• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
@lawli len skoda ze nas niet viac a nestretneme sa
31. jan 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiki9 :slight_smile: nas marek st taky tak zacinal ale uz je fit :slight_smile: :grinning:
1. feb 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiki9 nestretneme sak vies kde byvame :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 hej viem ale ked budeme zdravy a budem mat manzela doma tak mozno aj dojdeme
1. feb 2011 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiki9 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: oki tesime sa :slight_smile:
1. feb 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 aj mi ved si dame vediet :wink:
1. feb 2011 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiki9 :grinning: jasne jasne jasne dame :slight_smile: co robkate uz si fit ci ani nie???je to horsie jak vcera??my sme boli na gastro na kontrol a KArinkou : :grinning:
1. feb 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915
@kiki9 stretko? vy sukromnicky.....ved sa mozme v meste stretnut :grinning: :grinning: :grinning: a ked bude krajsie,snad by dosla aj @lawli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
stretko ???? vies my sa navstevujeme castejsie, a v meste no neviem neviem,mne to skor vyhovuje doobeda a vam mozno nie mozno ano

a moze sa spytat kde presnejsie byvas coi nahodou nesme susedky
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kiki9 Tak to je fakt škoda ,že sa nestretneme :frowning2: notreba veriť ,snaď sa nam to skoro podarí :sweat_smile:

@snehovavlocka len dajte vedieť kde a kedy....rada by som si vyrazila :grinning: :grinning:
1. feb 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli @snehovavlocka @kiki9: -D :grinning: :grinning:
ked sa dohodneme dame vediet nic nebojjj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vy uz mate velke deti ja mam velku slecnu a maleho bobaka tak snad to nam raz vyjde vyrazit si :slight_smile:
2. feb 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 ved kiki spominala,ze skoda,ze nas nie je viac a nestretneme sa :grinning:
2. feb 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka :grinning: :grinning: :grinning:
no mohlo by nas tu byt viac,lebo fakt neni s kym chodit vonku pri dcerke som chodila sama vonku ako prst :slight_smile:
ty vbyvas priamo v sk??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 ano.....a ja som tiez so synom chodila sama von :pensive: aj teraz zvyknem sama....
2. feb 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka :slight_smile:
my uz teraz chodime dve +syn :slight_smile: velmi casto nechodim vonku iba ked fakt musim :slight_smile:
mozes sa opytat na akej ulici byvate?chodite na pesiu zonu????
2. feb 2011 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 na pesej sme pomerne casto....len nanestastie v case,ked tam moc deti nie je....uz aby bolo teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. feb 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka :P
aj vy behate za detmi?ze nanestastie tam deti niesu ? :D
2. feb 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 ked chcem,aby sa syn pohral s detmi vonku,tak ich povacsine musime najst.....i ked pocas peknych dni su aj pri nas nejake :grinning: a nase deti maju asi iny spankovy rezim ako ostatne, preto sa stava,ze sme vonku,ked ine deti su doma a naopak...........
3. feb 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka u nas je to taktiez ked my spime tak ine nespia :slight_smile:
vonku chodime viac menej doobedu :slight_smile: :grinning:
3. feb 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 tak sa mozno niekedy stretneme :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka no alebo uz sme sa stretli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zdas sa mi taka povedova :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2011 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 premyslala som uz aj nad touto verziou,ale mne tvoja tvar nic moc nehovori....ale mozno,ked ta uvidim,tak si poviem: jaaaaaaaaj,ved tu poznam :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 priznám sa ja som na tvoju fotku už kukala asi zo trikrát a si mi nejaka povedoma ,len neviem prisť nato ,či si ťa s niekym mýlim ,alebo som ťa fakt niekde videla... :slight_smile:

@snehovavlocka vyzerá ,že budeš mať kamošku na kočíkovanie ,držím prsty nech vam to skoro vyjde... :dizzy_face:
4. feb 2011 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli :grinning: teba ked som videla myslela som ye si jedna pani co somnou leyala na porodnici,lenye ona ccakala dvojickz a ty mas iba 1dieta :grinning:
moze byt ze sme sa niekde stretkli a ani nevieme otom :P
mate decku doktorku tu v sk????

@snehovavlocka :grinning: :grinning: :grinning:
nemate nahodou doktorku Zacharovsku???
4. feb 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 :grinning: :grinning: to som nebola ja v tej porodnici.......ano mame pediatra v Sk - Dr. Sejkanič :slight_smile:
4. feb 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............nebola nebola .................. my chodime ku Dr.Zacharovska,ale chodime aj ku gastreologicke Dr.Ivanova taze mozno tam sa niekedy uvidime :slight_smile:
4. feb 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 ahoj....ake pouzivate plienky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
7. feb 2011 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka hm????????preco??????????
7. feb 2011 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. feb 2011 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 dnes som videla maminu,co sa na teba podobala a mala deti asi vo veku tvojich deti....no,do kocika som nevidela,ale to male cupitajuce dievcatko mohlo mat necele dva roky a to mimi v kociku bolo pravdepodobne mladsie a kedze bol kocik riadne pozapinany,tak si myslim,ze to mimi bolo dost male (rocne by tak uz asi nebolo). :wink: a viezli plienky,preto sa pytam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
boli ste dnes vonku? :wink:
7. feb 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok