• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
jaji a neskusila si ho poriadne ponatriasat na rukach na fitlopte alebo len tak v sede? ja nim musim poriadne hegat aby sa upokojil a zaspal...no a dudlik je uz samozrejmost, skus sa este s nim potrapit, kvapni na to sab simplex, to je sladke, mozno ho scucne....moj tiez dlho odmietal dudlik, aj teraz mu ho obcas rvem
26. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaji tak toto ja prezivam posledne tri dni.... :frowning2:
26. aug 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na cumlik striekala mliecko a aj druhy cumlov sme vyskusali a nist...stale bojujeme,pri kazdom stresovom kriku kolikovom tak snad sa to podari... :wink:
velmi sa bojim palcekovania... :frowning2: :angry:
26. aug 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, pri kolike ked reveme tak sa musime mierne ukludnit inak dudlik necucneme, takze pcham mu to pocas vrieskania do pusy a ked ju raz zavrie tak sa pricucne, ale musim casto opakovat
26. aug 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei ako s tou satkou?
us mas? :wink:
26. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei: fit loptu som ešte neskúšala. ono keď mu nedám, keď si zapýta, (čiže aj po pol hodine), tak ho možem aj na mesiac vystreliť a furt budem plakať

dnes tú fit loptu vyskúšam. dúfam, že sa z nej nestrepeme :grinning:
26. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja uz ked som nevedela jak, nechala som ho aj hodinu revat, uz posledne minuty sa zadrhaval co nevladal....a potom spal dlhsie, aj 4 hodinky....unavi sa, je to sice o nervy ale aspon trosku funguje....inac budes otrok
26. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau voski, vitaj v klube lehatkovych :slight_smile: ty nemas to zebrove fischer price, ci hej?
26. aug 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaji,a v kociku ti zaspi?teda, ked ste na prechadzke a kocikujes
26. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei: keď je najedený, ako kedy. včera bol s ním mm vonku a nezaspinkal. jednoducho ako sa mu chce.
26. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky, nad moju som teraz nech trosku busi do hraciek :grinning: :grinning: a chudatenko zase sa jej cikutka :rolling_eyes: to mame denne aj niekolko krat...

rei, uz si supla petka do postielky bez bocnej steny ?? :wink:
26. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam fisher price ale nie zebrove...
baby pozrite ake pekne čiapočky a dokonca slov.vyroba
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4928443
26. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moju malu dnes v kociku odstrihlo, ale ked som s kocarom vosla do skusobnej kabinky ze si idem odskusat rifle tak hned bola hore... asi nema rada shoping :slight_smile:
26. aug 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mas aspon trochu sancu ze na fitke zaspi, aj simon vravela ze jej spia deti ked ich drnca na fitlopte...tak skus, aspon pol hodku poriadne hopsat, mojim niekedy hrozne nahadzuje az sa zda ze pri tom zaspat nemoze, ale on nejak zaspi.....sme sa s mamou smiali ze je na sado maso, bo ho tak tapkala silno po riti ked ho uspavala ze jej zaspal :slight_smile:
26. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som niekedy vdacna za rozbite chodniky v celej BB.. obcas mam pocit ze jej sposobim otras mozgu ale ked vidim ako tvrdo spi, tak to ma nieco do seba :slight_smile:
26. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ty sa len túlaš a túlaš..... :grinning:

jajona, si tu ešte??? mne doktorka vravela, že bábätko musí mať medzi každým papaním aspoň minimálne hodinu pauzu, lebo potom sa pogrckáva......
leni :slight_smile: ta kdeeee, este som sa k tomu nedostala, ked necicikam krpateho tak rychlo varim a jem :sweat_smile: nic ine nestiham....asi sa na to zvysoka .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude spat na velkej jak velky chlap :wink:
jennn, caaaaau
kedy dame zmrzku????
dnes som bola v europe, v takku maju 30% zlavy na nove kolekcie, tak som tam plesla matersku :grinning:
26. aug 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dianka leží s holou cikulou na posteli a kope nohami....a poprdkáva... :grinning: ...keby sa tak vykakuškala...... :frowning2:
ach taaaak, som myslela ze fischer ma len zebrovane :slight_smile:
leniccka-vy pracujete na druhom surodencovi? :grinning:
26. aug 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voski, ano... precoooo??? :slight_smile:
26. aug 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jenn, a skusila si ten melonovo-jogurtovo-nektarinkovy elixir od majkas? :slight_smile: prezenie i teba i Di :slight_smile:
26. aug 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voski: tie čiapočky sú ozaj krásne. neviem, či aj neobjednám
leni...žeby zajtra??? stretávka v europe...tam by som nechala auto....v garážach...a z tade by sme sa niekde pomotali...aj na námestie....

ja som začala chodiť na rýchlu chôdzu, aj teraz o štvrtej sa napapame....a hajde 60minútovka....a cesta je tam taká rozbitá, že malej ide aj dušu vytriasť...ale ona to ľúbi.... :wink:
idem natiahnut hnaty kym sa da
a kde chodis rychlu chodzu??? lebo ja tiez sice chodim rychlo ale na kazdom kusku musim kocik dvihat kvoli jamam na chodniku :angry:

ja o 9 rano vyrazam z domu vacsinou... ale mozem sa nacasovat aj na neskor, za 20 minut som v europe :wink:
26. aug 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajo-ja idem objednavať...:slight_smile:
leni-to len tak sa pytam...lebo ja mam skoro 2roky rozdiel a je to super...maly nežiarli pomaha mi s adamkom,nosi plienky,kupeme spolu atd...
a myslim si že mohol byť ten rozdiel aj menši...
a tie kraviny že sa to zle zvlada -ani nepočuvaj...ja som vyspata,všetko sa perfektne zvlada...vobec nie som unavena a tešim sa až sa budu spolu hrať:slight_smile:
26. aug 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok