• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senice a okolia?

15. augusta 2017 
jaj tak si si zacvicila paradne :slight_smile:
ja cvicim vecer brusaky ale chcela som 50 a som stastna ze spravim 25 :grinning:
ale dietovat sa mi dari nepolavila som a je to na vahe vidno a aj na pase :wink:
21. sep 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ideme sportovat von zasa sa prejst a som sa dopocula ze po tej cyklotrase keda sa promenadujem s kamoskou tk tam prepadavaju ludi nejaky lupeznici a beru im mobile sperky a peniaze :angry: boha to aby sme ozaj nikam uz nechodili :angry: :angry: :angry:
21. sep 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ali gratulujem k zhodenym kileckam. Ja inak ked som sa vcera vratila z cvicenia som sa trosku najedla.
Ale musela som lebo som nevecerala a aby mala mala dobre mliecko :grinning:
No ty kokso tak lupeznici, no to fakt clovek aby ani nevytrčil paty z domu.
Hlavne že ked sa prechadzam po SE tak vsade bud postavaju alebo sa vozia Policajti. Postavaju som myslela tak ze sedia v aute.
Tak ma milačik teda pekne informuj ako ti to ide s tym dietovanim. Velmi sa tesim ze sa ti takto dari :wink:
21. sep 2007 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za gratulaciu :dizzy_face:
no citam dnes temu o andikovi a nejako pozabudam pisat uplne ma to pohltilo ta zena je chora asi :grinning:
som pozerala v albume ze ste boli plavat sa mas tuto nic nieje take :frowning2: az od pol roka v bazene na plavarni ale studena voda ako v normalnom bazeme kde dospelaci a tak su :frowning2:
21. sep 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ali nieje za čo a velmi ti fandim.
To je škoda že tam nič take nieje pre babatka.
A o tom Andikovi to je o čom presne?
21. sep 2007 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v skratke nejaka baba zakladala temy asi pod 20 nikmy vyvolavala hadky a potom sa pod nikom andik kde mala aj foto a tak akoze zastavala druhych bab a tak skratka sama seba akoby buzerovala a nakoniec zasla az tak daleko ze si nasla v inzeratoch mobil na jednu holku a tej volalvala ze s jej muzom caka dieta a atak ale ta to dala na policiu a teraz na nu upozornuje :angry:
21. sep 2007 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co mali sme tu v relax centre oproti polisom v tom rodinom dome kupanie vo vani pre deticky od dvoch meiacov ale zrusili to :frowning2: :angry:
21. sep 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To je škoda že to zrušili, teraz to je dosť popularne to kupanie. A nieje to ani v Holiči, Skalici ,Myjave alebo tak?
Ta ANDIK je asi chora osobka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. sep 2007 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to v hodonine v nedelu asi tam pojdeme niekedy ak ukecam muza chcm aby siel s nami :wink:
21. sep 2007 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jasne zober ho a ešte k tomu v nedelu to je super. Moj Matko by velmi rad chodil ale my to mame v PO a STR a o 13,20 takže nechodi a je mu to luto.
Raz bol a bol z toho uneseny
21. sep 2007 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to ze mohli by to davat v casoch ked moze aj otec ved kolko je takych ze by sli bez mihnutia :slight_smile:
len moj sa boji plavat a nejako si nenecha vysvetlit ze sa tam neplava ale ide o babo :grinning: chce to cas ratam ze o mesiac mam fotky ako sme spolu v hodosi v bazene :grinning: :wink:
21. sep 2007 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hod ich do albumu Petrik tusim ze?
A vysvetli Petovi že tam sa naozaj neplava teda on už vobec nie. Oni teda oteckovia su tam nato aby bud fotili alebo kamerovali alebo sa len pozerali no nie :grinning:
21. sep 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peter22 ale ukazem mu tie tvoje fotky aby videl :wink:
21. sep 2007 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ukaž Ali a este je to aj super lebo ked je tam manzel moze postraziť malu ked potrebujes a proste je to velka pomoc
21. sep 2007 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to a aj zazitok pre neho ajked si myslim ze ako ocko ma k malemu velmi blizko a dobry vztah nie kazdy chlap to tak dokaze :wink:
no ja sa asi lucim musim ist kukat uz idu hrdnove moji :grinning:
21. sep 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jasne a to dnes idu tak neskoro vyvoleny?
21. sep 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej dnes az 22:10 zacali :wink:
21. sep 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No tak dobru nocku a pekne pozeranie :grinning:
21. sep 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :wink:
inak stretla som cezetko v meste a tu jej nieje neviem kde sa poflakuje :sweat_smile:
21. sep 2007 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky papa idem na tie korcule majte sa fajne papa :grinning:
snad sa vratim este nezasita a nemodrinova :grinning:
muz ma chranice a mne vraj kolena zasiju na pohotovosti :grinning:
22. sep 2007 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ali ako bolo na korculiach? Si cela :grinning:
23. sep 2007 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj no veru som cela :grinning: :sunglasses:
iba jeden pad bol :grinning: :angry:
mame aj fotecky pokukaj album ten muzikov :wink:
23. sep 2007 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre ranko
Idem kuknut Ali
Ja zase vecer prihodim fotky z Vinobrania čo bolo u nas v PK.
Zachvilku ideme do poradne a potom mame plavanie.
No mame toho dnes dost dufam ze to postihame :grinning:
24. sep 2007 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ospravedlunujem sa ze sa neozyvam ale idu zubky, tak nestiham nic. A este sme aj boli na vikendovej dovolenke na Starych horach. Bolo skvele. S muzom sme potrebovali zmenit vzduch :wink: . Drobcek bol skveli. Celkom dobre spal a aj posluchal.
Ali drzim ti palce, nech ti elan dlho vydrzi!!!
24. sep 2007 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte cezetko tak ste mali vyletik :wink:
Pocuj objavili sme tuto v senici v stonozke to materske centrum funguje cely ten rodinny domcek je pre mamicky a deticky v utorok su nase deti narodene 07 tak zajtra ideme pridi :wink: je tam aj vlezne povedala ze na mesiac 100sk tosa da myslim nie?
a v pondelok je vstup volny ale mysli sa tym ze deti roznych vekovych kategorii :wink: je tam kupelna kuchynka izby s hrackami bazenik s gulkami no vsetko mozne smyklavka hojdacka a vonku je aj pieskovisko tak tam ideme zajtra s tou kockou co chodiem kocikovat omrknut teren a uvidime ci tam budeme chodit ale ako vyzeralo to super ja som bola nadsena a aj si deticky zvyknu na kolektiv :grinning: pridaj sa ak chces s malym leom :wink:

radka to plavanie ti uprimne zavidim samozrejme v dobrom tuto skapal pes co sa tohto tyka :angry: :unamused: ale zasa nemusim si nikde davat plavky by museli povypustat trochu vody keby sa im tam taka lochnes ako ja vtrepala :grinning:
24. sep 2007 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ali no no tolko sebakritiky. Konkretne somnou chodia modelky. Ja som tam najsilnejsia. Modelky obrazne su to super baby az na jednu kocku. My sme tam tri kamaratky z prveho kurzu , no a pridali nam do druheho kurzu dve nove a jedna z nich nas moc nemusi.
Dnes sme boli v poradni vazime 8550 g
24. sep 2007 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej no super vazite teda :slight_smile:
aj my asi tak mame uz teraz muz sa snim vazil a po odratani mal 8400 :grinning:
24. sep 2007 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No pekne mas doma riadnych chlapov :grinning:
24. sep 2007 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky, ste tu niekto? :slight_smile:
25. sep 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali,dnes nam to nevyjde ist do materskeho centra. Ideme k mojim rodicom, troska sa vyvetrat. Ale ak sa zhorsi pocasie urcite tam budemem chodit. Vela ludi-mamiciek si to chvali.
25. sep 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok