Júl 2008 II. Pridajte sa

maculik
25. apr 2008

Druha cast je otvorena 🙂

zabkatt
3. júl 2008

Ahojky babule. Akurát som sa postavila na váhu. +20kg 😲 😲 😲

ajciatko
3. júl 2008

slonicek to este neviem, zatial je predpoklad ze nie, ale najskor sme mali termin urceny na 26.6., potom na dnes ale doktor povedal ze radsej mam prist este dnes do poradne na vysetrenie ako to s nami vyzera a na 85% zajtra rano nastupujem na prijem a programovanym porodom by som to vsetko mala zajtra zvladnut tak dufam ze to uz bude, lebo ma nechce velmi nechat prenasat koli tomu ze babatko je dost velke....

ajciatko
3. júl 2008

zabka my mame + 14

sloniiicek
3. júl 2008

ja som mala min. tyzden +7kg. asi by som to nahlas nemala rozpravat. 😉 😅

a mas niekozo zazmluvneneho?

ajciatko
3. júl 2008

ano ja budem mat svojho lekara teda uz mam dohodnuteho, lebo podla toho co som tam asi pred mesiacom zazila by sm si netrufla ist rodit bez spolahliveho lekara ....

sloniiicek
3. júl 2008

a ak sa smiem spytat, koho si si zazmluvnila ty? a co sa tam stalo? akosi som to nezachytila, ak si to spominala.

ajciatko
3. júl 2008

ja osm si zazmluvnila svojho gynekologa on je aj ruzinovsky prodnik...
no a co sa stalo? Ked som tam bola 7 dni, tak ten pristup jednotlivych lekarov bol strasny, nikto sa o teba nestaral co ti je a ci nieco nepotrebujes, dokonca ani pri vizitach, vsetcia boli lahostajni, tak osm si povedala ze tak toto teda nie a ze za kazdu cenu sa musim dohodnut s mojim lekarom a mam tu vyhodu ze ma vlastne aj pozna kedze celych 9 mesiacov sa o nas staral....

mywiel
3. júl 2008

My mame +12kg. 🙂 😀

sloniiicek
3. júl 2008

tak to mas super. ja som mala mat zazmluvneneho najskor primara, ale je cely jul na dovolenke. tak mi odporucila kamoskina mama dr. otapkovu. tak som zvedava. zatial vyzera celkom fajn.

ajciatko
3. júl 2008

otapkova bla celkom fajn teda ak to porovnam s ostatnymi lekarmi, ale najviac sa asi pocas mojej pritomnosti v nemocnici staral ten moj lekar ked mal vizitu, on jediny chodil aj vecer a s kazdym pacientom sa bavil osobitne a nezakrical len od dveri ci je vsetko ok a odisiel....

bublinaz
3. júl 2008

ja mam + 15,5 a to ma pomaly od zeme nevidno 😠 najviac si to odniesli stehna a zadok, vyzeram vraj ako bulharsky vzpierac, hehe.

mywiel
3. júl 2008

Bublinaz ty si dalsia 13tka...som zvedava ktora pojde skor. 😉

bublinaz
3. júl 2008

ano, tento system na modrom koniku mi napocital 13., ale lekar 14. ;) ale ved to je takmer to iste.
ale som zvedava, kt. sa prva rozpadneme. co citam - CS, pocity, kontrakcie... - tak budem tusim posledna.

lenusha
3. júl 2008

ahoj slonii,
tak ako poradna? vsetko v poriadku? dufam, ze ano 😉

my zatial tiez drzime pokope a nic sa nedeje 😅 vsak uvidime, co zajtra na poradni 😀

lenka2111
3. júl 2008

ahojte aj ja idem rodit k Otapkovej, je vcelku mila, uvidime aka bude pri porode. I ked neviem kedy sa toho nasho porodu dockam. Zatial sa nic nedeje, krcok je zatvoreny, tvrdy a ani brusko mi este nekleslo. Uz ma lekarka upozornila, aby som sa pripravila na to, ze budem prenasat... neviem ako to vydrzim, uz sa malej neviem dockat

fazuliatko
3. júl 2008

ahojte babulky,tak citam,ze zatial vsetko v celku a tak... 😀 😀 😀 akosi sa nasim chrobacikom nechce... 😖
ale uz by sa mohlo... 😝
uz sa neviem dockat... 😵 😵 😵

silvinka
3. júl 2008

ahojte babulky, mam tu pre vas odkaz od alexandry 🙂 pozdravuje vas z porodnice, uz je na 3 cm otvorena takze dnes sa malinka narodi v termine 🙂 drzte jej palceky

fazuliatko
3. júl 2008

jej,tak bude dalsie babo... 😀 😀 😀

fazuliatko
3. júl 2008

tak veeeeeeeeeeeeelmi drzkame palceky... 😵 😵 😵

gogos
3. júl 2008

silvi dakujeme za sprvu. To je super ked sa ditatko nrodi presne v termine. Hoci to moje by sa mohlo aj sko. Ale takych nedockavych nas je tu tusim viac 😒

gogos
3. júl 2008

pardon, nefunguje mi dobre klavesnica ☹

fazuliatko
3. júl 2008

svata pravda gogos... 😀 😀 😀

gogos
3. júl 2008

fazuli mas uz nejakych poslickov alebo priznaky ????

fazuliatko
3. júl 2008

hej,mam poslickov stale,v noci,cez den...malinky sa uz hybe menej,,,no uz by to mohlo byt...dufam a verim,ze coskoro... 😝 ved uz si pripadam nemozna... 😠

fazuliatko
3. júl 2008

a najhorsie je,ze nic nepomaha a od vcera sa mi zacali robit aj take biele fliacky po rukach... 😢

fazuliatko
3. júl 2008

ani vysavanie,umyvanie dlazky,chodenie,sexik...no nic...malicky sa drzi ako kliestik... 😀

bublinaz
3. júl 2008

hm, tak ja zatial nemam ziadnych poslickov, len brusko uz kleslo a plodovej vody je pomenej. a pohyby su uz tiez viac-menej len take prevalovanie sa a vypucovanie ritky 😉
ale s upratovanim je to hruza, uz dvakrat ma seklo 😒

montinka
3. júl 2008

bublina si ma potesila teraz ze uz aj to tvoje iba tak vytrca ritku a nozku. to aj moje.🙂 len ja som sa bala ci je vsetko ok

gogos
3. júl 2008

moja malá včera mala určite diskošku,lebo sa hýbala ako divá.J ju mám otočenú hlavou hore to ste mali vidieť tie pohyby.Brucho sa dvíhalo a vlnilo, bolo to celkom zábavné. Zjvne sa jej u mňa v brušku dosť páči 😀

gogos
3. júl 2008

idem si pozrieť v telke Gilmorky,, ešte prídem. tak zatiaľ čafte 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre