Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

alena22
20. júl 2008

cafte 🙂
fiha dnes tusim kazda nedelujete nohy na stole a tak nie?
my sme oddychovali boli sme na prechadzke povarili popratali pomlsali no rusny den za nami adko spal az hodku po obede tak teraz uz zarezava ani nevypil mliecko len polku flasky a haja 😅 malinky taky bol hotovy sme boli na neho dvaja tak sme ho zmohli 😵

sylverka
20. júl 2008

ahojte babulky cezetko prepáč že som ti neodpísala ale našla som si tu správu neskôr a nevedela som že chceš ísť lebo sme sa mali dohodnúť a asi si pozabudla ja som si pilates zacvičila poobede a navečer som už bola dohodnutá prepač nehnevaj sa na mna

alena22
21. júl 2008

baby nechcete ist dnes niektora do plavarne?
najlepsie ale tak do obeda asi tam nebude vela ludi len neviem ako je otvorena

alena22
21. júl 2008

caute baby tak dnes bolo na plavarni super nikoho tam nebolo nech 10 ludi aj s nami 😵 😵 😵
fakt pohoda klidek tabacek bola so mnou svagrina a jej simonka fajne sa decka pojasili vo vodicke no super to bolo adka tak plaval na chrbatiku no maly bobrik 😀 😀 😀
a stale objimal simonku a chcel ju bozkavat 😅

alena22
21. júl 2008

jej a po ceste z plavarne na nechtiky som stretla sylverku s detmi a jej vysokanskeho muzika ten je vam veliky som bola jak trpaslik pri nom a malinky alexander bol est emensi v naruci tatika 😵

mamartinka
21. júl 2008

alci.pekne fotky.tak ste si zaplavaly?joj zavidim vam.

saxana2
21. júl 2008

No super Ali ze ste si to uzili...k nam nakoniec dosli svokrovci a este dalsia rodina ktora je u nich na navsteve takze sme nakoniec nesli nikam...
Snad nam to vyjde nabuduce....A je na tej plavarni aj detsky bazenik pre mensie deticky?

cezetko
21. júl 2008

Ahojte. Musim vam povedat, ze vcera pilates bol skvely. tak dobre som si uz roky nezacvicila. Myslim ze by sa vam to kazdej velmi pacilo. Prijemna hudba, super precvicovatelka, ktora vsetko vysvetlila, ak ste nieco zle robili tak vam to povedal. Dnes sice vsetky svaly citim ale je to skvele! Doporucujem
Manzel zvladol Leonardika aj uspat, tak to bol skvely vecer

cezetko
21. júl 2008

Na zajtra nieco nevymyslime?

saxana2
21. júl 2008

No super cezetko, tak s tym uspavanim si ma sokovala🙂ale v dobrom ze to islo hned na prvy pokus,urcite aj tatino mal z toho skvely pocit ze ho uspal🙂
jaj baby tak Vam zavidim s tym cvicenim, dufam ze sa k vam budem moct pridat aspon obcas,zajtra Sylverka by som chcela ist na ten spinning o 17.15 hod snad to vyjde, uz sa tesim ako si dam po dlhom case do tela...

saxana2
21. júl 2008

my sme zajtra od rana v Cacove a na 17.15 hod ten spinning....predbezne pocitam so stredou ze dame stretko v tom Fit pube na kolonke...

cezetko
21. júl 2008

Navrhujem sa v stredu stretnut pri Lacovi a potom presun do Fit Pitu. Co vy na to?

saxana2
21. júl 2008

oki o kolkej o 15.30 ?

cezetko
21. júl 2008

Ok. 15.30 na ihrisku pri Lacovi. Tesim sa na stredu a dufam ze si dame uz aj vinko alebo pivko 😉

sylverka
21. júl 2008

no caute babenky cezetko som rada hovorila som ti pilates je dobrý a dá sa zvládnuť no v stredu o 15:30 teda pri lacovi lebo ja neviem kde je ten fit pit janka dúfam že pôjdeme a bude to fajn 🙂

alena22
21. júl 2008

ahojte tak my sme si doteraz uzivali navstevu ktora nam sice zobudila uz spiaceho adka ale tak aspon sa vyjasil hadam bude spat dlhsie aj do pol osmej zasa 😀

cezetko
21. júl 2008

Tak sa tesim na stredu, ak sa neuvidime zajtra.
Ali kedy sa zasa chystate na plavaren? radi by sme sa pridali.
Dufam ze si uzijete spinning a potom porozpravate co a ako

alena22
21. júl 2008

no neviem velmi sa nam pacilo tak chceme ist zasa ale v lepsom case hned o desiatej nech mi maly spi potom po jedle lebo dnes ho muz drzal nasilu hore do siedmej to zalomil uplne po mliecku a teraz ked ho navsetav zobudila tu este tancuje akoze co je podme sa hrat tak cakame kym sa unavi 😅

alena22
21. júl 2008

ja neviem ci stiham v stredu na ihrisko ale okolo stvrtej budem vo fit pite jej a baby dakujem za pochavlu fotiek 😵

cezetko
22. júl 2008

Ahojte. Ako bolo na spinningu?
Inak co vymyslime ked bude skaredo?
Ak pojdete na plavaren Ali tak sa radi pridame. Okolo desiatej by to aj nam vyhovovalo. Sice dnes Leo spal skoro do jedenastej, mal rekord. Spal dva a pol hodiny cez den. To sa nam stalo myslim prvy krat.

alena22
22. júl 2008

ahoj ja by som aj sla zajtra nemame nic v plane len neviem ci pojdem na stertko lebo ma byt hnusne prsat
cize plavaren o desiatej by bola idealna

cezetko
22. júl 2008

S plavarnou suhlasim len ak nebude velmi hnusne. Aj dnes malo cely den prsat a nebolo to tak. Vsak uvidime.
Ja sa len troska bojim ako Leo zvladne tu velku vodu. On je taky bojko, troska

alena22
22. júl 2008

ved ste boli v bazene uz nie v termalnych sa kupat ci kde?
jaj das mi vediet az rano?
ja sa pobalim pojdem asi aj za zleho pocasia co budeme trcat doma tam sa zabavime 😉

alena22
22. júl 2008

doma mi len vyhadzuje supliky a tak dnes behal za kazdym po meste a vykrikoval dede sa ludia bavili na naom za kazdym psom siel sme sli od nasho domu k muzkovi do prace 45 minut
😀
uz jak beha je to sialene som nevedela ci mam kocik tahat ci jeho na schody siel vliezol do kazdych otovrenych dveri do obchodov 😀

sylverka
22. júl 2008

ahojte babenky tak na spinningu sme boli aj s Jankou sedela zatiaľ sme sa objednali na utorok na druhý týžden aj ja som si potom telefonicky ešte vybavila štvrtok o 18 30 tak zajtra ako kde sa stretneme ak bude pršať neviem chcete ist na plaváren my sa asi doobeda nedostaneme lebo alexik okolo jedenástej chodi spinkať a spi niekedy dlho tak asi až neskôr tak dajte vedieť kde sa pohybujete 😀

cezetko
23. júl 2008

Ali uvazujem ze pojdeme tiez do plavarne ale ked prsi nemame sa tam ako dostat, bo nemame igelit na kocik ☹

alena22
23. júl 2008

sylverka dnes volam aj ja ci maju stvrtok volno teda na tu 18:30 😉 dufam ze budu mat ja by som sla s tebou jupiiii 😵
a ved o 10 uz nebude prsat 🙂
ako to ze nemas igelit treba bezat do bonusu a kupit za chvilku sa bez neho nepohned nastane jesen a konec ☹ bude prsat a prsat 😒
my sa balime s adkom ze na tu desiatu ideme 😵

alena22
23. júl 2008

cezetko a keby si sla autom??? to mas dobre nie ?

saxana2
23. júl 2008

Ahojte baby,
tak na spinningu vcera bolo super som hovorila Sylvii potom ked sme skoncili ze tak som sa nezapotila od porodu🙂Budem rada ak budem moct chodit aspon raz tyzdenne mne vyhovuje cas 17.15 hod takze buduci utorok...
Na plavaren v takomto necase urciite nepojdeme, mala mi pod igelitom nevydrzi ☹ a pravdu povediac ani sa mi v takomto necase nechce s nou nikede trepat...hrame sa doma a ked prestane prsat tak vybehneme von...
tak co to stretko dnes presunieme ho na zajtra ked je taketo pocasie?

cezetko
23. júl 2008

ak neprestane prsat, tak sa stretnime zajtra, ten isty cas i miesto.
mne sa v takomto necase nechce ist nikam. musime si kupit igelit na kocik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre