Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

macicka
2. jún 2008

ja som si konečne dobalila tašky do pôrodnice, nachytala manželovi veci, ktoré prinesie keď pôjdeme domov a hotovo. už len OP, kartička, tehotenská knižka a ešte zopár drobností a mám zbaleno..

zabkatt
2. jún 2008

Teda ty si šikulka. Ja mám len tak zbežne nachystané, ešte mi chýba veľa vecí, ale ešte mám čas, predsalen ste o niečo v predu. Pozerám že od kedy sme poostávali doma viaceré, tak to tu nejako viazne nie? 😀

monatko
2. jún 2008

ahojteeeee po dlhom case, je tu dnes este niekto? ja mam dnes vegetik, pohodicku a este k tomu aj narodky, tak si to uzivam 😅

sloni, inak dik za super link ohladom toho, co treba vybavit, fakt sa zide 😉

zabkatt
2. jún 2008

tak gratulujem! Akurát písala lenit, takže dnes jej brali vzorky na onkologii a vyzerá to len na zápal, takže jej dajú nejaké antibiotiká a bude sa liečiť. Zajtra ich pustia domov, takže už bude mať svoj vytúžený batôžtek pri sebe. To jest zatím vsjo. Pa pa 😀

jeana
2. jún 2008

monatko vseeeeeeeeetko najlepsie ti zelam.. hlavne nech ste zdravucki 😉

normalne tu z vas chytam stresy.. zistila som ze mi este chybaju nejake veci a s balenim som este nezacala... 😕
napr. aj kojenecke podprsenky vobec nemam..
Bratislavcanky viete mi poradit kde je najlepsie ich ist kupovat? Videla som napr aj v Babymarkete, len to by som moc neriskovala ze by ma siel obsluhovat ten ukecany predavac 😀 Dakujem 😉

monatko
2. jún 2008

jeeeeee dakujeme aj s bruskom, on nech ma narodky radsej az tak o mesiac 😅

to s lenitkou je super sprava, nech sa drzia!!!!!!

macicka
2. jún 2008

monatko všetko najlepšie!!!! 😀
to s lenit je super - ešteže to takto dopadlo. hlavne nech sú zdraví!!!!
Jeana - mne hrozil predčasný pôrod - tak som to mala zhruba nachystané už od 28 tt a teraz to občas tiež nie je ružové - ako min. týždeň keď sme utekali vo štvrtok k doktorovi a keď budem mať znova krvičku tak už zostávam v nemocke, preto mám všetko nachystané aby som manžela nestresovala, stačí, že má teraz skúškové obdobie...

monatko
2. jún 2008

macicka, dakujem 😵 tak, aj ty mas doma studenta? ach jo 😝 😀

macicka
2. jún 2008

hej, hej. ale už je to v poriadku najhorší bol prvý semester, teraz je to už pohodke..... čo aj ty máš doma študenta???

macicka
2. jún 2008

monatko inak mame rovnaký termín... 😎 😀 . Neviem prečo mi ukazuje v 7/7 keď v knižke mám zapísané 8/7 a prečo ty máš 35 a ja 36tt???

monatko
2. jún 2008

macicka, ja bude mat uz od zajtra 36tt, je to o den neskor 🙂

monatko
2. jún 2008

......keby len studenta, ale rovno vecneho studenta 😀 😀

alexandra
2. jún 2008

Tak ja som prvy den na MD a esteze na nej dlho nepobudnem, ma to nebaviiii 😀

gajana1
2. jún 2008

Ahojte baby čo mate prichystane pre babo. chcem si overiť čo mi ešte treba lebo manžel stresuje viac ako ja 😝

sveva
3. jún 2008

Dobré ránko ja som len na skok. Musím sa vo veľkom venovať Eliške, lebo sa snažíme učiť pýtať na nočníček. Tak nám držte palce nech to čo najskôr pochopí. 😅 Teraz nič nerobím, len ju dávam sadnúť na nočník a hovorím jej, že tam sa pišká a kaká. Ona posedí, potom sa postaví urobí zopár krokov a už je pod ňou mláčka. Tak len utieram a utieram dlážku. 😝 😅

Monatko všetko najlepšie k narodkám a veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa zdravia, šťastia a lásky. 😀 Ozaj ty si tiež júnová ako ja. 😅

zabkatt
3. jún 2008

sveva držím palčeky, moja suseda to skúšala včera, ale vzdala to 😀 Ja tiež len tak na skok, lebo idem na trh kúpiť si hrach. Dúfam že budú mať, lebo asi umriem, minule nemali, včera bola tržnica zatvorená tak snáď dnes. 😀

zabkatt
3. jún 2008

No čo je s vami? Ja som už aj späť, aj s 2,5kg hrachu 😀

indy
3. jún 2008

Ahoj zabka
teda ty mi robis chute Ja si budem muset pockat kym nam vyrastie na zahradke Lebo u nas do obchodov este nedorazil 😉

sarica
3. jún 2008

Ahojte,
ja mám strašnú chuť zas na červenú dyňu.Musím si ju dnes bezpodmienečne kúpiť.

Neviem absolútne spávať-a vz čo ako ste na tom?Lebo ja dokážem fungovať nonstop.

Vo štvrtok idem naposledz k svojmu dr.a som veľmi yvedavá čo mi povie,lebo ma bolí celý spodok.V noci keď sa mám otočiť v posteli z boka na bok,tak na to potrebujem také sebazaprenie,alebo keď vstávam,tak to úžasne bolí.Na takéto niečo si pri prvom tehotenstve nepamätám.Je to normálne?

sarica
3. jún 2008

kde ste všetky? ☹

marse
3. jún 2008

Ahojte babulky, tak idem z poslednej poradne u mojej gynekolozky, a uz budem chodim kazdy tyzden na poradnu k mojmu porodnikovi. 🙂

inak je vsetko v poriadku, tak sa velmi teskame. Vysledky na toho streptokoka su negativne tak ani antibiotika brat nemusime 😉

krcok mame zase o nieco skrateny a mala zase hlavickou klesla nizsie. ale dr. hovori ze je to v pohode a ze budem mat aspon rychlejsi porod, ze mala vyleti odtial ako nikdy 😀 tak aspon to ma tesi.

a vy ako ??? co nove??? este ziadne dalsie julovcatko medzi nami nie je???

zabka aj ja som si po ceste domov kupila hrach 🙂

lencinni
3. jún 2008

ahojte! vyzera to tu tak, ze julove tehulky zacali oddychovat a uzivat si volno 😉
ja koncim v robote buduci tyzden, tak este kym sa da, snazim sa precitat vsetko mozne o tom, co nas caka... 😝
zatial nemame ziadne komplikacie, len take normalne tehotenske "tazkosti" ako chute (na melon, ceresne, jahody a ine dobroty, ktorych je teraz vsade plno 😵 ), nejake to kilecko navyse a chodzu na sposob gulania sa 😀 vcera sme boli na koncerte a male sa v brusku cely cas natahovalo a prevalovalo, akoby sa chcelo ist tiez pozriet na kapelu 😀
teplo nam tiez nerobi dobre, ale este to nejako vydrzime. Nestiham ani sledovat ako ten cas leti, este par tyzdnov a mame tu nase male julovcata... 😵 😵 😵

marse
3. jún 2008

ahoj lencinni veru mas pravdu, ja sa posledne dni citim akoby som ani tehu nebola, klop klop, konecne mi je dobre. tie chute poznam aj to prevalovanie lenmi lezie na nervy to sprintovanie na wecko, a teraz je to stale viac a viac kedze v takom horku treba aj pit 🙂

lencinni
3. jún 2008

veru pitny rezim je dolezity, ale ked mi niekedy pocas dna kopne male do mechura, len tak tak ze udrzim... 😀

indy
3. jún 2008

No ja sa tiez citim vyborne len s tym behanim na vecko je to otrava. Doma je to este v pohode ale najhorsie ze ked chceme niekam ist musim dopredu kalkulovat ci su tam vecka. A k tomu este dodrziavat pitny rezim to uz mame veru o zabavu postarane 😀

marse
3. jún 2008

to ked niekam ideme, tak uz pol hodku predtym nepijem lebo aj takked odchadzam z domu vybehnem na wecko este trikrat, moj muzik sa smeje ze mi da tam stupel nech to aspon 20 min vydrzim bez cikania 😀 😀

lencinni
3. jún 2008

a moj drahy nema vacsej zlosti , nez ked niekam ideme, nastupime do auta a ja mu zahlasim po 2 minutach, ze mi treba cikat 😎 no ale co ma uz robit? 😀

michaela3108
3. jún 2008

Ahojte,
dnes ráno mi písala Matinka. Je v nemocnici v Nitre od nedele. Má číry riedky výtok, akoby plodová voda. teraz čaká, na výsledky od lekárov. Tak keď budem mať nové info dám vedieť.

macicka
3. jún 2008

ahojte,
ja som bola dnes u dokiho a všetko je v poriadku, zobral mi ešte ster na streptokoka, sme anemický tak máme predpísané železo. Ja budem chodiť až do pôrodu k môjmu gynošovi. Nemusím ísť do TO na prehliadku - práve som tam volala, že to nie je nutné.
Hrach veľmi nemusím, ale čerešne a jahody.... tak to je iná pesnička.... 😀 už som zmastila asi 1/2 čerešní a na jahodky pôjdem k svokrovcom.... 😝 . Mňamky mňam....

lencinni
3. jún 2008

ze by dalsie babo na ceste? drzime palce, aby vsetko dobre dopadlo!!!
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre