• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
@snehovavlocka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no boli sme to asi my :slight_smile: mala som v kociku plienky sleep &play :slight_smile:
hnedy pruzkovany kociar,mala mala taku ruzovociernu bundu a bieloruzovu capicu :slight_smile:
a vy ste kde boli??????
8. feb 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 tie plienky sedia,oblecenie si nepamatam...ale kocik sa mi z tej dialky zdal skor taky kapucinovy :wink: asi ste to fakt boli vy :grinning:
8. feb 2011 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :cry: :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
no asi boli a ten kociky ma vsetky otiene hnedej :grinning:
no nabuduce ked ma uvidis tak sa ozvy :grinning: a kde to si nas videla na pesej ci niekde okolo drogerie hliviakovej???
8. feb 2011 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: neviem,ako sa vola ta ulica...je to pri pesej-je tam "velke" parkovisko za slovenskou sporitelnou (alebo ako je kino).a isla si (ak si to bola ty :wink: ) popri tych troch (ci styroch) bytovkach,co su trosicku dalej od cesty. ak ta nabuduce uvidim,skusim sa ozvat (prinajhorsom sa len spletiem :sunglasses: )
8. feb 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. feb 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka kutuzovova :grinning: my v tych dlhych bytovkach byvame :wink:
8. feb 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 hej? tak pekne....to sa snad aj castejsie stretneme :wink:
8. feb 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hm???????? aj vy tam niekde byvate???????
9. feb 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 nie tam,ale asi 2minuty cesty....s detmi asi 5-8min :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning:
9. feb 2011 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@snehovavlocka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a teraz co robite spinkate?????????
9. feb 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kdeze.....teda, dcera spi,ale syn ani napad :confounded:
9. feb 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. feb 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka u nas taktiez syn sa vyspal v kociku jak sme behali po doktoroch a malinka spi lebo ona musela slapat peso :slight_smile:
9. feb 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 nase kocikove babo praveze spi (ona nespala v kociku),len syn mi bojkotuje spanok uz nejaky cas :-/
9. feb 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 @kiki9 @lawli
teda baby....ste tu na nas nejako zanevreli....co porabate? :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka @kiki9 @lawli dneska som akurat ako som upratovala na vas myslela.,že už davno tu nikto nebol :slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 davno som ta nestretla :grinning: :grinning: :grinning: chodite vobec von?
25. feb 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka no iba ked musim momentalne je u nas moja mamka tak chodia oni von :slight_smile: no v takom počasi sa mi velmi nechce chodit von :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka hm????????? kde maš foto???????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
25. feb 2011 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariana0915 keby tak velmi nesnezilo do tvare,tak by sme boli vonku viac,ale nechcem deti trapit....ja som cez ten sneh nemohla mat ai otvorene oci......fotka? :grinning: tato sa mi paci viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my sme boli vcera u lekara tak to bola katastrofa mala bola v ssportiaku maly v hlbokom tak som malej dala foliu (z hlbokeho kociara)proti dazdu na kociar žeby jej tak nehadyalo do tvare ,malemu to nevadilo lebo bol nababuseny :slight_smile:
ked nemusime tak radsebj nevychadyam s nim von :slight_smile:
25. feb 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: tak sa hlásim po dlhšej odmlke aj ja....my tiež moc vonku nechodíme ,aj by som s nim išla no potom nie a nie ho dostať dnu :grinning: dnes ma drobec dva ročky, no zlostí od rána a kvalitne ,tak ešte to asi skonči do večera plačom :unamused:
25. feb 2011 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli odovzdaj drobcovi velku gratulaciu :grinning: :grinning: :grinning: a kus tej torty posli aj do svidnika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my sme sa prave vratili z vonka.....riadne sa v snehu vyvalali obaja a dufam,ze vecer poriadne zalahnu spat,lebo tiez su dnes narocni :angry:
25. feb 2011 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli z Michaloviec Filipkovi gratulka :slight_smile: cmuk
25. feb 2011 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka ďaujem odovzdám ráno :wink: tortičku by som poslala no neviem adresu :frowning2: a ta mrzutosť asi bola v povetri ,aj kamoška sa sťažovala ,že je to dnes horšie ako inokedy :sweat_smile: dúfam ,že budu spinkať drobci mali , Filipko zaľahol už o pol 9-tej :wink:

@nadhera ďakujem veľmi pekne :wink:
25. feb 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli :grinning: :grinning: :grinning: vecer si uz treli oci,ale drobcovi sa moc spat nechcelo. ale nakoniec bol velmi rozumny a zaspal aj napriek navsteve,ktora prisla. tak som bola na neho hrda :sunglasses: a ta torta by postou prisla asi riadne znicena :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka Ja som nemyslela poštou :grinning: :grinning: :grinning: ale išiel manžel do SK tak by som poslala s nim ,no nemám adresu :slight_smile:
26. feb 2011 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspon sme sa zasmiali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved si urobte maly vylet do SK :dizzy_face:
27. feb 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky mamicky, ktorym nie je lahostajne, ako svoje dieta vychovavate. Momentalne pracujem na bakalarke, v ktorej sa zaoberam tym, ci vychova a starostlivost v prvom roku ma vplyv na neskorsie spravanie dietata. Ak by ste mali cas a chut pomoct, tak mi mozete vypnit dotaznik (pre mamicky deti 18-36mesiacov), staci kliknut na tento link (pripadne skopirujte do vyhliadavaca) :
http://www.kwiksurveys.com/online-survey.php?surveyID=IHNDGF_ddc9defa
Je to ananymne. DAKUJEM
7. mar 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co vas prikurilo že po dlhsom case ci neni casu tu chodit??????
@snehovavlocka no u nas to taktiez vyzera ze pride unavena z vonku ale akonahle vojdeme do bytu hned ozije :grinning: :grinning: :grinning:

ako sa mate bambule a co drobci posluchaju?????? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
7. mar 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok