• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
Haloooooo, halolololo, halotututu, či ako to spieva matelko, kde stéééééé? :sweat_smile:
5. jan 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halohahaha, halolololo, halo ha, halo lo, halo halo, halohahaha, halolololo....čujte čočočo, čujte sa sa sa.... :grinning:
No nič, tak som si aspoň zaspievala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky

ja len na skok :unamused: , čaká ma kopa riadu :rolling_eyes:

gratulky všetkým oslávencom :wink:

som bola kúpiť príkrmy v Tescu/ ďakujem Inneska /, ale body boli vybrakované :angry:

a chcela som biozeleninu, ale mali iba papriky, cibuľu a paradajky, no tak si vyber :rolling_eyes: , načo to tam vôbec majú, keď aj tak je tam figa
5. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi ahoj...u nás bio asi ani nemajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak som malej aspoň príkrmy s mäskom kúpila, že krúta, telecí a ešte niečo, to bude bašta :slight_smile:
5. jan 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a ešte jahňacie :grinning:
5. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
v prvom rade sa ospravedlnujem za dlhuuuuu absenciu...

v dalsom chcem vsetkym vam, vasim detickam, muzickom a blizkym vasim srdciam popriat krasny, stastny a uspesny rok 2010 naplneny splnenymi prianiami a krasnymi chvilami a samozrejme vela vela zdravia k tomu :dizzy_face:

dalej prajem vsetkym oslavencom len to naj a tesim sa z uspechov vasich ratolesti :slight_smile:

a chcem sa spytat - to tom tu zostala jedna jedina kojacia matka? :confused: fuuuuha, ze by som isla uvarit mrkvu :sunglasses:
5. jan 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, zle som napisala, nie jedina kojacia, cisto kojacia.... ale asi ste pochopili, vsak? :sunglasses:
5. jan 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja som dnes an prašky z maleho..furt a furt nespi reve...no jak u debilov...
a eštejedna vec-odmieta mi mlieko... :frowning2: iba čaj chce a obedu tiež moc nedava...ja neviem..že by si dal očistovaciu dietu??? :grinning:
5. jan 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravíme všechny, byli jsme na poradně a malá má 6750g a 66 cm :grinning: :grinning: :grinning: Pan doktor si s ní hrál asi půl hoďky jak ji zkoušel co vše umí a pak říkal VY SI JĚŠTĚ UŽIJETE TO BUDE ČÍSLO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsme naočkované bez pláče s usměvem a spinkáme už 3 hodiny v kočárku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vosky nevím ale pokud to trvá díl šla bych na poradu k lékaři ,papkat přeci musí ,plakat může i několik dní bez důvodu :confused:
5. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem....už asi tak zo dva dni...a nočne vymyšlanie...katastrofa.....
5. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neváhej a zajdi nevíš co ho může trápit. Nic tím nezkazíš :wink:
5. jan 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenže zajtra nerobi dokina lebo troch kralov....takže jedine pozajtra....
5. jan 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak alespoň tak nebo na pohotovost zajít přinejhorším :frowning2: :unamused: ale určo bych to tak řešila já
5. jan 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenže až take zle si myslim že to nie je...sem tam sa pohra posmeje...ale od rana mi spal 1hodinku....a je pol štvrtej a nič...
dufam že nebude mať nejaku chripku alebo niečo ine nan neleze...lebo natož ked nespime v noci...tak budem mať 24hodinovky odsavať atd...
nechapem čo sa tak v noci pokazil...sa bude jak novorodenec čo hodinku...
5. jan 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo tam byť budí...
5. jan 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hold já myslala kvůli tomu že ti nejí a nepije, Jinak prostě se děti mění mají i své dny a někdy se jim hold líbí víc být vzhůru než spinkat, to se může za pár dní uklidnit
5. jan 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na obed zjedol polovicu davky....z mlieka tiež polovicu...uvidime...počkam kym dojde mm z roboty...a ako bude jesť kašu na večer...
5. jan 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasně však to mohlo být jen jako že prostě nemá hlad :wink:
5. jan 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,idem preč musim k nemu...neda sa svietiť.... :unamused:
5. jan 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

gratulka dnesnym oslavencom :slight_smile:

my sme dneska boli na navstve u kamosky Julky na pol hodku, bolo srandiovne jak Julka pozerala na mna a Tami na Julkinu mamu. a seba navzajom si skoro nevsimli :slight_smile:
a aj mi mame problem so spanim, resp so zaspavanim, neviem ju nijako inac uspat len pri prsniku :frowning2: ked uz zaspi tak vasinou potiahne, hodku, hodku a pol ale to zaspavanie. najprv skusam v postielke tak to sa akurat vyreve a nakoniec skonci pri prsniku. neviem ci ma skusa alabo co lebo ked hej tak ja prepadavam na plnejciare... ale ked uz place tak ze jej idu slzy tak kaslat na sposob hlavne ze zaspinka

hej a dneska som vynechala prikrm a mala sa pooede pokadila sama bez placu, kakanicka ako pred prikrmami tak sa tesim. zajtra ideme na ten zemiak, uvidime co bude
5. jan 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Huhu, no konečne živo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Riusik aj tebe prajeme všetko náj v novom roku a celej tvojej rodinke...
Vosky...josi má pravdu, ale ak ti zjedol aspon pol dávky, tak to nie je až tak zle, hlavne, že neodmieta tekutiny...
Josi Karamelka bude modelka, my mali 7 kilo už pred 3 týždňami :grinning: a jasné, že je číslo, však aká matka taká Karamelka :grinning:
5. jan 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj jaka hrubka, malo byt "my mame" :slight_smile:
5. jan 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci no to je pěkné já jsem hodná a milááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je fakt že umím být čertisko :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majki...ahoj...no ja moja vystrája pred zaspávaním, akoby sa bránila a nechce zaspať, ale my sa v poslednej dobe udrncávame na ručkách, to jej už ide rýchlo a prsníček nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na ten už dávno zabudla :grinning:
5. jan 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky majky
5. jan 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi...ja to myslela v dobrom :wink: že je živučká, vrtichvostík :grinning: žiadna knedľa :zipper_mouth:
5. jan 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj keď knedle sú mňam :grinning:
luci já vímmmmmmm :wink:
luci na rukach mi sice prestane plakat ale zacne sa obzerat a blabotat si a je po spanku
5. jan 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka a u nás naopak, ja ked ju vezmem do náruče a obrátim celým telíčkom a hlavičkou k sebe a začnem " zavýjať" akože si spievame...tak chvíľku bojuje, ale ešte aj podsakujem a podobné hojdavé pohyby a ked je fakt pripravená na spanie, tak väčšinou do 5 minút zalomí...horšie je to potom s prenesením do postielky...ešte ju mám tak zo 10 min na rukách a potom hajde, ale občas sa budí s plačom a nahadzujeme cumel alebo prekladáme do kočiara a občas fakt vytuhne a spí...
5. jan 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok