Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

marianella
24. jún 2008

mywiel, mne je v pohode, ale zase velmi málo papam, a aj tak takmer zo všetkeho dostanem kyselinu 😝

mywiel
24. jún 2008

Ja kyselinu nemam, ked sa nenajem je mi zle a ked sa najem je mi tiez zle uz tomu fakt nerozumiem uz aby som za tyzden rodila... 🙂

sarica
24. jún 2008

Zajtra idem do poradne o 13tej a ak mi ten môj debo nepovie že idem rodiť-odnesú ma do blázninca 😅

gogos
24. jún 2008

sarica ja som na poradni včera a doki mi povedal že mám výborný predpoklad, že dnes alebo najnekôr do stredy rodím. A to ešte k tomu je tá moja malá koťuha stále KP, takže si cisár. No uvidíme či mu to výjde 😖

alexandra
24. jún 2008

mywiel ano, aj ja mamvam nevolnosti.. skus viac pit, moze to byt aj z tepla, ci tlaku... Vseobecne pre posledne tyzdne tehotenstva ale plati - vydrzat!!!

sarica tak sa tam stretneme, ale ja az v piatok, inak mam lekarku na dovolenke.. Najradsej by som ju ukecala, aby mi dala v nedelu vyvolavacku, ale nechcem to silit...

mywiel
24. jún 2008

Dik Alex ved tiez si vravim ze uz som v cielovej rovinke aspon dufam... 🙂

alexandra
24. jún 2008

mywiel je prakticky vylucene, ze by to trvalo este dlhsie, ako maximalne a v najhorsom 4 tyzdne 🙂 U mna vdaka Bohu 2,5 🙂

mywiel
24. jún 2008

No 4 tyzdne je dost, dufam, ze toho 3ho uz budem rodit... 😉

alexandra
24. jún 2008

ja dufam ze tento tyzden, ale moja tvrdohlava dcera si aj tak urobi po svojom 😀

mywiel
24. jún 2008

V kazdom pripade to bude... 😀

http://horoskop.denne.sk/horoskop-rak-dieta/

alexandra
24. jún 2008

Ano, to ma velmi tesi..

Srandovne je, ze otec je rak a mama kozorozec.. No a syn je kozorozec a dcera bude rak 🙂 Mozno sa nakoniec narodi na narodeniny mojej najzlatsej sestricky na svete 🙂

mywiel
24. jún 2008

U nas som ja kozorozec a moja mama rak, takze stara mama bude rada ak sa narodi na jej narodeniny. 😀

alexandra
24. jún 2008

a to je ktory den?

U nas sa moze 1.7, to je otcova partnerka, 9.7, sestra, alebo 19.7 otec, co ale dufam ze nebude 😅

mywiel
24. jún 2008

moja mama je 11.7. a TP mam 13.7. takze to moze byt... 😉 😀

bessy21
24. jún 2008

ahojte tehuľky hlásim sa po dlhšej dobe,nemala som prístup na net,rýchlo som prečítala čo ste napísali. Ja idem dnes poobede do poradne tak som zvedavá ako to postupuje ale ked je tak hnusne dnusno a teplo už by som bola aj rada keby som to mala za sebou. Malý bude asi fotbalista, vkuse kopká ako divý, že mi normálne naburáva rovnovahu pri chodení 😀 A aj ja mám tie nohy večer ako papuče. Dnes idem s kamoškou oslaviť štátnice.Marsina malá je nádherná tak jej závidím. 😉 Ja som mala a mám partnera raka, sú to veľmi úžasný a citlivý ľudia,šikovný ale trošku lenivý 😝 .Zatiaľ sa opatrujte idem poupratovať.Pekný den Vám prajem

alexandra
24. jún 2008

mywiel no krasne 🙂

Ja by som sa napriklad nenahnevala ani na 29.6., to je u nas v rodine dost ludi, co maju meniny 😀 Takze v nedelu 😀

bessy ahojky, tak sa snaz to vydrzat a vzdy ked sa da, nohy hore 🙂

mywiel
24. jún 2008

Ved babo si aj tak vyberie samo, uvidime kedy sa rozhodne, 3.7. je zmena mesiaca takze vsetko je mozne... 😉 Idem presit ruzove stuzky na perinku pre babulku, tak zatim pa pa. 🙂

alexandra
24. jún 2008

mywiel a pri tom, aka som bosorka a ze ten datum mi v hlave rezonuje uz hodne dlho, myslim ze je to celkom dobry kandidat... Ale nech sa narodi kedy chce, hlavne nech je to rychlo 😀

zabkatt
24. jún 2008

Ahojky babulky, tak ja sa cítim až teraz posledný mesiac celkom fajn, ak si predstavím ako som to prežívala do 8mesiaca a bývalo mi stále zle, ale už som ako sud a pomaly sa hýbem a vôbec sa mi ani nechce. 😀 Momentálne skúšam novú práčku, požehlím ešte pár vecí čo mi ostáva a musím sa ísť učiť, lebo to do príjmačiek ani nestihnem 😀

alexandra
24. jún 2008

zabka ja som schopna tak ist sa osprchovat a pohrat sa s malym.. Inak by som sa najradsej zavesila do prievanu 😀

zmrzka333
24. jún 2008

joj babule ja uz chcem rodit, ja mam spuchnute nohy od rana do vecera som uz hotova

alexandra
24. jún 2008

zmrzka my vsetky 😀

jeana
24. jún 2008

ja este nieeeeeeeeee...... 😀 😀

alexandra
24. jún 2008

jeana sa maaaaaaaaaaaas

monatko
24. jún 2008

ahojte, no tak my sme mali za sebou desnu noc 😒 najprv ta burka, do toho sa maly nejako rozjasil, takze sme zaspali asi tak o jednej, ale co z toho, ked som bola 5krat hore na wcko - no to sa mi este nestalo 😠 a rano hnusak budik na 6.30.......

ozaj, ked tak pozeram na tie nase tt, uz im pomalicky zacina konkurovat vonkajsia teplota - tak uz najvyssi cas, aby sme porodili 😝 😀

sarica
24. jún 2008

Gogos,ak sú dokiho predpoklady správne tak o chvíľu si vo dvoch kussoch 😲
Ja ti tak závidím 😨 ale nie v zlom 😉

fazuliatko
24. jún 2008

ahojte babulky...no uz asi mame aj dalsie babo,nie?vcera sa malo narodit... 😀 ...boze,cim viac sa to blizi,tak mam taky zvlastny pocit,ake to bude a tak...ale uz sa aj neviem dockat a najradsej keby to bolo dnes. 😀 😀 😀 neviem sa dockat,aky malicky bude...zvedavostl ma zabije... 😀 😀 😀

mywiel
24. jún 2008

Pridala som do albumu perinku ktoru som horko tazko dosila s pomocou mojej mami, nie som totiz expert na sitie, ale konecne ma ruzove stuzky. 😵 😀

mywiel
24. jún 2008

Fazuliatko s rovnakym TP ostavas uz len ty a ja, ktora pojde skor? 🙂 😉 😵

fazuliatko
24. jún 2008

no tak to som aj ja zvedava...ale ja uz by som bola za... 😀 uz sa ho neviem dockat... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre