• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júl 2008 II. Pridajte sa

4. februára 2014 
Čím sa tam vlastne živíš?3vagriná sa stará o dvoch mulatkov
30. máj 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ucitelka v kozmetickej skole ucim aj masaze. :slight_smile: Ale teraz som uz doma a vegetim. :grinning:
30. máj 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, tesime sa z tvojej tabulkovej ulohy :wink:
30. máj 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada že sme popisali-ozvem sa pozdejšie :sunglasses:
30. máj 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MAtinka, aj ja sa teším, aspoň mi rýchlejšie ubehne čas, keď už mám to predpísané telesné šetrenie sa :wink:
30. máj 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa ja idem jest. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. máj 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule. ja idem tiez papat a na tu vystavu. :grinning:
30. máj 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som uz po obede, celkom dobry, teraz idem dorabat veci. Slonicek, potom napis, ako na vystave.
Elenitku pozdravujeme, nech sa drzi aj s drobcekmi a da vediet, ked vykuknu na svet :slight_smile:
30. máj 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak babulky no a už som doma a už sa budem hlásiť len od tialto :grinning:
30. máj 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zabka, parada, tak uz mas volno a mozes sa naplno venovat pripravam a oddychovat :slight_smile:
30. máj 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej,tatianke blahozelame aj s adamkom... :grinning: no uz sa nam to teda krati...za chvilu uz budeme vsetky drzat malickych drobcekov...pomalicky sa to krati...huraaaaaaaaa....som zvedava,kto pojde dalsi... :wink:
30. máj 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na toto som zvedavá aj ja
30. máj 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aj ja sa hlasim z domu :wink: , ziadna praca :sunglasses: , uz len pripravy na babo a potom mamickovske povinnosti :dizzy_face:
30. máj 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna lekarka odhadla medzi 8 a 18. junom, tak som zvedava :grinning:
30. máj 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, kto este dnes pojde na vystavu? Mozno sa tam stretneme :wink:
alex, ved to, tak skoro a ty si doteraz pracovala?
31. máj 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. :dizzy_face: gratulujem lenit k prvému julovčiatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no, mi sme boli včera na internom na predoperačných vysetreniach, všetko je v najlepšom poriadku :slight_smile:
tiež sme boli na prietokoch a doktor zistil, že drobec je neposlušný :grinning: , lebo mu nemohol poriadne skontrolovať pupočnu snuru, tak s nou stále trhal :grinning: :grinning: , sme sa dobre zasmiali... a že este dva týždne a malý môže isť kludne von :dizzy_face:
31. máj 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peknu sobotu prajem babulky :slight_smile:

Tak mne to nastastie vcera uvolnilo ale az tak k popoludniu. trocha som si pospala a bolo mi lepsie. Dnes sa citim akoby som ani tehu nebola :sweat_smile: uvedomim si to ked kuknem do zrkadla :grinning:

marianella je super ze je vsetko v poriadku, maly je sinter a to je dobre, aspon vies ze ho mas :grinning: :grinning:

mne dr. stale nieco odhaduje, a stale hovori ze coskoro porodim, podla toho by som uz davno mala mat malu pri sebe, vsetko aj tak zavisi na tom pol metrovom drobcovi :dizzy_face: :dizzy_face: ono si rozhodne kedy, kde, ako :wink: :slight_smile: hlavne ze rastu, priberaju ako na vahe tak na sile. :slight_smile:

juuuuj ja sa tak hrozne tesim na tu moju Duracelku kedy uz pride. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Prajem vám krásnu slnečnú sobotu. My sa máme super, malé statočne kope až ma to bolí. Mám pocit, že mi chce preraziť bok. :sweat_smile:
31. máj 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Neviem či ma vezmete medzi seba aj v takomto pokročilom čase, ale mne vždy trvá pokiaľ sa k niečomu dostanem.
31. máj 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarkap samozrejme vítaj medzi nami :grinning:
31. máj 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čítajúc vaše postrehy som riadne pozadu
31. máj 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj...nie ze by som to myslela zle,ale som stastna,ze nie som sama koho drobcek v brusku trapi...ten nas blazonko mi aktivne a pravidelne pocita rebra,zistuje pevnost koze a asi skusa,ci sa neda aj inak von... :grinning: tak mi to niekedy pripada...no asi mu tam je uz tesno,co uz.ved uz to mame vsetky za par...hlavne ze su krpcekovia v poriadku a pekne nam rastu do krasy a sily... :dizzy_face: no babiky nase malicke nas este trosku potrapia a uz budu tu medzi nami... :grinning:
31. máj 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný večer babulky,
aj vám je tak strašne teplo? Fuuuha tak tieto dni nám bol čert dlžen :angry:
31. máj 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Manžel tu pri mne pochrapkáva, no ale ja akosi nemám dvakrát chuť na spánok :cry:
31. máj 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Keď počujem že niekto môže spať závidím, ja sa teraz iba snažím prevracať a hlavne sa máčam vo vlastnom pote.
31. máj 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj JArka,
vítam ťa medzi nami. VeĎ to! Nič iné mi tak nevadí ako to, že naizaj na sebe mám toho veľmi veľmi málinko a aj tak som ako naložená v šťave :confounded:
31. máj 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Ja mám toho veľmi veľa keď rátam tie kilá čo mi pribudli, manžel mi vravel Aniel a teraz som Sloník.
31. máj 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To máš dobre :grinning: Ja som pribrla zatial 11 kg a doteraz som bola milačik a podobne a tera som MIŠO :grinning:
31. máj 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako si mohla pribrať tak málo? Ja mám naviac 20!!!!
31. máj 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam tiez +11kg. :sweat_smile:
1. jún 2008 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok