• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senice a okolia?

24. apríla 2017 
baby nejake referncie na senicke skolky?
11. okt 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiez som myslela, ze to tu spi. aspon pred casom to tak vyzeralo. ale uz daaavno som tu nebola. teraz som nahodou zabludila :slight_smile:
o skolkach sa hovori vselico - u Sasa je to vraj iba o strazeni deti, vyborna je vraj v Cacove, ale niektori vravia, ze je to iba preto, ze tam chodili deti, ktorych rodicia toho dost sponzorovali, ale kto vie? Co viem, boli tam velmi spokojni. Na sotinsku som pocula chvalu aj kritiku, zaleti od ucitelky. V jednaj triede tak, v inej inak. Na Janaka Krala maju myslim od druheho roka anglictinu, v tom je ina, lebo ostatne maju nemcinu. ale Janka Krala celkovo dost chvalia, aj pristup uciteliek. ale uz som pocula aj staznosti zo strany rodicov. No kto vie? niektore veci berieme kazdy inak a zalezi na uhle pohladu. Aj u Sasa uz jedna mamka chvalila, ze sa jej velmi paci, ze tam vraj ide to, co inde nie, napr. cumel, co si ja osobne myslim, ze u trojrocneho dietata toto riesit je nezmysel. No treba si urcit priority
15. okt 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stija Ahojik.Pozeram ze Beuska uz ma 3 rocky.To to leti.Uz aj do skolky chodi?Paci sa jej?Ako sa inak mate?
15. okt 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka ahoj. hej, uz skoro tri a pol. v skolke sa jej paci, minuly tyzden bola tri dni doma a uz sa skolky nevedela dockat :slight_smile: ale ona uz je zvyknuta, uz vlani chodila do klubu (jasli), ja som uz zarezavala. a ako inak? ok, este par mesiacov a zase som doma. Beinka sa uz nemoze dockat braceka alebo sestricky :slight_smile:
co vy? nejake novinky?
21. okt 2012 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stija Juj co to citam.Bude drobcek dalsi?Kedy mas termin a kam sa chystas rodit?Aj viete pohlavie uz?U nas vsetko stale po starom.Stale dvaja.Nic nove u nas.
21. okt 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka hej, dobre citas :slight_smile: pohlavie neviem, ani nechceme vediet. Beinka by najradsej sestricku, no, ale uvidime. Termin mam v marci, takze na vselico este dost casu. ale asi by som sla na Myjavu, bola som tam aj s Beinou, chvilu som si tam aj polezala pred porodom a bola som spokojna.
8. nov 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stija Tak hlavne nech je babo zdrave.A inak keby to bolo 5.3 by som sa potesila.Vtedy mam narodky :wink: :slight_smile:
8. nov 2012 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa to tu akosi zaseklo :D
22. mar 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maatuulka ahojki.Tu uz nikto nechodi.Vsetky ked tak asi len facbook.
22. mar 2013 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky..........

ja byvam blizko Senice.. :wink:
24. mar 2013 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lolonka ahoj, a kde bývaš?
24. mar 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubenka01 ..v Sastine :slight_smile: a ty?
24. mar 2013 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja priamo v senici, ale pochádzam zo štefanova
24. mar 2013 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lubenka01 si na materskej?
24. mar 2013 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na RD ale len do 20.4. potom už nastupujem do práce, Tamarka bude mať 3 ročky :slight_smile:
24. mar 2013 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubenka01 a kde pracujes?
24. mar 2013 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lolonka na Slov. červenom kríži v Senici
24. mar 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubenka01 fuha...to neviem ani kde tam je....to si zdravotna sestricka?...poriadne ani neviem, co sa tam robi?
24. mar 2013 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolonka ja som od Skalice ahoj.Byvat budeme ale v Borskom.M takze do Sastina kusok.Chodievame tam aj obcas aj do kostola sme tam obcas zasli.
24. mar 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako sa baby volate?...

@mamartinka ...co si v Borskom Mikulasi staviate dom, alebo?.....a mas napisane, ze byvate v Irsku??..uz nie?...
24. mar 2013 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolonka ano staviame tam dom aj manzela mam odtial.Ano sme v Irsku a na dome sa pracuje svojpomocne len ked prideme domov.Zatial sme v Irsku :wink: Ty si priamo zo Sastina a mate tam postavene?Ci byvate z rodicmi.
24. mar 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myjava... :slight_smile:
24. mar 2013 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka ..mame postavene ........ja odtial ani nepochadzam..
24. mar 2013 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no teeeda... :slight_smile: :slight_smile: ....a kolko vas je v tejto skupine?
24. mar 2013 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka no vsimam, ze akosi sa to preskupuje na fb :slight_smile:
25. mar 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobi382
Ahojte babeny viem že to sem nepatrí,chcem sa spítat nemate niektora zaujem zadarmo o Nutrilon 3 s vanilkovou príchutov je tam raz odobrane 800g viete je mi to škoda vyhodit a malí mi to už nechce papat!!Viac IP
26. mar 2013 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete prosím o nejakom lacnom podnájme 2- izb.bytu v Senici?
28. mar 2013 o 10:00  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadám kamarátku s 3-4 ročným dieťaťom na spoločné hranie sa s mojou 3 ročnou dcérkou? Zatiaľ nenavštevuje MŠ, tak jej hľadám rovesníčku
4. máj 2013 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katysenica ahoj.Si na facbooku?
4. máj 2013 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok