• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senice a okolia?

8. novembra 2014 
Ja som po porode 3 roky a mam stale este 2 - 3 kg. Neznie to sice hrozivo, ale pri mojej vyske :frowning2: . Brucha sa uz ale asi nezbavim, take tukove, ovisnute :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Čo už.
17. sep 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ano brucho je aj moj problem.
Cezetko teN ocot som raz skusala b :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Oli presne viem o com hovoris 2-3-4 kg nieje vela ani nic hrozne ale preco prave na bruchu :angry:
na druhej strane kde inde sa to malo usadit :grinning:
17. sep 2007 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte no o brusku pomlcime :sweat_smile: :rolling_eyes:
ja mam ten jablcny ocot v tabletkach ale teraz drzim tu 90 dnovu dietu a skusam aj brusaky aj ked po cisaraku ani neviem ci uz mozem ale neboli tak cvicim :grinning: boze ja ked raz schudnem tak sa nazerem :grinning: :grinning: :grinning:
17. sep 2007 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale nie len sa bojim jojo efektu tvrdia ze nieje pri nej ale boh vie a prave ked skoncim nastupuju vianoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. sep 2007 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cezetko ale ved ty nevyzeras nejaka silna nenahovaras si to? :wink:
17. sep 2007 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme kocikovali a nevideli sme ta nikde kde si sa skryvala ja som skupovala zelovoce :grinning:
17. sep 2007 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ali vcera ste mali 4 mesiace gratulujeme.
Brusaky uz snad mozes. Ja idem dnes na kalanetiku strasne sa tesim.
Kurz uz bezi tak dufam ze ma zoberu :grinning:
18. sep 2007 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ali vcera som v PK objavila novy sekac. Malej som kupila krasne menzestraky. A dostali tovar maju krasne NEXT mikinky bledomodre od 3-6 mesiacov coz nieje pre nas ale mame tu maleho suseda ma 3 mesiace idem mu to kupit.
A aj nadherne vaky na spanie Macko PU ale zase len od 3-6 dokelu :grinning:
18. sep 2007 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky, je tu niekto? :slight_smile: , vidim ze ste vcera preberali cvicenie, ja chodim na spinning, je to super na odreagovanie sa a spali sa pri tom aj dost kalorii, vyskusali ste to niektora? chodim na my ale je to aj v se :wink:
18. sep 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj mandy tak ja na spinning nechodim. Inak ja ani neviem co presne sa tam cvici. Napis mi. Lebo ja neznasam aerobic
18. sep 2007 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka, mas to v IP :wink:
18. sep 2007 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dakujeme ku gratulacii :grinning: :dizzy_face:
no veru moja sestra chodi na spinning do senice ale ja nie
baby to chvalia velmi vraj sa tam slape aj v takom sere ze nieje vidno ako sa slanina trasie :grinning:
dnes sme boli v trencine na neurologii dopadli sme super doki adka chvalil ale na cviceni zasa horor maly reval este viacej ako pri cviceni doma a zasa ma modriny a dokonca aj take lisaje po tvaricke po bokoch a za uskami z toho :angry: :frowning2:
18. sep 2007 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka tak super novy sekac :wink:
ja som v poslednej dobe podlahla vasni na MMb a objednavam jak salena postarka sa uz cuduje co mi stale nieco chodi zvedava je velmi :grinning:
18. sep 2007 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Chudatko malinke preco ma modrinky, juj a asi to cvicenie boli ze?
18. sep 2007 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No a zvedave postarky no coment :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. sep 2007 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer, ali aj ja sa pripajam ku gratulaciam, zelam adriankovi hlavne vela vela zdravicka :wink: , vy cvicievate tu vojtovku, jooj, pocula som o nej ze babatka pri nej velmi plackaju :pensive: ale ze velmi pomaha
18. sep 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj mandy
18. sep 2007 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj radka, drobec uz spinka? ja som pred chvilou vysla z vane, pokukala co je tu na MK nove a prasim pozerat Ordinaciu v ruzovej zahrade, hrozne zeriem toho Tomasa Mastalira- toho mladeho gynekologa :grinning: tak zatial zelam krasny vecer :slight_smile:
18. sep 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No teda tak zeries a mlady neziarli :grinning:
Ja zase pozeram na Prime Krehke vztahy , to je zase moja srdcovka pozerala som vsetky serie najprv to boli Rodinne puta a teraz toto. Este ze herci a postavy ostali :grinning:
19. sep 2007 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja pozeram Ruzovu zahradu na Nove. Super odreagovanie. Rodinne puta som pozerala len zo zaciatku, prvu seriu, potom som uz stratila prehlad.
19. sep 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Momentalne vobec nic nestiham.
19. sep 2007 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Verim my davame malu spavat o 20,00 pripadne 20,30 takze ako tak stiham popritom zehlim a cez reklamu umyvam riad alebo nieco podobne :grinning:
19. sep 2007 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja kukam ako radka ale teraz tot nove mam v tom bordel som dva diely presedela tuto a nevnimala a neviem odkial sa tam vzali novi ludia :grinning:
prave si uzivam tablicku cokolady na varenie ako j v dietke ale baby poviem vam za dva dni kilo dolu :wink: zajtra mam ovocny den to sa da ale potom zasa bielkovinovy bleeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ali no to mi hovor ja som tiez par dielov nevidela a neviem pomaly o com to je :grinning:
Ali a recept na tu 90 dnovu dietu je v tej teme?
A v pohode sa moze drzat ta dieta aj ked kojim?
Ali ja som normalne vcera zabudla na tu kalanetiku chapes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. sep 2007 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ak chces hod do IP mail a poslem ti ju :wink:
len neviem ako pri mkojeni treba sa pokukat na moja svadba a tam to je aj tuto je tema na MK 90 dnova dieta :slight_smile:
nechapem ako si mohla zabudnut :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja sa teda mrknem na tu stranku a precitam ci mozem pri kojeni taku dietu drzat.
Pozeram vyvolenych, myslim ze je to tvoja srdcovka. :grinning:
Ali ale zajtra pojdem uvidis :grinning:
19. sep 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radka bola si???
cvicit?
20. sep 2007 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenka ahoj..teba stretnut :grinning:
uz aj ja chodim s malym na vojtovku,pocula som,co sa vam stalo,je mi to luto,a teraz mam obavy,aby sme nedopadli rovnako :unamused: ako si to vyriesila :confused:
20. sep 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej chodime ale len som jej povedala ze mal modriny z minula a ze sa mi to nepaci ale nic ine zasa ich ma skratka si nepomozem :frowning2:
nejako ho drzat musi a oni maju jemnu pokozku bola som aj u pediatricky a ta mi povedala ze to bohuzial sa musi tak dotahovat a z toho to ma ale ja ked snim doma cvicim tak modriny nema :angry:
20. sep 2007 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ali ahoj bola som cvicit. Bolo super je sice nova cviciteľka a zdraželi :angry:
ale dalo sa.
21. sep 2007 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok