Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
1. feb 2010

tak sme konečne zaspali...mi sedel na kolenách, až mu odkväcla hlavička 😀 tak som ho len preložila a spinká 🙂

zmuri...no šikulínka si, aj deťúrence 😵 😵 😵

ven..teraz to mrnkacie a zúbkové obdobie máme skoro všetci..a super, že kilečká idú dole...môžeš aj mne nejaké kilečko zhodiť 😀

a neuveritelné, erik spapal sladkú výživku 😵 😵 som dnes kúpila od hamánka jablko+piškoty...je sladučká a nieje kyselkavá...hladel na reklamu, tak spráskal pohárik..ani mu nevadilo, že bola chladnejšia 😝 tak už viem, aké výživky nakúpim, dokým mi začne jesť moje domáce 🙂

a ešte dalšia informejšn...odmieta mi jesť špenát(že by to mal po mame? 😝 )bol so zemiakom a žltkom a nechcel to jesť..

zmurkaz
1. feb 2010

no a mne dnes prišiel balí ...som sa čudovala.... bo som nič neobjednala... a ona to reklama Hamé 😀 😀 ...tak Juráš si dal presnidávku hrušku (v takom jogurtovom balení), brav. mäsko +zem+mrkva sme odložili ...inak som sa čudovala napíšu toto a keď som pozerala zloženie tak tam bolo aj biela fazula a pretkak 😕 a umelé mlieko Hamé ... tak to poputuje dokine /tá vie, komu ho má darovať/ ... v mojom okolí sa buď kojí alebo sa už vôôôbec nekojí že sú velikí 😉
In ... no konečne Eriček 🙂 .. ja sa tak teším, že sa malá popravila

Inak baby - je to taký gigantický rozdiel mať jedno a dve detúchy 🙂 😅 😕

traktor
1. feb 2010

HAAAAAAAAAAAAA zmurka a vis aky je rozdiel mat jedno a 4 😀 😀 😀 😀

traktor
1. feb 2010

a ahojte 😉

lucim
1. feb 2010

zmur hami alebo hame? 😉

inn spenAtik eeeeee? 🙂

lucim
1. feb 2010

ja to UM pouzijem casom do varenia , alebo z neho spravim jogurt.

traky 😀 😀 😀

traktor
1. feb 2010

mne dnes prislo hami mlieko od roka..tak bude do kolaca... 😀

traktor
1. feb 2010

lucim nesker sa poziciam ti 3 aby si vedela...? 😀 😀 😀 😀

lucim
1. feb 2010

fiiii, mne chodi hami posta den po traky, zajtra teda cakaaam . 😀

traktor
1. feb 2010

ty, to je dobry napad.....pozor, pozor...novinka na trhu....antikoncepcia?...ano a ci nie?....vyskusajte, ...poziciam 3 deti na tyzden a poviete mi... 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
1. feb 2010

traky, pozooor, ja som vecna pubertacka, netusis, v akom stave by sa ti vratili. 😀 😀 😀

zmurkaz
1. feb 2010

Lucim ...vidíš aký v tom mám prehľad 😀 😀 😀 😀 😀 ...ma to vôôôbec nezaujíma 😀 😀 😀 ... mám svoje a je 😉
Traky - tak nad tým len "smekám klobouk" ...já mám niekedy dosť chaosu aj z dvoch 🙂 ...ja čo nutne k prežitiu potrebujem režim a presne všetko tam kde má byť a tak 🙂

zmurkaz
1. feb 2010

traky 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
1. feb 2010

co tam po stave...lucim...mali prazdniny , ...vies....tak uz mi je vsetko jedno....hlavne ze vratis....teda urcite vratis.... 😀 😀 😀

traktor
1. feb 2010

zmurka co je razim? 😕 ...a vsetko tam kdem byt? 😕 ....ja som rada ze vecer zatvorim oci a rano ich otvorim...a furt ich 4vidim v poriadku... 😀 😀 😀

traktor
1. feb 2010

este aj tie pismena si robia co chcu.... 😀

zmurkaz
1. feb 2010

traky .... režim 😀 😀 😀 😀 (čítaj jak vidíš) ... no aj ja to tak mám, len ja som klasikuš učiteľka z učiteľskej rodiny .... to je iné 😀 😀 😀 😀 + znamenie panna (by poniektorí povedali že horor) ...ja keď nemám niečo tam kde to chcem mať, tak ani nejdem spať! a to môžem byť ozikovsky KO.... 😕 😅

zmurkaz
1. feb 2010

...som to napísala... ja keď nemám niečo tam kde to chcem mať .... 😀 😀 😀 😀 😀 telesne som v poriadku ... to len akože byt vyglancovaný, a tak 😀 😀 😀 😀

pirinka
1. feb 2010

ahoj maminky 🙂 . Se omlouvám za absenci, ale Esterka byla marod...asi střevní chřipka, tak jsem běhala okolo ní, chudinky mojí malé. Snad už jsou bacily pryč a nechytnem to ani my s mm 😉

moc jsem nestíhala dočítat, ale zahlédla jsem odkaz innes na tu zumbu....já chci takíííííííí 😀 . To je boží! Přesně něco takovýho moje zlenivělý tělo potřebuje a tanec navíc miluju ze všeho nejvíc 😵 . Musím juknout jestli u nás v okolí taky něco takového je

jinak všechno nej, nej, nej oslavencům a heš, heš, heš bacilům

zmurkaz
1. feb 2010

Ahoj piri 😵 ...chúďa malá ☹ ...to ti aj vrackala???

traktor
1. feb 2010

zmurka tak skus este tretie...bude ta to bavit...pri 4 ti to bude jedno ale fakt uplne jedno.. 😀 ..ja som doteraz tiez taka bola, nikde ani smietka, vsetko tip top...joj a teraz som rada, ze fungujeme...ze ....no skratka ze 😀 😀 😀 ...ale inak mame vsetko ok, aj cisto...len je tam to ze... 😀

traktor
1. feb 2010

ahoj piri...choroba ...no uz k tomu ani nic nehovorim....je tu dake dieta, co v tomto roku nic nemalo?tak choroby hes...ze stacilo uz...

zmurkaz
1. feb 2010

Traki - radšej neskúsim ... stačí nám toho šťastia koľko máme .. 😉
No a keď tak rozmýšlam - šak mám aj muža za decko dakedy 😀 😀 😀

zmurkaz
1. feb 2010

No a asi tu také nie je ☹ ...tento prvý rok je taký ... idú zuby a všeeetko sa na nich lepí... ale keď už musí nech sú to len také neškodné prechladnutia a soploše .... nech to nie je nič vážne!! 🙂

pirinka
1. feb 2010

zmurki...jj, zvracela, kadila o 106 a měla horečky ☹ . Naštěstí to netrvalo moc dlouho

traky 😀 . Asi si taky pořídím 4 děti 😀

zmurkaz
1. feb 2010

Babulienky - idem spinkať ... som už unavko ... tak dobrú nocku a krááásne sníčky 😉

traktor
1. feb 2010

veru, nech mame len take starosti,,,,,a ide to riadne ryclo vsetko...teraz sme pisali ci kopu, ...kto porodil.....kto pasiekoniky....a uz kto vstava...a kto ma aku frajerku 😀

traktor
1. feb 2010

zmurka dobru noc 🙂 piri, kludne..mozno budes mat naraz trojicky... 😀 ...ja som stastna prestastna ze ich mam, aj ked zahundrem...ale je to super, ...a som stastna prestastna ze su zdrave, ....a ze papuluju?...vsak aj ja som bola taka...a este som....tak co... 😀

pirinka
1. feb 2010

zmurki dobrou

traky 😀 ...a za chvíli komu kdo ukradl na pískovišti hračku, kdo nechce spát ve školce a kdo přinesl první jedničku ze školy 😅

traktor
1. feb 2010

piri veru....a kto sa tu prvy ozeni, vyda?....no ak budu po mne tak urcite moje.. 😀 😀 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre