Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

cezetko
17. júl 2008

Nevies nahodou ci je Fit Pite sauna aj cez leto? Ak hej nesli by sme?

alena22
17. júl 2008

jasne ze zvladne ved ho nevyberiem a konec my fungujeme ze on sa podriaduje mne nie ja jemu ako nenarazam na nic ale skratka ked mu nedam moznost co narobi 😅 😀
a ked sme sli to bolo aj tak minule leto to prespal cely cas teraz sme na bicykloch sli iba 😅

alena22
17. júl 2008

s tou saunou to neviem ako je podla mna je aj v lete 😉 si myslim teda 😅
oni nemaju net stranku idem kuk

alena22
17. júl 2008

inak kukam ze sme sa pekne rozbehli uz strana 40 😵 😵 😵 😎

cezetko
17. júl 2008

Sme ukecane baby 😉
Asi aj ja budem musiet nastolit u nas tvrdsiu ruku. Dnes sa u nasich Leo predviedol. Jacal ako besny, len preto, lebo som si ho nezobrala na ruky

cezetko
17. júl 2008

Ja sa na dnes lucim, bo sa Leo opet budi a manzel hneva ze sa mu nevenujem. Majte sa pekne. Pekne sny

alena22
17. júl 2008

no u nas je to tak ze adko u mna neuspeje skorej u tatina a potom ja som ta zla aj ked sa vsemozne snazime a mame rovnake metody rovnake zakazy aj povolenie tatko je jednicka lebo je vzacny toho bozkava objima a na mna sa jeduje ked mu capnem ja tak nic ale ked len tatko povie konec rev jacanie no dovi dopo 🙄

alena22
17. júl 2008

papa maj sa ja este kecam s babami asi tu dnes pobudnem 😀

alena22
18. júl 2008

fiiiha tu je nejak ticho 😕
ja som dnes adikovi bola v draciku kupit taky ten stan co je k tomu aj 50 guliciek na hranie tak mame novu zabavku je to dost velke vmestime sa tam cela rodinka 😀
cezetko uz mam tu kartu zaplatila som teraz sice o 200sk viacej ale tak mame svoju kartu uz ale aj tak dakujeme za ochotu 😉
to som dostala taky skrat ze to chcem a basta 😅 a muza som naviedla na novy kocik ze iba taky mini sportacik nejaky ten spider ale neviem neviem ako by sme sa v zime brodili po vonku a on snim rano do skolky keby nahodou tuto zimu snezilo 🙄

sylverka
18. júl 2008

no čaute čo je to ten fit pit ja neviem vysvetlite mi to pjosim a dúfam že vstredu si už dáme aj niečo iné ako džusiky kupime si vinečko kto je za nech zvidhne ruky 🙂

alena22
18. júl 2008

🙂 hlasim sa do sluzby vinnej 😀
fit pit je bar na kolonke v senici kde sa normalne chlasta aj tam griluju teraz v lete na teraske a je tam sauna solarko masaze take relax centrum so zabavou a pitim myslim ze aj zabavy tam byvaju 😉

sylverka
18. júl 2008

oki tak tam nabuduce môžeme zajsť ja som za vinko alenka sa pripája ešte nám zostáva saxana a cezetko no dufam e sa aj oni pripoja my sme boli dnes tuna dole u nas na pizze a dala som si 2dcl červeného inak ho nepijávam len biele ale chcelo to asi zmenu

alena22
18. júl 2008

a tak treba si dat aj cervene na krvinky sem tam 😝

cezetko
18. júl 2008

Ja som tiez za vinko, alebo nejaky dobry kokteil 😉 Aj vinko staci nebojte.
Ali nie je zaco, skoda ze sme nepomohli, ale teraz mozte mat zliav neobmedzene 😉
Sylvi ja som si aj tuto stredu dala pivko 😉

alena22
18. júl 2008

ja prave teraz pijem vinecko biele muzicek mi kupil sedmicku nejake co som este nemala Irsai oliver nepoznate to ja teda nie ale je skvele 😝

alena22
18. júl 2008

no na nieco to je dobre veru ze vas nebolo teraz mame karticku a mozme nakupovat v draciku jak draci 😀

alena22
18. júl 2008

dala som aj dve fotky doomceku ak chcete kuk albumik 😉

cezetko
18. júl 2008

Toto vinecko patrilo kedysi k mojim oblubenym. Teraz oblubujem tramin alebo veltin zeleny. Z cerveneho mam rada obycajnu frankovku alebo rulandske modre.
Inak vsetko zle je na nieco dobre 😉 ohladnetej dracikovej karticky

cezetko
18. júl 2008

Adko ma krasny domcek. Vyzera ze sa mu velmi paci. My pojdeme kupit odrazadlo, inspirovali sme sa v Oku

cezetko
18. júl 2008

Ahojte, uz sa lucim, idem zehlit ☹ 😠 Prajem pekny vikend

alena22
18. júl 2008

no caf to mas etad zabavicku zehlenie 😅
no my amem dve adko este nevie ani na jednom jazdit som zvedava ci sa to casom nauci ale podla mna hej ved deti to miluju jazdit na tom po vonku 😵

sylverka
18. júl 2008

no ahojte Irai Oliver je dobrá odroda vínka ale dá sa poväčšinou kúpiť len v lete od matyšáka je skvelý potom je dobrý ešte Svatý Urban to je 0,5l je to z kolekcia vin tokajských je fakt supiš no niečo si vyberieme mimochodom irsaia mam aj ja teraz v chladničke ale nie od matyšáka

alena22
19. júl 2008

Ahojte tak my vyrazame na grilovacku majte sa krasne 😵
dnes nas adko skoro zobudil tak som spravila uz aj kolac aj poleva to komplet gazdinka 😀 😀 😀
vecer pridem kuk co ste vy porabali a isto budu aj nejake fotky papa 🙂

sylverka
19. júl 2008

caute tak ja na výlet dnes nejdem lebo čakam moju mamu a to neviem kedy pride alenka ozaj v utorok a v štvrtok mám spinning o 17 15

alena22
19. júl 2008

ahoj sylverka no ja v tom case nemozem ist vobec nemam kam dat drobca ☹
ja ho svokrovcom nedavam neni na nich vobec nauceny a plakal by tam si myslim a nechcem skusat 😅
my sme este u nasich nam krasne vyslo pocasicko tak si tu grilujeme a cpeme sa adko pojedol vsetko mozne melon broskvicky chlebik dokonca grilovaci parok okostoval a aj cibulku 😀 chutilo mu vsetko 😝
spinavy bol jak male ciganca 😀
potom z domu dodam foto to stoji za to no idem sa este trosku nacpat 😀

mamartinka
19. júl 2008

alci ale vam je.tak prijemnu grilovacku a dobru chut.

saxana2
19. júl 2008

Ahojte,
tak pozeram ze vikendujeme ako sa patri🙂grilovacky, navstevy...My sme dnes boli v tych Ledniciach a bolo tam fakt krasne urcite tam este raz pojdeme lebo sme to vsetko nestihli....neboli sme v zamku s malou lebo to nie je pre male deti prehlaidky si myslim ale iba tak po okoli,samozrejme ze najviac ju uchvatila vsade pritomna voda🙂
S tym vinkom suhlasim ze si ho mozeme da na stretku miesto malinovky🙂aj ked ja si dobre vinko najradsej vychutnavam v klude a t s malou urcite mat nebudem🙂takze asi si dam stare dobre pivko 😉 mne zas chutia vina trosku sladsie ako tokajske a bobulove mnam.., su trosku drahsie takze si ich davame iba na zvlastne prilezitosti...
Ali ty fotis ako drak 🙂 my fotak bereme vzdy vsade a nakoniec zistime ze zas nikto nefotil☹
Sylverka mne ak sa podari nahovorit dedka aby postrazil v utorok ty malu tak pojdem s tebou na ten spinnig, dam ti este vedet....

saxana2
19. júl 2008

cezetko my sme odrazadlo Kristinke kupili ked mala rok a zacala na nom jazdit az asi pred 2 tyzdnami pred tym vobec a zrazu nan sadala a jazdila ako keby nic dizadu doperdu, zdolava prekazky karuje som nechapala som myslela ze to musi nejak trenovat ale nemusela ale potrebovala cas kym zistila ze je to dobre aj na nieco ine ako si tam ukladat hracky🙂

sylverka
19. júl 2008

ahoj no na to bobulove som počula len samú chválu ešte som ho nechutnala no v Ledniciach je pekne my sme tam chceli ísť dnes ale ked sa mama ohlásila tiež sme minule nepozreli všetko ozaj na dovolenku idem až posledný augustový lebo rastino musí zostať v robote bola som si dovolenku presúvať aj inde aj na iný termin zaplatím pokutu hurá to sa teším ale firma povedala že ju mužovi preplati jeho si vyžiadali aby tam ostal inač majú celozávodnú no pôjdeme na podhájske ked nám to ovšem vyjde jani ak budeš môcť budem rada no prajem dobrý večer a vášnivú noc

cezetko
20. júl 2008

My sme boli len na Kunove tento vikend. V pizzerii na plazi je spravene detske ihrisko. Leo sa tam peken hral. Su tam tri domceky, smykacky a hojdacky. Dufam ze zorganizujeme ten vylet na Kunov.
Jani som rada ze sa vam v Ledniciach pacilo. My sa tam chystame aj so svokrom a inymi kamaratmi. Mne sa tam velmi paci.
Nejde niektora z vas dnes na pilates?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre