Júl 2008 II. Pridajte sa

Druha cast je otvorena 🙂
sarica
30. máj 2008
Čím sa tam vlastne živíš?3vagriná sa stará o dvoch mulatkov
mywiel
30. máj 2008
Ja som ucitelka v kozmetickej skole ucim aj masaze. 🙂 Ale teraz som uz doma a vegetim. 😃
matinka
30. máj 2008
miska, tesime sa z tvojej tabulkovej ulohy 😉
sarica
30. máj 2008
som rada že sme popisali-ozvem sa pozdejšie 😎
michaela3108
30. máj 2008
MAtinka, aj ja sa teším, aspoň mi rýchlejšie ubehne čas, keď už mám to predpísané telesné šetrenie sa 😉
mywiel
30. máj 2008
pa ja idem jest. 😉 :-p
sloniiicek
30. máj 2008
caute babule. ja idem tiez papat a na tu vystavu. 😃
maculikautor
30. máj 2008
ja som uz po obede, celkom dobry, teraz idem dorabat veci. Slonicek, potom napis, ako na vystave.
Elenitku pozdravujeme, nech sa drzi aj s drobcekmi a da vediet, ked vykuknu na svet 🙂
zabkatt
30. máj 2008
Tak babulky no a už som doma a už sa budem hlásiť len od tialto 😃
maculikautor
30. máj 2008
zabka, parada, tak uz mas volno a mozes sa naplno venovat pripravam a oddychovat 🙂
fazuliatko
30. máj 2008
jej,tatianke blahozelame aj s adamkom... 😃 no uz sa nam to teda krati...za chvilu uz budeme vsetky drzat malickych drobcekov...pomalicky sa to krati...huraaaaaaaaa....som zvedava,kto pojde dalsi... 😉
sarica
30. máj 2008
na toto som zvedavá aj ja
matinka
30. máj 2008
uz aj ja sa hlasim z domu 😉 , ziadna praca 😎 , uz len pripravy na babo a potom mamickovske povinnosti x-)
alexandra
30. máj 2008
Mna lekarka odhadla medzi 8 a 18. junom, tak som zvedava 😃
matinka
31. máj 2008
dobre ranko, kto este dnes pojde na vystavu? Mozno sa tam stretneme 😉
alex, ved to, tak skoro a ty si doteraz pracovala?
marianella
31. máj 2008
ahojte. x-) gratulujem lenit k prvému julovčiatku x-) x-) x-) x-)
no, mi sme boli včera na internom na predoperačných vysetreniach, všetko je v najlepšom poriadku 🙂
tiež sme boli na prietokoch a doktor zistil, že drobec je neposlušný 😃 , lebo mu nemohol poriadne skontrolovať pupočnu snuru, tak s nou stále trhal 😃 😃 , sme sa dobre zasmiali... a že este dva týždne a malý môže isť kludne von x-)
marse
31. máj 2008
Peknu sobotu prajem babulky 🙂

Tak mne to nastastie vcera uvolnilo ale az tak k popoludniu. trocha som si pospala a bolo mi lepsie. Dnes sa citim akoby som ani tehu nebola :-N uvedomim si to ked kuknem do zrkadla 😃

marianella je super ze je vsetko v poriadku, maly je sinter a to je dobre, aspon vies ze ho mas 😃 😃

mne dr. stale nieco odhaduje, a stale hovori ze coskoro porodim, podla toho by som uz davno mala mat malu pri sebe, vsetko aj tak zavisi na tom pol metrovom drobcovi x-) x-) ono si rozhodne kedy, kde, ako 😉 🙂 hlavne ze rastu, priberaju ako na vahe tak na sile. 🙂

juuuuj ja sa tak hrozne tesim na tu moju Duracelku kedy uz pride. x-) x-) x-)
sveva
31. máj 2008
Ahojte. Prajem vám krásnu slnečnú sobotu. My sa máme super, malé statočne kope až ma to bolí. Mám pocit, že mi chce preraziť bok. :-N
jarkap
31. máj 2008
Ahojte. Neviem či ma vezmete medzi seba aj v takomto pokročilom čase, ale mne vždy trvá pokiaľ sa k niečomu dostanem.
zabkatt
31. máj 2008
jarkap samozrejme vítaj medzi nami 😃
jarkap
31. máj 2008
Čítajúc vaše postrehy som riadne pozadu
fazuliatko
31. máj 2008
joj...nie ze by som to myslela zle,ale som stastna,ze nie som sama koho drobcek v brusku trapi...ten nas blazonko mi aktivne a pravidelne pocita rebra,zistuje pevnost koze a asi skusa,ci sa neda aj inak von... 😃 tak mi to niekedy pripada...no asi mu tam je uz tesno,co uz.ved uz to mame vsetky za par...hlavne ze su krpcekovia v poriadku a pekne nam rastu do krasy a sily... x-) no babiky nase malicke nas este trosku potrapia a uz budu tu medzi nami... 😃
michaela3108
31. máj 2008
Pekný večer babulky,
aj vám je tak strašne teplo? Fuuuha tak tieto dni nám bol čert dlžen ]-(
michaela3108
31. máj 2008
Manžel tu pri mne pochrapkáva, no ale ja akosi nemám dvakrát chuť na spánok 😢
jarkap
31. máj 2008
Ahoj. Keď počujem že niekto môže spať závidím, ja sa teraz iba snažím prevracať a hlavne sa máčam vo vlastnom pote.
michaela3108
31. máj 2008
Ahoj JArka,
vítam ťa medzi nami. VeĎ to! Nič iné mi tak nevadí ako to, že naizaj na sebe mám toho veľmi veľmi málinko a aj tak som ako naložená v šťave :-S
jarkap
31. máj 2008
Ahoj. Ja mám toho veľmi veľa keď rátam tie kilá čo mi pribudli, manžel mi vravel Aniel a teraz som Sloník.
michaela3108
31. máj 2008
To máš dobre 😃 Ja som pribrla zatial 11 kg a doteraz som bola milačik a podobne a tera som MIŠO 😃
jarkap
31. máj 2008
Ako si mohla pribrať tak málo? Ja mám naviac 20!!!!
mywiel
1. jún 2008
Ja mam tiez +11kg. :-N