Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

sarica
30. máj 2008

Čím sa tam vlastne živíš?3vagriná sa stará o dvoch mulatkov

mywiel
30. máj 2008

Ja som ucitelka v kozmetickej skole ucim aj masaze. 🙂 Ale teraz som uz doma a vegetim. 😀

matinka
30. máj 2008

miska, tesime sa z tvojej tabulkovej ulohy 😉

sarica
30. máj 2008

som rada že sme popisali-ozvem sa pozdejšie 😎

michaela3108
30. máj 2008

MAtinka, aj ja sa teším, aspoň mi rýchlejšie ubehne čas, keď už mám to predpísané telesné šetrenie sa 😉

mywiel
30. máj 2008

pa ja idem jest. 😉 😝

sloniiicek
30. máj 2008

caute babule. ja idem tiez papat a na tu vystavu. 😀

maculik
autor
30. máj 2008

ja som uz po obede, celkom dobry, teraz idem dorabat veci. Slonicek, potom napis, ako na vystave.
Elenitku pozdravujeme, nech sa drzi aj s drobcekmi a da vediet, ked vykuknu na svet 🙂

zabkatt
30. máj 2008

Tak babulky no a už som doma a už sa budem hlásiť len od tialto 😀

maculik
autor
30. máj 2008

zabka, parada, tak uz mas volno a mozes sa naplno venovat pripravam a oddychovat 🙂

fazuliatko
30. máj 2008

jej,tatianke blahozelame aj s adamkom... 😀 no uz sa nam to teda krati...za chvilu uz budeme vsetky drzat malickych drobcekov...pomalicky sa to krati...huraaaaaaaaa....som zvedava,kto pojde dalsi... 😉

sarica
30. máj 2008

na toto som zvedavá aj ja

matinka
30. máj 2008

uz aj ja sa hlasim z domu 😉 , ziadna praca 😎 , uz len pripravy na babo a potom mamickovske povinnosti 😵

alexandra
30. máj 2008

Mna lekarka odhadla medzi 8 a 18. junom, tak som zvedava 😀

matinka
31. máj 2008

dobre ranko, kto este dnes pojde na vystavu? Mozno sa tam stretneme 😉
alex, ved to, tak skoro a ty si doteraz pracovala?

marianella
31. máj 2008

ahojte. 😵 gratulujem lenit k prvému julovčiatku 😵 😵 😵 😵
no, mi sme boli včera na internom na predoperačných vysetreniach, všetko je v najlepšom poriadku 🙂
tiež sme boli na prietokoch a doktor zistil, že drobec je neposlušný 😀 , lebo mu nemohol poriadne skontrolovať pupočnu snuru, tak s nou stále trhal 😀 😀 , sme sa dobre zasmiali... a že este dva týždne a malý môže isť kludne von 😵

marse
31. máj 2008

Peknu sobotu prajem babulky 🙂

Tak mne to nastastie vcera uvolnilo ale az tak k popoludniu. trocha som si pospala a bolo mi lepsie. Dnes sa citim akoby som ani tehu nebola 😅 uvedomim si to ked kuknem do zrkadla 😀

marianella je super ze je vsetko v poriadku, maly je sinter a to je dobre, aspon vies ze ho mas 😀 😀

mne dr. stale nieco odhaduje, a stale hovori ze coskoro porodim, podla toho by som uz davno mala mat malu pri sebe, vsetko aj tak zavisi na tom pol metrovom drobcovi 😵 😵 ono si rozhodne kedy, kde, ako 😉 🙂 hlavne ze rastu, priberaju ako na vahe tak na sile. 🙂

juuuuj ja sa tak hrozne tesim na tu moju Duracelku kedy uz pride. 😵 😵 😵

sveva
31. máj 2008

Ahojte. Prajem vám krásnu slnečnú sobotu. My sa máme super, malé statočne kope až ma to bolí. Mám pocit, že mi chce preraziť bok. 😅

jarkap
31. máj 2008

Ahojte. Neviem či ma vezmete medzi seba aj v takomto pokročilom čase, ale mne vždy trvá pokiaľ sa k niečomu dostanem.

zabkatt
31. máj 2008

jarkap samozrejme vítaj medzi nami 😀

jarkap
31. máj 2008

Čítajúc vaše postrehy som riadne pozadu

fazuliatko
31. máj 2008

joj...nie ze by som to myslela zle,ale som stastna,ze nie som sama koho drobcek v brusku trapi...ten nas blazonko mi aktivne a pravidelne pocita rebra,zistuje pevnost koze a asi skusa,ci sa neda aj inak von... 😀 tak mi to niekedy pripada...no asi mu tam je uz tesno,co uz.ved uz to mame vsetky za par...hlavne ze su krpcekovia v poriadku a pekne nam rastu do krasy a sily... 😵 no babiky nase malicke nas este trosku potrapia a uz budu tu medzi nami... 😀

michaela3108
31. máj 2008

Pekný večer babulky,
aj vám je tak strašne teplo? Fuuuha tak tieto dni nám bol čert dlžen 😠

michaela3108
31. máj 2008

Manžel tu pri mne pochrapkáva, no ale ja akosi nemám dvakrát chuť na spánok 😢

jarkap
31. máj 2008

Ahoj. Keď počujem že niekto môže spať závidím, ja sa teraz iba snažím prevracať a hlavne sa máčam vo vlastnom pote.

michaela3108
31. máj 2008

Ahoj JArka,
vítam ťa medzi nami. VeĎ to! Nič iné mi tak nevadí ako to, že naizaj na sebe mám toho veľmi veľmi málinko a aj tak som ako naložená v šťave 😖

jarkap
31. máj 2008

Ahoj. Ja mám toho veľmi veľa keď rátam tie kilá čo mi pribudli, manžel mi vravel Aniel a teraz som Sloník.

michaela3108
31. máj 2008

To máš dobre 😀 Ja som pribrla zatial 11 kg a doteraz som bola milačik a podobne a tera som MIŠO 😀

jarkap
31. máj 2008

Ako si mohla pribrať tak málo? Ja mám naviac 20!!!!

mywiel
1. jún 2008

Ja mam tiez +11kg. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre