Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

vana
9. sep 2008

Ahojky!!!!!!!
Vidim že niesom sama čo chodím po rodičoch. Zajtra by sme mohli isť aj my poobede von tak napíšte že kam?
A dohodneme sa že čo stým cvičením.

vana
9. sep 2008

nie so uplne stara seničanka, vyrastala som tu ako dieta ale potom sme s rodičmi bývali na Vrbovciach a teraz som sa zase vrátila.Zajtra dám určite foto.

alena22
9. sep 2008

jej ja mam nasich v skalici a mama robi este a tatik je v cechach tak ja moc po rodicoch nechodim sa mate

alena22
9. sep 2008

jej jani to ja mam babku zo sobotista viem kde su vrbovce tam je fajn teda aspon co ja poznam namestie a tak a este poznam javorec tam som chodila na kone 😀

cezetko
9. sep 2008

Aj moji rodicia obaja pracuju tak sa k nim vterkujeme hlavne na vikendy a poobedia.
Ak bude pekne my ideme urcite von! Co tak stretko u hrocha?

alena22
9. sep 2008

divate o tom autobude zeny priserne ze? 😔 😔 😔 😔 😔 ☹ chudac fakt ☹

dala som fotky adko dnes sam papal mlsanka ale uplne sam ja som mu vobec nepomahala iba ked uz dokoncil som mu vyskrabala kelimok to nevie este 😅

cezetko
9. sep 2008

Ta havaria autobusu je des.

alena22
9. sep 2008

hej dajme u hrocha to nemame daleko 😉
o kolkej dame nez sa dohodnete idem kuk shmu ako bude zajtra 🙂

vana
9. sep 2008

Aj moji rodičia pracujú ale svokrovci su na dôchodku a tiež z Vrboviec tak ked nejsú naši doma ideme tam.
O autobuse nepozerám nerobí mi to dobre.
Zajtra pri hrochovi može byť už sa tešime!!!!!!!!!
Adko je šikovný našu ani nenapadne aby sa sama napapala ☹ ☹

alena22
9. sep 2008

no moji svokrovci byvaju kusok za nami 😀
ale nejak casto tam nechodim 🙂

tak pocasie prsat nebude fukat malicko a teplota do 25 stupnov v senici to by bolo fajn na stretko 😵

alena22
9. sep 2008

jani adko je co sa tyka jedla stale sikovny to on ma hoby svoje vies jedine za co by ozaj zabijal su dve veci miesto za volantom a jedlo to jedlo je na prvom mieste " nezna bratra " ked sa jedna o kus zvanca 😀

cezetko
9. sep 2008

My mozme hned ako sa po spinkani napapame, to jest okolo tretej. Co vy na to? My budeme u modreho hrocha urcite.
Aj my sa na vas tesime!!!!!

alena22
9. sep 2008

no tak dajme to na tretu a kto uz ako stihne nie?
ja neviem ci uz maly nebude hajat v jasliach tak neviem presne ale takto by to slo 😉
ak stihneme o tretej sme tam ak nie trosku sa omeskame ale prideme urcite pa zajtra idem na kute muz ma rano zubara idem s malym ja do jasli 😎

alena22
9. sep 2008

dobru nocku 😉

cezetko
9. sep 2008

dobru

alena22
10. sep 2008

tak adko haja hned ako sme prisli zo skolky zaspinkal cize do tretej sme hore a budeme u hrocha 😉

saxana2
10. sep 2008

Ahojte babenky,
tak dnes teda u hrocha hej?my tam mozeme byt tak okolo 15.30 hod pockajte nas prosim, mala mi az teraz zaspala☹

alena22
10. sep 2008

jasne ved postretame sa tam a budu sa deti hrat takze tam budeme saxana neboj 😉

alena22
10. sep 2008
alena22
10. sep 2008

hore v pravo sa listuje album a dolu pod fotkou je vzdy aj komentar k foto tak si pozrite dala som tam kazdu jednu co som odfotila dnes 🙂

cezetko
10. sep 2008

Ali tie fotky su uzasne. Vsetky su super.

sylverka
10. sep 2008

ahojte takze zajtra o kolkej to je naplnánované a hlavne kde či sa do´hodneme na spinningu

radoslava
autor
10. sep 2008

Jej krasne fotky, velmi pekne deturence mate. Poznam sice len Adka a Leonarda ale aj tie dve dalsie su velmi zlate

alena22
11. sep 2008

Ahojte dakujem za pochvalu fotiek 🙂
Sylverka dohodli sme sa vcera ze o osmej u mastina vo vinarnicke je tam dobre vinko a robia tam tu pizzu co sme si vtedy objednavali do fit pitu ak si pamätas s tou kapustou a tak mirka vie kde to je pride sama a saxana pride pred nas dom a pojdeme spolu. o kolkej by si ty mohla stihas na tu osmu alebo neskorej by si az sla? Aby sme sa s tebou dohodli co a ako kde a kedy lebo neviem ci vies kde to je ale je t uplne jedoduche 😉
Radka ked budes v senici mala by si sa aj ty s nami stretnut mame tolko novych senicaniek uz 😅 😀

vana
11. sep 2008

ahojte!
kocky dnes k hrochovi neprídeme Beki od rána zase vracala už asi 6krát, tak snáď keď jej bude večer lepšie pôjdeme na tie činky ešte napíšem sms. Na ihrisko si netrúfam pjdeme sa možno iba trochu povoziť v kočíku.
Inak Ali fotečky sú super! 🙂 🙂

alena22
11. sep 2008

jej a co jej je myslis ze nejaka viroza alebo co?
zevraj je toho vela my sme to uz mali tak snad nas to u minie 😅
dnes mam o pol jednej volat do skolky ze co a ako adko asi mi podla toho ci spi povedia o kolkej mam po neho prist 🙂 boze strets mam z toho jak nikdy

vana
11. sep 2008

Moja beki už konečne zaspinkala tiež už som bola z nej zúfalá. Volala som aj doktorovi, aj on povedal že je toho teraz vela , my sme boli včera u neho na tom očkovbaní tak sme si to určite od tial priniesli. daj potom vedieť ako to s tým uspavaním zvládli tiež som zvedavá 🙂

alena22
11. sep 2008

no volala som tam o pol jednej teda o 5 minut skorej uz som nemohla vydrzat a ze adko sa napapal dali mu flasku s vodou pohladkali ho a zaspinkal v postielke pekne 😵 😵 😵
spinka vraj uz od 11:45 tak som zvedava dokedy keby sa zobudil skorej a plakal by nejako moc mi zavolaju ale ak nebudu volat mam prist o pol druhej pre neho ked bude este hajat pockam si chvilku tam, len dufam ze nebude mat velky sok ked sa prebere viete ako to je ze zaspi zabudne kde je a zrazu sok ked sa zobudi v neznamom prostredi ☹ snad toto nebude nas pripad ved uz je velky chlapcek 😵
joj taka som dnes pysna mamicka hore noska 😀

alena22
12. sep 2008

Ahojte zeny ako deti ste nakojili??? 😀 😀 😀
ja mam dieta v jaslickach a prave zmensujem fotky zo vcera vecera tak kam ich dam 😀

cezetko
12. sep 2008

ahojte.
my sme vyletovali v trnave, bolo super. Leo sa spraval ukazkovo, tak isto aj Sabinka s Alexikom.
Ako sa vam vstavalo po vcerajsku? Co poviete na to keby sme mali babinec raz do mesiaca? Ja som sa vcera velmi dobre bavila. Muz sa smial ze som prisla velmi vesela. Leo spal celu noc, neviem ci som ho nepocula alebo bol taky zlatucky a nechal maminku buvat. Kde si dala tie fotky?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre