Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
7. jan 2010

Tami, díky za radu 😉 ještě prozkoumám barvy

holky, jakou používáte kojeneckou vodu?

jinak už vím, proč jsme posl. 2 dny tak umrčení, klube se nám zoubek, řezák vlevo dole

ajajaj řeeev, no nic jdeme ven, tam je nejlíp

lucim
7. jan 2010

blani, tu http://www.caryfuk.cz/autosedacky/skup-0-1-0-18...
je ta ceska, v podstate okrem heidy ruzovej mozu byt vsetky, vybrala som benno, lebo ho maju skladom, ale este mi neodpovedali. z tej druhej stranky co som im vecer pisala, mi odpovedali, ze maju uz len tu ruzovu alebo nove modely - ja chcem akciovu cenu. a toto sa dsa este namontovat v protismere, kym viac nepodrastie, cize ju mozeme pouzivat hned. to vies, velke dieta mam. 🙂

lucim
7. jan 2010

mia ahooooj ,sa mi zdalo, ze si spominala ze mas taku a dokonca aj tu pracu som si k tomu pamatala. 🙂

blani ja pouzivam lucku.

josifek
7. jan 2010

Lu jojo ty máš paměť i Ani 😉 😉 😉 Sedačka je suprová už se těšíme že tam malá bude ty vajíčka jsou na ho..o 😀 😀 😝 😅 malá tam je jak sardinka a to nemá jěště 7 kg kde je do 11 kg jak píši 😀 😀 😀 😀

lucim
7. jan 2010

mia tak preco uz nepouzivate tuto novu???

ideme sa obliekat a do prace ....

josifek
7. jan 2010

už asi začneme zatím jezdíme jen trochu bo moc sněhu ale už vytáhnu 😀 😀 😀 😀 😀 u nás sněží a sněží 😀 😀 😀 😀 😀 😀

josifek
7. jan 2010

jsem se dneska nasmála , 😀 😀 😀 😀 😀
Při příjezdu do práce ráno stála kolegyňka u vrátnice a čekala až přijedeme čapla malou přebalovací tašku a řekla máš jít k řídovi, Tak já jako opařená kukala jak mi mizí s Kartamelkou v budově jsem šla do kanclu. Přijdu tam a Jirka Tedy pan ředitel říká 😀 😀 😀 😀 😀"KDE MÁŠ MALOU" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀, Ani ahojky ani dobrý den nic jen tato věta 😀 😀 😀 😀 😀 😀Tak jsem řekla no Vlasta jí má v kanclu a on šup pro ní. Tak já jak blbec zase šla pro malou a samozřejmě ta už ve svém živlu obklopená kolegyněmi a kolegy 😀 😀 😀 😀říkám mám malou vzít k ředitelovi tak šup bundičku a jdeme ale kdepak Vlasta zvedla telefon a Zavolala Jitce sekretářce ať mu viřídí ať přijde on za ní. NO za 10 minut kravál na chodbě jak blázen a už se rozletěli dveře a on praví kdo se stím má po těch schodech vláčet sakra 😀 😀 😀 😀 😀a z udivem na něj všichni hleděli a on do dveří soukal síťovou ohrádku a chodítko 😀 😀 😀 😀 😀.Tak jsem byla mile překvapena že na nás tak myslí a prý je to osobní majetek naší Karamelky a v létě mě prý budou víc potřebovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀A hračky prý přibudou postupně aby odpovídali věku 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝Jsem ráda za moje zaměstnání a kolektiv a Jirka ředitel dostal pusu nejen od nás s Karamelkou ale i od kolegyň a kolegů 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
7. jan 2010

😀 😀 😀 super .... ideme, paaaaaaaaa

josifek
7. jan 2010

pááááááááááááá lLu

inneska
7. jan 2010

tak my sme boli vonku sa vyvetrať 🙂 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

a naobed erik pekne spapal zemiak s mrkvičkou(celkom mu to šmakovalo) a za tým vypil 100vku čaju 🙂

a stoličku máme objednanú, ale vraj na sklade bude o 1O dní..tak musíme čakať(mali ju o 10-13€ lacnejšiu ako všade inde)ale už by sa zišla...

ven...som rada, že sa emuške polepšilo 😉

samy...si s elkou a bekou užijete zábavy, super videjko 🙂

majka...ja robím kaše hustejšie, bo papáme lyžičkou...a pred kúpaním...bo mi máme kašu všade, tak nech ideme spať čistý 😀 a to či do flaše alebo lyžičkou si rozhodne asi tami...aj ja som chcela erika krmiť z flašky, ale odmietal...sem tam vypil 50ml, inokedy nič...ale ked som mu to potom preliala do misky(a dohustila)tak to s lyžičky papal pekne..takže sme ostali pri lyžičke 🙂

luci..sedačka vyzerá super 😉 a nech sa darí v práci..

josi..no takého šéfa by som brala všemi deseti 😀 😉

inneska
7. jan 2010

blani...ja používam detskú vodu Lucka alebo Drobček 🙂

josifek
7. jan 2010

Blani my máme filtr na vodu pro malou jinak pijeme z kohoutku 😀 😀 😀 😀 😀
Inesko malý je fajnový my byli venku ale neměla jsem odvahu ji položit na sníh 😀 😀 😀 😀 😀 a 3éffff je suprovní máme ho všichni rádi je to skvělý chlap 😀

lucia32
7. jan 2010

Ahojky podruhé 🙂
Inn...malý bude otužilec, už ho váľaš v snehu 🙂
Mia...takový ríďa, to sa len tak hned nevidí...
Aj my používame Lucku...
Majkas...my papáme kašu hustú aj riedku do fľaše...zo začiatku kaša nezaberala, akože sme večer dali a že by spala celú noc, ale teraz sa večer napapá, napr. banánik alebo výživku okolo 6 a okolo pol 10, to už spí ešte scucne okolo 150ml kaše riedkej....a spinká 🙂

samayka
7. jan 2010

majkas - ja čo si pamätám aj švagrinka riešila takú dilemu že kedy.. dávala kaťu pred kúpaním ale nerobilo to dobre kupkať s plným broškom.. šem-ťam sa maťko zgrcal a to nemal reflux. a hlavne, ty chceš aby po kašičke dobre hajala, tak ja by som ju pred spaním, po kúpaní.. tú pusinu lahko ešte umyješ. aj ručičky...

inak my sa kŕmime ako rytier v brnení. všetko treba zabaliť a obaliť, inak by bola stolička o chvílu zdevastovaná... ale prišli sme na to až po prvej mrkvičke, takže oranžová už kde tu svieti...

samayka
7. jan 2010

in - parádne fotky, ja by som si eluš netrúfla položiť na také drevo - už len aby bola prča by just spravila nejaký výmik a kotúlala by sa 😀 😀 😀
jodi - parádny šéf. je čo závidieť - v dobrom 😉

lucim - my autosedačku už tiež pomaly začneme riešiť.. teraz keď ju tam v overale chcem dostať, uf .. ledva ledva

blani - a my tiež klasika asi ako polovička slovenska - Lucka

lucia32
7. jan 2010

samy...hojky...pozerala som Elušiatko a Beku...máte doma veselo 😀 Prvé videjko som kuki doma a môj muž spoza chrbta, že čo to tam máš za chlapa v trenkach? Si myslel, že ktovie čo pozerám 😝 😀 😀

lusia_99
7. jan 2010

no tak som to o5 😀
nakoniec som uvarila mäsko amrkvu a zemiak a ked boli mäkke supla som tam spenat povarila a potom mixla...popapal ale myslim ze moc nechutilo....jablko+zemiak+mrkva vedie 😀
Miško neche papat kese su nanho moc sladke jedine ak s jablkom nastruhanym vtedy je to kyslejsie...som rozmyslala nad tou kasou zeleninovo mäsovu nelami ste ju niekto???
a Luci ake mliecko pije Natalka?

lusia_99
7. jan 2010

Bozinku dneska pisem jak TATAR 😀

lucia32
7. jan 2010

Lusia...Naty pije Bebu HA1...a celkovo kde je zemiačik ani moja moc nemusí, nejak jej ten zemiak nešmakuje 😝

lucia32
7. jan 2010

A kombináciu zemiak, mrkva, jabko som ešte nerobila...asi vyskúšam 😀 a aj ten cuketkový od josi...

lucia32
7. jan 2010

My papáme kašu len čisto ryžovú nemliečnu a teraz som kúpila instantnú krupičku, tie nie sú sladké....

josifek
7. jan 2010

Ahojky Lusi a Samy 😉 . My dneska papinkali bezvajěčné domací těstoviny a masíčko telecí a brokoličku a kousek rajčátka a jak šmakovalo ale rajčátka opravdu jen kousek aby si zvykla 😀 😀 😀 😀 😀

lusia_99
7. jan 2010

ja mam sunarku mliecnu s ryzou a kukuiŕicou a je sladka az moc.. 😝
Misko pije sunar plus
Luci mate sneh??? u nas len prsi a prsi 😠

lucia32
7. jan 2010

Naša sa tak rozjedla, že pred príkrmami sme mali ledva mliečko na 5 dní( 2 pixle) a teraz nám stačí jedna 😀

lusia_99
7. jan 2010

Luci a co to je za krupicka????? 😕

lusia_99
7. jan 2010

Lu u nas podobne velke balenie sunaru sme mali na 4 dni teraz podstatne menej a nedajboze aby pri nom niekto jedol keby mohol tak mu skoci do taniera 😀

josifek
7. jan 2010

Lusi my také sunarkujeme , ale teď máme Bebiko je to polské Hami mlíčko 😀 😀 😀 😀 naší krom nutroše chutná vše 😀 😀 😀 😀 a kaše máme ruzné třeba pohankovo hruškovou od Humana, nebo sunarky a teď ty polské jsou výborné ovocné i neovocné a nejsou tak sladké 😀 😀 😀 a tu rýžovou tak do ní se dá dát všechno jak ovoce tak zelenina já to tak dělám 😉

lucia32
7. jan 2010

Sneh u nás nie je 😝 ale neprší 😉
U nás podobne s jedením, ked niekto je, začne sa capať po tanieri a ham, ham musím naložiť aj jej niečo 😀

lucia32
7. jan 2010

Aj ja jej pre zmenu občas capnem do kaše banán alebo výživku 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre