• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júl 2008 II. Pridajte sa

4. februára 2014 
Ja mam zatial +8,6 kg :grinning:
1. jún 2008 o 08:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DObré ránko,
kočky, to je jedno, kolko sme probrali, ked tie teplá pojdú takto ďalej tak ešte porodíme ako laňky :grinning:
1. jún 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nie som na slovensku a tu je celkom fajn.ale ked pozeram spravy,tak vam teda nezavidim.no fuj,mne je teplo uz pri 20 stupnoch a vy tam mate uz aj 30...chudiatka... :frowning2:
1. jún 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak ja som tiež tých 16-17kg :astonished: Tieto teplá ma pomaly ale iste zabíjajú a najhoršie to mám na tú alergiu, že nemôžem dýchať a som zvedavá ako budem rodiť. :frowning2: Ledva dýcham a všetci sa akurát vytratili do Galandie a že veď poď s nami. :frowning2: No to iste. Sedieť môžem aj doma a 350sk vo vačku a nie sa na nich pozerať ako sa čvachtajú. Všetci sú už krásne opálený a ja bledulka no hrôza. :astonished:
1. jún 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabkatt to poznam, aj u nas su vsetci tmavy ako certi a ja som pol tela tmavsia, najma ruky, dekolt a tvar no a brusko a nohy biele. vyzera to zaujimavo ale neriesim, a ja by somsa isla kupat hned, ale teraz sa bojim bars jakej nakazi ved to mi v lete neutecie :slight_smile:

ja uz neviem co by som na seba obliekla aj v tom najpriedusnejsom sa parim ako nikdy. po dome chodim v takych dlhych trickach na spanie ako nocna kosela skor ako tricko to vyzera, ale ked chcem zajst von medzi ludi uz mam problem daco vybrat v tom mojom satniku. Uz naozaj prosim nech mala pride na svet :grinning:
1. jún 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No s tým oblečením mám aj ja problém, ale dnes sme išli na trh s manželom, mala som chuť na hrach a zbadala som tam krásne ružové šatičky ľahučké (odfotím a dám do albumu), padli mi jak uliate tak mi ich manžel kúpil. Inak neviem čo by som si už na seba dala. A stáli iba 200sk, mohla som si zobrať aj inú farbu, tak tam ešte vybehnem zajtra alebo kedy :grinning:
1. jún 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som tu dnes prvy krat :sweat_smile:
1. jún 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte su tu aj nejake mlade buduce mamicky????
1. jún 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby,pisem vam cez manzela po telefone.Maly Lukasik je velmi pekny,nakonec mi urobili sekciu,maly ma 3470 g a 49 cm.Narodil sa v sobotu,10.29 hod.
Samotna sekcia nebolela lebo som mala epi ale teraz si tie bolesti uzivam naplno.To len v skratke,ostatne potom,drzim vam palce.
1. jún 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
zabka - tie šatky nezabudni.. ja tiež chodím doma len v tričkách a v nohavičkách - horšie je keď niekto príde. Minule som si to neuvedomila, a keď pre manžela prišiel ráno spolužiak do školy tak (študuje externe - nie som pedofílka :grinning: ) tak som to mala tiež na sebe a myslím, že to nikomu nevadilo, lebo bolo poriadne teplo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
keďže musím ležať tak medzi ľudí veľmi nechodím takže nepotrebujem až tak veľa vecí, kombinujem to čo mám doma a basta.
toto teplo a to teplo v podkroví nášho domu ma zabije....
1. jún 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj iwanaa, vitaj medzi nami. V ktorom tt si? co cakas??? uprav si pas a bude :wink:

mlade sme tu vsetky :dizzy_face: :dizzy_face: tak ja mam napr. 20 rokov a ty???

napis co to o sebe nech vieme :slight_smile:
1. jún 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko. :grinning:
Ahoj iwankaa a vitaj. :grinning:
2. jún 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky :grinning:
myslím si, že dadagin manžel to poplietol :sweat_smile: a namiesto medzi junovky ten krasny oznam vložil medzi nás, gratulujem dadaga :slight_smile:
2. jún 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:

marianella aj ja som na to kukala :grinning:

ako sa mate???
2. jún 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojky babulenky, tak ja už z domu :grinning: Manželovi sa ráno zle vstávalo, chudák asi nespal celú noc, lebo som sa prehadzovala, chodila na wc a zakaždým bol hore že čo sa deje, chudátko snívalo sa mu že rodím asi preto :grinning: Aj ja som mala dosť blbé sny o pôrode a prístupe tupých sestričiek, tak dúfam že v skutočnosti nebudú až také protivné ako vo sne. :angry: Idem písať lenitke, tak keď odpíše, tak to sem vložím.
2. jún 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zabka ja tiez som mala take sny ze az :angry: som videla ako krvacam, ze ma vezu do porodnice no katastrofa :rolling_eyes:

ja mam doma maroda, muzik je chory, teploty, hrdlo a cely je unaveny, tak lezi a cajikuje, lebo vecer ide na nocnu a nechce ist sa nechat vypisat, neviem ho prehovorit tak aspon ze sa lieci ked je doma :slight_smile:

tak teraz zase je vsetko na mne, ale uz to nejako neriesim, uz aj budem rada ked porodim :grinning: lebo to brucho a tepla nejdu do hromady :grinning:

zabka lenitku pekne pozdrav a nech da o sebe co najskor vediet :slight_smile:
2. jún 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule. ako sa mate? a co mame nove? zatial ziadne nove babatko. :grinning:
2. jún 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonicek ahoj , nie este zatial vsetky drzime co ja viem :slight_smile: a elenitka neviete ako???
2. jún 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pisala som jej akurat. ale este sa neozvala. akurat na teba som myslela, ze ci nahodou. :grinning: ale nakukla som a hned posledny prispevok od teba. :grinning: tak som rada, ze sa mala upokojila.
2. jún 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak akurat mi napisala elenita -

vsetko ok,stale sme 3v1.kontrakcie mam stale,zvnutra som uplne otvorena,krcok skrateny na 10mm, ale zatial stale drzime.nakoniec budeme hadam aj terminovi. :slight_smile: (a este vas mam vsetky pozdravovat).
2. jún 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...
aj ja si teda konecne uzivam prvy oficialny dnik materskej :grinning:
Chcela by som sa len opytat, resp. potvrdit lebo uz sa tu o tom pisalo, len si chcem byt ista...
Ak som dala zamestavatelovi ziadost o materske od lekara, je to vsetko co treba teraz urobit?
Zamestnavatel vybavi socialnu. Dakujem :wink:
2. jún 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,
tak s tými sníčkami je to asi u všetkých rovnaké. Mne sa snívalo, že som začala rodiť a manžel ma viezol do pôrodnice a vrátnik nás nechcel pustiť do areálu nemocnice- vypisoval si údaje o aute a ja som tam umierala, tak som naňho hrozne nakričala, že keď chce tak môžem rodiť aj v tej jeho vrátnickej budke alebo nás okamžite pustí dnu. :grinning:
Je mi strašne teplo tak nemôžem poriadne spávať a už neviem, čo zo sebou.

Jeana
papier od gynoša stačí odovzdať zamestnávateľovi a on to všetko vybaví. Ja som to riešila trošku inak, nakoľko učtáreň máme v ČR a trvalo by to dlho kým by som to poštou poslala do učtárne a oni späť na sociálku do SR tak vymeriavaci základ pošlú z učtárne a ja som poslala žiadosť o materské na sociálku. Dúfam, že sa nič nestratí a všetko bude v poriadku.
2. jún 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonicek drzim stale, je to divne ale posledne tri dni sa citim velmi dobre akoby som ani tehu nebola :grinning: to vtedy tie bolesti presli a uz mi je len dobre, neviem cim to je ale zatial sa to da :slight_smile:
2. jún 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zahlasi vas zamestnavatel aj zdravotnej poistovni, ze ste isli na matersku? lebo ja som musela zajst do zdravotnej poistovni a zahlasit tam, ze prechadzam na matersku. oni si tam prefotili papier od doktora, co som dala potom potvrdit zamestnavatelovi.
2. jún 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.dietaaja.sk/co-treba-vybavit-po-porode.php

toto si prestudujte. co vsetko treba vybavit pred porodom, po porode a pri prechode na rodicovksu dovolenku. je to super napisane.
2. jún 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak marse super. ale aj keby sa nieco stalo, teda myslim porod, tak by to uz bolo ok.
2. jún 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonicek ano uz by to bolo uplne v pohode, zajtra koncim 36tt a v stredu mi zacina 37tt a o tom som po tom vsetkom ani nesnivala :slight_smile:
2. jún 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani ja. :wink: tiez som rada, ze sme uz tak daleko. :grinning: my teraz akurat zaciname 36tt.
2. jún 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa zatial lucim. idem si oddychnut. a trochu poupratovat, lebo som mala cez vikend navstevu. :grinning:
2. jún 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tak isto, idem sa pokúsiť o oholenie nôh a s mužíkom pôjdeme povybavovať do mesta nejaké veci, tak nech som nachystaná kým príde z práce. Zatím pa pa :grinning:
2. jún 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok