Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

vana
12. sep 2008

Ahojte!!!
Tak to ma mrzí že mi ušla taká akcia,dúfam že nabudúce už to vide aj mne. My ideme zajtra do Trnavy na celý ďeň tak som zvedavá ako to prežijeme.
Mirka tak blahoželaám k prvej prespanej noci, aj ja už by som chcela ☹ ☹ ☹

alena22
12. sep 2008

cafte dam tie fotky nachvilku na facebook hodim vam sem link ale potom ich zmazem stade dobre? 😀

cezetko
12. sep 2008

Suhlasim.
Jani, Leo bol vraj hore a plakal ked som bola vonku ale ked som prisla spinkal ako zarezany.

cezetko
12. sep 2008

Ali si mi dnes volala. Nepocula som telefon. Co si mala na srdci?

alena22
12. sep 2008

ale ja som zabudla ze ste v trnave a reku podte von k hrochovi potom som volala janke a ona mi to pripomenula 😀

cezetko
12. sep 2008

Tak ste boli sami u hrocha? Auto uz mate? A ako bolo v jaslickach?

cezetko
12. sep 2008

Ali tie fotku su dost akcne 😉 😉 😉 Zmaz ich prosim co najskor.

cezetko
12. sep 2008

Ja sa na dnes lucim, som uplne grogy. Pekne snicky prajem a tesim sa na nejaku dalsiu akciu. Dufam ze bude.

saxana2
13. sep 2008

Neviem ako vy ale ja som za okamzite smazanie fotiek odtialto z nasej akcie 🙂 to uz nema s detmi absolutne nic spolocneho ani s modrymkonikom🙂)))

mandy20
13. sep 2008

Ahojte mamicky 😉 , hlasim sa vam z tatier, je tu uz poriadna kosa, teeeda, opät som tusim prisla o super stretavku 😝 , no teeeda, tusim ste si poriadne vyhodili z kopytka 😀
Zelam vam krasny veceeeer, papa

alena22
13. sep 2008

ahojte fotky zmazane 😉

mandy super uz ste na vyletiku kosa je aj tu takze to mas zajedno uzite si to 😵

alena22
15. sep 2008

caute to mame ale krasne pocasicko akurat tak lahnut a spat len adko to nechce pochopi 😅
chytil z tej zmeny pocasia sopliky tak cakame ci ostaneme len pri soploch alebo budeme chory co by znamenalo tatikovu prvu OCR 🙄 no slahne ma co vam poviem sk..... zima 🙄 😠 ☹
ze teraz tento prechod zrazu na chladne pocasie narobil u deti viacero soplov tak si davajte pozor 😔

cezetko
16. sep 2008

My sme zatial ok. Len stale placeme a sme nervozni. To pocasie je des. Zima a hlavne dazd. Ani von sa neda ist. Nas uz doma mrle zeru pomalicky 😠

saxana2
16. sep 2008

Ahojte,
tak my mame dnes tiez trochu sopliky☹nic sa nam nesce sme take skapacinky doma🙂
Dufam ze budem moct ist dnes aspon na ten spinning, idete?

alena22
16. sep 2008

ahojte tak ja mam prvy pracovny den za sebou adkovi uz koncia sopliky ale boli sme dnes u dokiny a sople su len zo zubkov idu mu 4 naraz 🙂 priedusky mame ciste 😵 😵 😵 😵
este s nim bude tatinko zajtra doma lebo idu do TN pre auto tak sa povozi a vo stvrtok uz ide do sanatorka,mohol by ist aj hned ale ked uz je tatko doma nech sa vysopli doma 😅

saxana jasne ze idem na spinig ja som dokonca dnes zacala aj s tou 90 dnovou dietou zasa tak som zvedava 😀 😝 😀

mandy20
16. sep 2008

Ali, ahojky, takze uz riadne zarezavas? Tak nech sa Ti v praci dari 😉 , potom pridem omrknut auticko 😀 😀

alena22
16. sep 2008

caf mandy a este ste v tatrach ci uz si doma?
si mohla ist s nami na spining len tak medzi recou nie? 😉 😀

vana
16. sep 2008

Ahojte! Ali gratulujem k prvému pracovnému dňu. My sme boli včera na Vrbovciach na jablčka a dnes sme narobili skoro 40 pohárou výživy, zaháňam depku z otrsného počasia. Naša Beki je nštastie bez soplíkou ale tiež jej lezie na nervy to počasie.

sylverka
17. sep 2008

ahojte alenka ty si v práci a trápiš sa mirka uvidime ako poobede bude ak chceš zastavte sa v zuške mi sme tam až do pol tretej jani našla som anglinu aj v akadémii vzdelávania prihlášky sa dajú dať tušim do 22 septembra je to tu v Senici len neviem presne kde ale tušim pri pošte majú na tabuliach napísanú aj adresu tie tapule s oznamami

sylverka
17. sep 2008

ahojte alenka ty si v práci a trápiš sa mirka uvidime ako poobede bude ak chceš zastavte sa v zuške mi sme tam až do pol tretej jani našla som anglinu aj v akadémii vzdelávania prihlášky sa dajú dať tušim do 22 septembra je to tu v Senici len neviem presne kde ale tušim pri pošte majú na tabuliach napísanú aj adresu tie tapule s oznamami 🙂

alena22
17. sep 2008

ahojte no som v praci ale moc sa netrapim zatial nejak nic moc nerobim 😀
ale myslim ze pomalicky ale isto mi stupa hladina kofeinu v krvi 😀 😀 😀
jej vana tak budete mat celu zimu vystarane s vyzivkami 😉
ja som dnes adikovi za listok z bufetu nakupila same mlsky tak ma do konca tyzdna v kuse co zuvat maju tu aj jeho oblubene marina keksiky ten bude rad 😵
dnes siel ados s tatinom konecne po nove auticko tesim tesim jak sa na nom povozim 😵 😵 😵
este nemam svoj pc je u IT-ckara chysta ho tak som nakukla len tak od susedy ze ci ste dakto tu zatial sa majte idem si nieco najst jak zabijem cas do pol tretej 😉 🙂

saxana2
17. sep 2008

Sylvi co je to ta zuška kde budes do pol trete?🙂o tej angline a tak to by sme mali pokecat detalnejsie, pridte na kavu ku nam🙂ale mala ma teraz sopliky tak musime sa trochu poliecit najprv....aby sme vas nenakazili...

alena22
17. sep 2008

ahojte no dnes som stretla janku aj s mirkou pekne kocikovali a v takej zimeeeeeee 😅

ja som mala prvu jazdu na novom strasne moc to auto brzdi iba sa dotknes pedalu a uz ta to taha dopredu potom som sa zabehla vysadila muza v robote a sup si ho do jablonice kamoske 😀

vana
17. sep 2008

Ahojte!!!!!!
Ali veľmi ti to seklo,my sme totiž čakali na teba ako ti to pôjde v tom novom aute. je fakt krásne.
V práci už si si zvykla? Nevieš či už má Palo Vaňa nejaké babätko?

cezetko
17. sep 2008

Ali skutocne ti seklo to auticko. Boli sme zvedave ako ti to pojde.
Sylvi ako casto ste v ZUS? Zajtra co mate v plane?
Vy sa chystate studovat anglictinu? Saxana aj mi mozme prist k vam na kavu? 😉

alena22
18. sep 2008

baby dakujem uz sme sa s autickom vzili konecne lebo ta brzda to je nieco teda teraz rano som prisla do prace bez toho aby som lizala sklo 😝 😀 😀 😀 myslim pri brzdeni samozrejme 😅
no zvykla som si dobre na dobre sa lahko zvyka 😅 dokonca aj v 90 dnovej dietke sa zatial drzim akurat ma vycerpava to varenie si vzdy vecer na nadchadzajuci den 🙄 ale co clovek nespravi pre stihli liniu 😀
som si na noc zabudla v robote sacok suseneho ovocia a som sa bala ze mi to mysi spapaju ale nastastie boli solidarne a dali si kolegove piskoty asi nedietuju 😀
jak sa ochladilo vsetky mysi z cacovskych poli prisli do zimnej rezidencie sem ku nam 😠
no nakrmim rybicky a idem makat dnes mam uz ozaj aj robotu 😝

vana
19. sep 2008

ja by som asi dietu nemohla držať na materskej sa to asi nedá,možno dá,ale ja to neviem.
Zajtra ráno frčíme na vidiek pozrieť rodičovstvo a pozbierat nejaké modré poklady(slivky),vrátime sa v pondelok večer tak by sme potom v utorok mohli ísť vyvenčiť deti a potom k nám na kávu,keď bude pršať ostaneme len pri tej káve aby sa deťi trochu pohrali. 🙂 🙂

alena22
19. sep 2008

ahojte tak adko bol dnes v jaslickach super uplne ukazkovy tak ho chvalili ze keby takyto bol stale tak na jednu paradu 😵 😵 😵 a dnes nakreslil svoj prvy obrazok v jaslickach pre nas teda vymalovaval konika je to uzasne 😀 sice vyzera akoby konikovi cez hlavu presiel nakladak plne nalozeny ale tak je to jeho prve umelecke dielo hned sme ho aj vysatvili na chladnicku 😉
My ideme zajtra nasik do skalice na jarmok a zostaneme asi az do vecera dufam nebude prsat lebo mozem si dat zajtra masko taka kuracinka v zemli by bodla mnam akurat by som pokryla svoje bielkoviny, dnes mam ovocny den a zatial uplne uspesne az na malu kofolu v robote cez obed v bufiku 😝
vana prijemny vikend zelam a dobru urodu aby bolo aj na trnkove gule aj na zivu vodu 😀 😀 😀

alena22
19. sep 2008

este som sa chcela opytat uz mate pre deti vsetko na zimu myslim oblecenie? 😕
mne chyba bundicka este jedna, nejaky pancuchacek a chcela by som supravku ciapka a sal aj rukavicky take zladene daco inak uz mame vystarane 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre