volala za slobodna, dokonca aj riaditeľka polikliniky je Kovačičová 🙂
ešte by sme mali so Samkom začať chodiť na logopédiu ... máte skúsenosť s logo tu na poliklinike?

lubenka01
16. aug 2012

@mama.wolfka áno boli sme, baby boli unesené z vláčika a hlavne z tunela, pešia zona sa im tiež páčila, lebo takmer na každom kroku bola zmrlina. Výlet sa vydaril, počiasie taktiež.
Ja chodím k obvodnej Dr. Ráčkovej, gynekolog - Dr.Kurinská.
Na ihrisku Hollého býva druhá babka-svokra, taktiež sa ta zastavujeme, a pri nás ste neboli na ihrisku, je to cestou zo starého sídliska do mesta po Robotníckej. _Tu bývame takmer každý deň.

cigaretka5
29. aug 2012

caute baby myslela som ze tato tema spi. No ja som senicanka, dlhe roky sme byvali v BA teraz sme sa usadili mimo SE ale v Se som skoro kazdy tyzden.

@mama.wolfka No co sa tyka gynekologa, ja som trosku rozmaznana a Mudr Kurimska je hocico , len nie odbornik a Mudr Zivica, neviem ale nbepocula som o nom nic dobre, ja chodim k MUDr Stastnemu, V se ma sukromnu oridnaciu 100 E za rok, alebo cez poistovnu ale to musis za nim na Myjavu . CO sa tyka obvodaka ja chodik k Mudr Kovacicovi a riaditelka je jeho manzelka. Mne ako clovek vyhovuje, nie je ziadne mlade ucho ale ani ziaden starec.
Pediatricku mame Plankovu a pohoda nerobila problemy ani ked sme odmietli MMR pri seniorke a vsetko pri juniorke

cigaretka5
29. aug 2012

Inak ja mam jeden problem ZUBAR - podla mojich info v Senici nie je kvalita, poradite?

mamartinka
29. aug 2012

@cigaretka5 Ahojki.Neviem ci ti pomoze aj Skalica ale ja chodim k Cubonovi do Skalice.Troska drsny ale humorista.Spokojnost 😉 A kde presne byvate.

nokinecka
29. aug 2012

@cigaretka5 ja chodím aj s manželom a dcérou na Brezovú pod Bradlom, lebo máš v tomto úplnú pravdu. chýba tu normány zubár

klaudia001
4. sep 2012

@mama.wolfka ahoj, ja síce neni som zo SE, ale mám odtial kopec kamošiek, a všetky si zobrali karty od Mudr. Živicu, že vraj neni odborník, nedostatočne sa venuje pacientke, raz povie tak a o mesiac inak, ked pacientka povie, že ved minulý mesiac ste povedali inak, tak sa ohradí, že ja som lekár ja viem, píšem len to čo mi hovorili kamošky, ani jedna tam nemá kartu a mali tam......boli spokojné so starým živicom asi jeho otcom

mamartinka
17. sep 2012

http://www.pluska.sk/krimi/domace-krimi/len-15-... Baby kto to bol zo Senice neviete?

lubenka01
17. sep 2012

@mamartinka babka sa volala Ráziková, aspoň som si to dobre všimla, ked robili s ňou rozhovor.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre