Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
25. jan 2009

Ivi...
staiahla som vsetky 4 casti toho filmu a teraz ked chcem ich otvorit, tak mi skoci okinko, ze s akym programom chcem otvorit, vies...no napr. internet alebo media player..tak s cim to mam otvorit?porad, bo ja neviem.. 😝

angienka
25. jan 2009

jeee no a mne bolo cestou zle bo sme sli na svah a skoncili v nemecku no ale ne o tom som chcela,po ceste ked sme sli uz hodku a ja nahulana a rifle ma tiskali ta ze sa poblijem ta sme sa zastavili ze to mam z hladu muzika napadlo ze som len 2tortiky zjedla 😕 mnaaam ta sme si dali fajna restika pri nemeckych hraniciach jaaaj mnam dala by som si este a pak sme sli akoze na zjazdovku a prisli sme az okolo 16tej ked presne koncili ta sa 2x deti spustili u bez lanovky a sli sme ze ideme do teplic ako predtym sme este skoncili v tom nemecku bo sme zle odbocili 😀 pak sme sli do dattartu potvrdit zaruku a po krameee je a co som kupila ja rada ruzovu nie a chlpate a kabelku nemam chlpatu ruzovu len hnedu a take jak dakedy na ruky bolo neviem ci viete dalo sa okolo krku a taky vacok no ta toto som kupila bo mali presne take jak som cela farbu aj matros 😀 😀 😀 ta sa vytesujem len asi to dam krajcirke nech mi to prerobi na kabelku a zas nam vyhladlo ta sme skocili do ciny este 😀 ted som si dala brigadu v kuchyni pozmyvala po hooodne dlhej dobe 😲 a umyla hordu nadobi a pocuvam jak mi dite spievka a kecka s tatkom bo sa kupu 😠 😀 😀 😀 je to lasocka 😵

angienka
25. jan 2009

jaaaj som ta cela jani spomnut ze kde si cely den a ty uz tu 😀 no nic idem urobit kasu a uspavat toho cipisa i ked je moc zivy ta asi nebude chcet este 😖

jankando
autor
25. jan 2009

Eni, ta hod fotku tu alebo na azaet, nech vidime, nie?neviem si predstavit ako to vyzera.. 😉

jankando
autor
25. jan 2009

tu som, ale ideme papat
salat na kakanie..jak joohn to vola... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

angienka
25. jan 2009

a mukky jasne ze sa ti nece varit moj robi vzdy len nocne takze ja obed nevarim a hladujem az cakam jak na spasenie kedy vstane-teda ja ho budim vzdy skoro bo uz nemozem vydrzat ta nech vstava bo umrem od hladu 😀 inac pre samu seba to by nebolo ono ale ta by som si na 2-3dni navarila ale moj neee on chce len cerstve ziadne ohrievane 😠

jankando
autor
25. jan 2009

Nas maly sedi a kuka na tv..

angienka
25. jan 2009

jj pak hodim to jak kabelka vyzera len po bokoch neni site tam ruky strcis 😀

angienka
25. jan 2009

hmmm tak uz ted na to kaslem a nefotim,budem sa snazit pridat fota na azet a zajtra sfotim toho mojho chlpateho mazlicka 😀 by si sa jani divila jak tu v cr a sr je take zohnat daco poriadne a chlpate nieeet sak po tamtu sme sli do nemecka a akurat posledna bola v deichmanne a tu vsade po deichu chodime furt a nikdy tam nebola 😠
Tam asi taky problem nemate i ked ted som nakazala teda pred vianocami naj mi tam segra pozre ale nasla len nejake nic moc ale ta ona ma iny vkus 😒
A este jani dnes sme sa tak bavili ze co v lete ci pojdeme do toho talianska a michal ze bud taliansko abo ze a tebou do anglicka a ze on radsej tam by siel...i ked more je more 😀 no ta uvidime ja by ta chcela vidiet ta ale mozno na slovaci stretneme skor bo ja by brala teda pobyt pri mori sak uz som 3roky tusim nebola 😠

angienka
25. jan 2009

hmmm tak nic janu ty si mi zdrhla zas 😠 tak idem pridavat fota 😉

slavka23
25. jan 2009

Caute zeny. Och ale ste sa rozpisali.... 😠 😠 nestihala som ani spehovat lebo som od utorka mala polovicku doma a pri nom sa neda...idem pomaly docitavat co sa tu rozoberalo...dufam ze som nepremeskala dajaku zaujimavu temu......ze napr.oli 😀 😀 😀 a tak....... katka bude mat co robit ked sa zas dostane k netu...az o 20 dni ju zas maju napojit ☹ sme jej boli skolaudovat byt...riadne sa namakala kym to dala do kopy..

angienka
25. jan 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeee slavka doslaaaaa 😀 ta sa nedivim ze pri nom sa neda ked furt kazdy tvoj prispevok o olim 😝 😀

angienka
25. jan 2009

no neviem ci zaujimavo a ci sa ti oplati ta furt sme ta len ohovarali ze budes opakovat rocnik len ze tomas ma fakt babo tot zaujimave 😉 taka pikoska 😀

slavka23
25. jan 2009

waaaaaaw...tak to o Tomasovi ma fakt prekvapilo...normale by som ho chcela vidiet v ulohe ocka..nejako mi to s nim neide do kopy... Aaale sak ja len srandujem s tym olim 😀 😀 uz aj muz sa chyta....bo som povedala ze ked budememe mat chlapca tak chcem aby sa volal Oliver...a on ze neeeee, bo nebude mat syna co sa vola tak jak moj ucitel....ze Oli....ta tak... 😠

angienka
25. jan 2009

hej ta on skade pozna oliho???Jeeezisi...ten je ale slavny 😀 ale oliver pekne meno len to kazi ten oli predstava na nho 😀 😀 😀
Hej sak aj mna to kus prekvapilo ze mi to k nemu nesedi ale ta co uz mono dospel 😕

angienka
25. jan 2009

jaaaj sere ma ten azet 😠 pridavam fotecky z oslavy i ked take nevydarene bo sme mali pacnuty objektiv ta v strede rozmazane a nik si to nevsimol ta vsetky fotky su take 😝 a nejam mi to tam blbne ta asi zajtra dodam dalsie bo u sa mi miminecko budi 😠

angienka
25. jan 2009

hej a heslo je timmynko 😉

angienka
25. jan 2009

jaaaj tak este teda pridavam ale ide to pomaly a lasku som u musela prehodit do postele bo furt knucal 😖 😠

mukky
25. jan 2009

ahojte ste tu???? 😎 😎

angienka
25. jan 2009

jj ja som stale tu 😉 ale uz len chvilku 😒

angienka
25. jan 2009

zmensujem fota a uz ma to nebavi tolko roboty s tym je 😠 tak hodim vam tu linka ak cete tak juknite niesu podarene ako som uz pisala ta radsej som zaheslovala 😀 nemusi kazdy vidiet nie 😉

jankando
autor
25. jan 2009

Caute baby
Slavi..no konecne
Oliverko je krasne meno..fakt..... 😵 😵
Mne John mi nule tak vazne zvestoval, ze chce dievcatko..ze on je teraz tim s Petkom a ja budem s dievcatkom.. 😀 😀 😀 😀

Eni, a 😀 nemate anhodou usmudlany objektiv?preto mozno mate v strede rozmazane.. 😉

mukky
25. jan 2009

angienka ja rada varim no len ked mam pre seba nieco vacsie varit tak sa mi nechce,lebo ani tak nechuti 😀 🙂 a manzel robi len nocne??a mozem vediet co robi,no ak nie nechaj tak 😀 😀 nejaky ten tip aj mam,no je viac takych povolani...pekne fotky mas 🙂 timmy je zlaty 🙂 si blondina ci ciernovlaska?? 😀Moji uz spia 😔 😔 boli sme u mamy a manzel po nas vecer dosiel autom...zajko spal dnes len 30 min ,som ho nechtiac zobudila ☹ a uz nespal tak o 20tej zaspal ,bobacik moj taaak bol unaveny.tak a ja so ani nezdriemla a v noci som spala len 2,5 hodky..sa divim ze som ok.Nemohla som nijak zaspat ☹ a moj muz je velmi vdacny stravnik,ak ma nieco rad,tak chce aj na tyzden,ako napr segedin..a tyzden ho je 😀 aj sojove maso ma celkom rad,ja ho mu robim do rizota alebo ako stroganov..ak mu chuti nech ho je,ja nemusim 😀 😀 a chcel ze aj do segedinaku moze byt,tak to som sa uz ohradila ze moj super segedinsky gulas nenecham nikdy pokazit sojovym masom 😀 😀 😝 minuly tyzden skoro cely jedol kplozvarsku kapustu 😲 😅 to ja som vyberava,jedlo si vychutnavam,a nemam rada napr ohrievane kura ci rezne.

jankando
autor
25. jan 2009

eni, neda sa...mas to na heslo 🙂

angienka
25. jan 2009

jani hej mali sme usmudlany sak som pisala ale to len v stede taka priesvitna bodka 😠 ta to si nik nevsimol a na digitale to nebolo vidno 😠 hej sak som pisala ze heslo je timmynko 😀

jankando
autor
25. jan 2009

inak,
ohladom Tomasa
som pisala Jozkovi, ze s kymma babo,ale este mi nestihol odpisat, tak dufam, ze vie..som strasne zvedava.tiez by som ho chcela vidiet v pozicii otecka.... 😉

jankando
autor
25. jan 2009

oki...idem pokukat foto

angienka
25. jan 2009

no robi lidra v sklade znackoveho textilu a stale len nocne ☹
hej ta to moj vyberavy tiez no musi mat furt maso,sladke veci mu nechutia take palacinky to nieje jedlo pre nho a moje milovane slivkove knedle mu uz idu cez usi a tiez pirohy 😀 proste masozravec,hej no prave a my furt len kuracie jeme,skoro kazdy den 😝 bo to s nim je hrozne toto ne tamto ne take ja zas neviem abo sa mi nece s tym piplat pak ja nemam rada ta tak kuracie jeme stale 😉

angienka
25. jan 2009

hej segedyn mame radi obaja a toto je jedlo asi jedno mala abo jedine co zjeme ohrievane 2dni po sebe 😀 teda mne by to tak nevadilo u nas sa vzdy doma tak varilo aj na 3dni 😉
hej janu ta pak napis ze ako,ja tiez zvedava ale ta ja na kazdeho,ci mi v skole sedel ci nie ted uz to je jedno o kazdom chcem vediet jak sa ma a jak zije 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre