Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
26. aug 2009

voski, uz mate november??? 😅

vendulacky
26. aug 2009

ahojky,

uff...kde začít?
Tak super zpráva na začátek, malá mi spinká už týden od 20-2, pak od 2 po třech hodinách, dnešní noc dokonce táhla od 20-4 🙂 je to znát, člověk se konečně vyspí..

Teď mi ale začala dělat tyjátry s krmením většinou večer...dám jí prso a spustí takovej řev...dneska jedla naposledy po pátý hodině, pak jsem zkoušela okolo 7 večer, 8, 9...byla nespokojená, celou pěstičku v puse, já v domnění, že je hladová a ona začne pištět jak kdyby jí na nože brali...to se opakovala několikrát, až teď jsem jí stříkla trošku mlíčka při řevu do pusinky, tak začala sát...
Už se mi to stávalo dřív, občas, teď ale asi 3. večer, mám dost...nevím, co to je....saje si ručičku až se jí z toho zvedá žaludek, dudlíka odmítá a prso taky...a přitom pobrekává a kroutí se..chjo

reilyy
26. aug 2009

vitaj v kolikarni veeeen 😀

lucim
26. aug 2009

ahoj vendyyyyyyyyyyyyyyy, som na teba prave myslela, ze co asi tak robis 🙂
tie intervaly spankove su supeeeeeeeer. a to papanie je snad len chvilkovy strajk. dufam.

rei sak som sa plazila po zemi, aby som to dobre a vcas cvakla 😝 (kym ho to neprestane bavit a nezacne mi nadavat, alebo ako tesne po tom zabere, cumlat si celu ruku, ako vendulkyna emca) 😀

vendulacky
26. aug 2009

rei, jak jako kolika? Nerob srandu!! Co to má za příznaky? 😅

lumina
26. aug 2009

ahoj vendy ja mam to iste, dnes uz tretikrat, tiez sa jeduje pri papani vecernom, a nechapem preco, jedla okolo stvrtej strasne vela, ja vazim ,takze viem, ze tolko a o pol osmej po kupani pri kojeni sa strasne krutila, neviem preco, rozmyslala som, ze jej slabo tecie, vecer mavam niekedy problem, alebo ze jej nieco vadi v tom mliecku co som zjedla, fakt neviem

aspine
26. aug 2009

vendyyyyy 😵 😵
no ze ses taky ukazala! kde jsi se nam toulala? 😎

jinak zdravim vsechny a nastupuji do smeny 😉
mala spinka uz od osmi takze konecne trochu klidu....dneska jsme meli brekavou tak snad si konecne beruska odpocine 😅

reilyy
26. aug 2009

plac, krutenie sa, vacsinou vecer to je

lucim
26. aug 2009

jojo ven kolikaren ... 😖 😉

lumina
26. aug 2009

koliku riesime aj my, ale problem je vacsinou nadranom a nikdy nie pri kojeni 🙂

lucim
26. aug 2009

aspi cau holkaaaa, ty si sa tiez tulala 😉

vendulacky
26. aug 2009

lumina, to je fakt na palici, taky netuším...nechávám jí bez rr celý den, tak jsem myslela, že hlad by byl, ale má třeba má plný žaludek a střeva, tak jsme prošťouchli, naložila do plíny a stejně nechtěla...jen jsem jí položila na polštář do polohy kojení a už spustila...ani jsem ještě nevytáhla kozu...že by kozenková panika?

lucim, to je od tebe hezký, že na mě takhle myslíš🙂 Jinak matěj je prostě krásný miminko, odvedli jste dobrou práci🙂 Taky si matýs papá ručičku? A slintá jak bernardýn? Ale na zuby je ještě brzo ne? 😅

inneska
26. aug 2009

jsem zde 🙂

aspine
26. aug 2009

holky me se mala nekdy taky krouti je to sileny 😕 myslela jsem ze treba neni mliko, ale kdyz zmacku bradavku tak mliko tece takze tim to neni 😅 tak ja nevim cim to je....
a nekdy mi taky po kojeni zacne brecet....to je jeste horsi....ale za chvili prestane tak nevim jestli ji treba neboli brisko nebo tak 😅
no je to dobrodruzstvi to kojeni 😀

vendulacky
26. aug 2009

tak to vám teda pěkně děkuji za koliku 😝 já myslela, že bříško už je za náma 😠 já holky chytám někdy takovýho nerva, že by mě normálně vystrelo 😠 😠 Vztek střídá beznaděj....přiznám se, že kdybych hulila jakože nehulím, tak bych stáhla celou krabku....zrovna před chvilkou, když emma zas pištěla jsem měla strašnou chuť utéct a dát si dlouhej kouř a špunty do uší 😖 To jsem amtka, co?!

Aspi, no nazdar kotě🙂 Četla jsi jak jsem ti tuhle vynadala? 😝

reilyy
26. aug 2009

oni sa krutenim snazia pretlacit bubliny vzduchu v crevach, v mojom to buble jak v kotli

aspine
26. aug 2009

lucim ja vim a omlouvam se 😔 😀
ale uz jsem tu!

holky pristi tyden jedeme na dovcu! Ja se tak tesim 😵 akorat nevim jak to bude s koupanim...asi to prubnu 😉 lucim ty jsi v tom profik takze doporucis co?
cetla jsem ze koupani nevadi pokud nejsou prasklinky na bradavkach 😅 ale jak to mam poznat? 😕

reilyy
26. aug 2009

ven, ja som uz mala tik smarit maleho o zem......niesi sama ktora z nevladania straca nerv

lumina
26. aug 2009

baby tie mavate niekedy vecer problem s mliekom? ta moja je taka nenapapana, ze ked nema uplne plny zaludok tak si neda pokoj, ziadne cuckanie po dvoch hodinkach, vacsinou to zvladam, ale vecer uz toho pre nu nie je niekedy dost, este potom poplackava, ze by si este dala, mate nejake tipy?

inneska
26. aug 2009

ahoj holky 😉

luci...maťko je suprový 😉

ven...jj, to vyzerá kolikovo 😒 a tie probio si už nejaké začala dávať emuške? 🙂 a tiež slintáme a 3 deň vie erik o tom, že má pästičky...cmúla ich o dušu 😀 a ked ich nenájde, tak cmúla moje rameno 😀 a dlžka spánku super 😉

vendulacky
26. aug 2009

aspi, tak to mám taky...taky zmáčknu a mlíko je, možná jsou ty naše drndy líné pořádně zatáhnout a čekaj až bude samoobstřik...ale někdy přes den tak cucá, že obstřiky jsou dávnou minulostí...
Někdy bych se na celý kojení fakt vys....!! Nevíš kolik spapá, jestli máš dost tučný mlíčko a stačí jí, nemůžeš nic moc pojíst, cavyky, obštrukce, přepínače, vypínače,... 😀 Včera jsem kojila v půl sedmý, pak v 8 samo tyjátr a nic nechtěla, tak šla spát bez kojo, myslela jsem, že se vzbudí v 9, ale ona táhla až do 4 a moje kozenka čekala jak divá, pač šla prasknout, odtékala a bolela...

aspine
26. aug 2009

vendy ty jsi mi vynadala? 😕 cim jsem si to zaslouzila? 😅

nase mala si taky papa rucicku a cpe si ji tam skoro celou 😀 holky a jakou ruku si vase ditka cucaj? nase jen levou 😀 zeby levanda? 😀

lusia_99
26. aug 2009

ahojte maminky aj my sme par dni riesili ten problem Misko tiez troska pocuckal a potom sa zacal zvijat a s prsnikom v puse plakat a krutit sa a teraz papa tak 5 min a potom hned ked sa zacne krutit tak ho dam odgrgnut a papame dalej-nam to pomaha skvele... 😉 klop,klop.,klop aby som neuriekla 😀 😀 😀
tiez som si cely den lamala hlavu co som zjedla a raz sa pred papanim vykakal, nalozil plnu plienku , popukal tak som zistila ze problem neni v brusku ale v zaludku a zabralo 😉

lucim
26. aug 2009

ven nervy mame obcas asi kazda 🙂 a matej si zacal cucat rucicky, som to prisudzovala tomu, ze sme ho naucili na cumlik, ale tusim je to nejaky vyvojovy stupen, a jasne ze pri tom slinta a bublinkuje. 😝

aspi prasklinky by ta boleli pri kojeni. alebo aj len tak. ja som zo zaciatku mala na pravej, tej co bola vpadnuta a matej ju vycucol von. sport nam treba. 😉

lumina
26. aug 2009

no ja vacsinou na chvilu opustim iestnost, ked uz neviem, co s nou a co so sebou, niekedy sa potom normalne ukludni sama za chvilu, asi ju rozculujem 😉 akurat som vcera citala, ze okolo 6-7 tyzdna placu najviac, tak dufam, ze to budeme mat skoro za sebou

inneska
26. aug 2009

babulky a pijete poctivo fenikláč?? ja hej a už dobrý týždeň neviem čo je to krútenie, len ked tlačíme do plienky 🙂

vendulacky
26. aug 2009

rei 😅 😅 upřímně jsem ráda, že v tom sadomasochismu nelítám sama 😀
innes, já jí je ještě nedala...páááč jsem se tě chtěla ještě na něco zeptat a už jsem to volako nestihla, popravdě mám trochu paniku, že jí ublížím, 😕 Já mám na těch probio napsáno od 2-15 let....ty jsi psala, že máš probio do 5 let, tak nevím jestli máme stejný...chtěla jsem ti poslat do IP stránku www.dophilus.cz a ukázat, který mám, ale maj ty stránky děsně pomalý, nevim co to maj za ksindl...
Tak se ptám, dát či nedát?? Právě ty infants dophilus PLUS jsou pro kojence, ale ty bohužel nemám, dali mi v lékárně ty jiný..

reilyy
26. aug 2009

ja tiez pijem fenyka, nie pravidelne, obcas vynecham ale dost casto 🙂

aspine
26. aug 2009

luci tak teda asi prasklinky nemam 😉 tak hura do jezera! 😀 jejej ja se tak tesim ze konecne vypadnu z baraku 😀

ven zkus ty probio myslim ze pomahaj 😉 my uz tolik nebojujeme s prdikama a je klid....vcera jsem dokonce zkusila cerstvy chleba 😕 a ono to snad proslo 😉

holky a nejkrasnejsi je kdyz se na nas ty drobeckove usmejou...to je proste nenahraditelny 😵 😵

reilyy
26. aug 2009

ven, ved tie kvapky sfot, aj s letakom, porovnate v albume

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre