Je tu niekto zo Senice a okolia?

radoslava
6. aug 2007

Pochadzam zo Senice ale 9 rokov som zila v BA a teraz 3 roky v Pezinku. Vytvorila som ale tuto temu lebo predpokladam ze tu postretam kamosky minimalne z detstva, skolky alebo skoly 😀

stija
8. jan 2009

ahojte maminy, tak ako sa detom pasi sankovanie?

alena22
8. jan 2009

Ahojte tak sme doma zo sauny teda ja som teraz len prisla ale adko siel domov o pol siestej 😀
pekne si pre barus aj pre adka prisli tatikovia a my sme si s katkou nadalej uzivali saunovanie potom sme si dali samozrejme alkoholicky napoj tsunami 😀 a isli domov 😵
joj paradne bolo musime niekedy zopakovat ale bez deti lebo adkovi to sice velmi pomohlo take sopliky mu sli a uz teraz nema nic ale bolo to pre nich velmi nove a ked baruska zacala plakat tak hned aj on ale krasne vydrzal v saune tri minutky zhruba a potom sa hrali na lehatkach s detmi sa na dlhsie ani nema 1x ist vraj tak sme to zvladli vypil sice 2 flasky caju ale to on aj bezne 😀 😝 😀
tak sme zavolali tatinkov ti si prisli po deti o pol siestej a my sme si uzivali nadalej a to sme tam boli od stvrtej 🙂
vy ste sa bali sankovat ci co ste porabali s detickami?
my ideme zajtra na sane ked nam ivka zicne sane 😀 musim jej zavolat aj s mandy 😵

sylverka
8. jan 2009

super to mate dobrých tatinkov tomu dufam že sa aj mi dostaneme do sauny zatiaľ som rada ak idem na spinning rasto je dnes doma ale zajtra už frči do Trnavy tak si to užite papa 😉

alena22
9. jan 2009

no veru clovek je vdacny aj za ten spinning 😉
mne uz muzik poctivo zarezava od 7.1.2009
dnes pride kolega zo ziliny a ideme z s partiou von si sadnut sa vytesujem 😀
po obede mame vybavene pozicanie sani tak sa adko dnes pojde posankovat 😵 😵 😵

vana
9. jan 2009

Ahojte! Tak to je super saunka tak ste si užili. Ja som chodila s malou do sauny ked sme chodili na tie dojčenecke plávanie tam sme chodili od pol roka a vždy po plávaní sme boli 10 min v saune deťom to nastavili na 60 stupnou tak vydržali a každému sa tam páčilo. hneď by som si to zopakla.
My pojdeme dnes iba na chvílku von Beki este neni uplne fit ale stále sa pýta za sniežikom tak aspon na chvílu vybehneme.

cezetko
9. jan 2009

to je skoda ze beki nie je este fit. leo sa na nu stale pyta. chce ju gulovat 😉

alena22
9. jan 2009

ahojte vana ja som citala ze na prvy krat sa ma ist s dietatkom iba na 3 minutky pri 50 stupnoch tak sme dlhsie neboli som sa bala aby mu to neublizilo ale isto budeme zvysovat casom ale myslim ze pojdem az ked bude väcsi zasa toto bolo take ze na skusku a troska sa tam toho bali vsetko bolo nove a ta para znizena viditelnost no troska sa bal ked barus zacala plakat spustil aj on 😅 a tak ked bude plynu a teplo bude aj sauna 😀 😀 😀

alena22
9. jan 2009

Baby ktore mate radi sperky swarovskeho alebo z chirurgickej ocele?

bobd
9. jan 2009

ali jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 preco?
inak, skuska snad dopadla dobre, sa musim pochvalit... sice vysledky este nemam, ale snad... vam zavidim to saunovanie. mne to nerobi dobre, kvoli srdiecku. tazko sa mi tam dycha... ☹
asi by som mala zacat chodit na anglictinu, nechodite niektora???

vana
9. jan 2009

čaute! naposledy boli drobci uplne suprový musíme to v pondelok dohnat to už bude určite v pohode.
Zajtra idem k rodičom lebo tatko bude v práci aby nám nebolo smutno doma.
Ali ja nemám chirurgickú ocel, swarovski nosím dostala som od mužíka to sa mi velmi páči.
S anglinou neporadím ja som nemčinárka ani o ničom neviem.
Tak vám prajem všetkým krásny víkend 😀 😀

stija
9. jan 2009

ahojte
ali aj ked sa bali, aspon podla fotiek sa im pacilo. to je fajn.

bobd skus akademiu vzdelavania, vraj je tam dobra anglina.

sylverka
9. jan 2009

ahoj ali mne sa pacia swarovskeho sperky od swarovskeho mam od neho nausnice v blave je taky nadherny obchod tam maju take super pekne veci aj pekne drahe ale aj tak sa mi to paci

alena22
10. jan 2009

No preto som sa pytala ze ak mate nietora zaujem mam doma katalog a mozem vam objednat daco 😉
V akademii vzdelavania sa isto stale otvaraju kurzy ja som mala ist od januara koli praci na anglictinu ale nesla som kedze firma padla 😅
bobd to je super ze skuska dopadla dobre aj ked si myslis ze snad tak uz len to je nieco kes di si sebou ista 😉
vana zavidim ti take tie vikendy u rodicov si isto aj od malej oddychnes a neviem teda ci varis ty alebo maam tvoja ale ja byt u nasich si aj od varenia oddychnem 😀
stija veru pacilo v odpocivarni uz ked si to tam okukali bolo dobre ale vies ako, prisli sme vyzliekli ich niekde do naha,osprchovali a sup do miestnosti kde je divne teplo mokro a zla viditelnost 😀 Tak trosku sa museli bat aj ked teda adko plakal len koli baruske aby ju v tom nenechal samu 😀 ale neplakali vela ani jeden to bolo chvilkove aby maminky vedeli ze maju strach a hned bolo zasa dobre nechali si pekne vysvetlit vsetko 😅
to bolo vsetko iba taku minutku a bolo fajn 😵

alena22
10. jan 2009

Mandy vcera sme nakoniec neboli vonku na sankach tak som ti ani nevolala vybehli sme len peso na postu na otocku a hned domov dost mrazivo fukalo a adko ani za nic nechce mat salik na puske a nosiku tak sme neboli nikde 🙄

alena22
11. jan 2009

ahojte kde ste vsetky?
ako vikendujete?
My sme doma s Adriankom boli tento vikend isiel sa vzdy troska prejst s tatinkom do obchodu a s tesinkou a dnes sme boli cela rodinka na kratke prechadzke ale iba chvilocku lebo mam prievan v oku a brutalne mrzne 😅

cezetko
11. jan 2009

Ahojte. My sme vikendovali u mojich rodicov. Pekne sa Leo sanoval a bol nadseny. Dufam ze je uz Beki ok, a uvidime sa. My budeme asi do stredy sami, bo tatinko ide na sluzobku ☹

alena22
12. jan 2009

cezetko to teda nezavidim tu manzelovu sluzobku ☹
ja som najstastnesjia ked muzik pride a prevezme si maleho a jasia sa spolu dam si v klude kavicku alebo len tak sedim a cumim do blba vypnuta na chvilku 😀
zajtra ideme kamaratka do Jablonice zasa uz do obedu tak sa tesim pride aj ta druha kamoska Katka s tobiaskom tak budu sa traja chlapi hrat 😵 😵 😵
ona caka ta katka dievcatko teraz v aprili tak sa pokocham bruskom ale chytat nebudem 🤐 🤐 🤐 aby sa nenalepilo 😀 😅

vana
12. jan 2009

Caute! My sme si tiež užívali sankovačky na dedine bolo super. Dnes pojdeme asi iba na chvílku von môžme sa stretnúť a môžme sa ísť k nám hrať. Lebo dnes je dobrá kosa vonku keď fúka je to hrozné. My budeme asi okolo tej 15:00 vonku tak sa tešíme na Vás.

alena22
12. jan 2009

Tak to si viem zivo predtavit ako sa bek jasila na sankach 😵
skoda ze som necitala co pisete neskorej mohli ste sa prist aj ku nam hrat ☹
no snad nabuduce 🙂

vana
12. jan 2009

Ja som si to asi zle prečítala myslela som že ste dnes v Jabolonici, mohli ste dobehnúť aj s Adkom.
Nabudúce spravíme väčšiu žúrku 🙂
Zajtre aj mi budeme mať návštevu s dvomi malými drobcami tak sa teším

cezetko
13. jan 2009

Ahojte. Dnes je tusim horsie ako vcera. Nam vcerajsok bez tatina super ubehol, lebo sme sa super pohrali u Janky a Beky. Jani vy budete mat tieto dva dni plne navstev. Pekne si to uzite. Zajtra ak budete mat cas a chut mozme skocit von a pre zmenu sa hrat aj u nas.

vana
13. jan 2009

Jasne to je dobre aspoň sa v tejte príšernej kose nenudíme. My sme tiež zajtra bez tatka tak sa môžme stretnúť.

cezetko
14. jan 2009

ok. budeme sa tesit. Inak to co je vonku je sneh alebo dazd? vyzera to dost hnusne. dufam ze sa do poobedia zlepsi npocasie.

bobd
14. jan 2009

caute!
cezetko, u nas to vyzera byt taka mala poladovica, alebo nieco takeho stylu (nakukam len cez okno) 😀 a zimaaaaaaa... 😒

vana
14. jan 2009

Myslím že už to vyzerá lepšie vonku tak sa môžu deti vygulovat, stretneme sa ako vždy. tešíme sa!

alena22
14. jan 2009

My mame dnes tatinka doma tak ideme po obede s adkom von troska ho vyvalat v snehu 😀
vcera sme boli na ockovani dali sme si aj zltacku A-ckovu nech mame pokoj lebo adko si sem tam da do ust vselico mozne tak aspon aka taka ochrana
potom sme nabehli dojablonice k hanke a palkovi to bolo veselosti 😵 prisiel aj tobinko no parada 😵
a v aprili uz budu mat aj kamosku na hranie lebo tobinkovi pribudne setricka 😀
inak adko pri ockovani sa velmi statocne drzal a potom sestricke posielal pusinky a daval jej papa 😀 😀 😀

alena22
14. jan 2009

Baby chcela som sa vas spytat aj chodite niektora do stonozky?????? 😕

sylverka
14. jan 2009

čaute no vidim že si uživate pekne na sniiežiku aj dnes nam sneži až no 😅

alena22
14. jan 2009

ahoj sylverka a vy nechodite von s detmi ze by sme niekedy dali scuka? 😉
adkovi sa dnes na sankach velmi pacilo a potom sme boli u babky a kusisko slapal aj peso jasil sa v snehu s tesinkou lahol si na zem a plaval v snehu sranda bola horsie ze ani za nic domov 😅

vana
14. jan 2009

Ahojte! Silvi ty to tu pekne flákaš ani o vás neni počuť a čo je s Jankou už dlho nič nepísala?
Ali ja som bola včera s malou v stonožke aj s kamoškou s deťmi a bolo fajn. Cez vianoce sme mali pauzu ale asi zase začneme chodiť, Beki je tam spokojná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre