• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Reily malí je sladký a šátek má pěknou barvičku, a neboj to zvládneš jen trénuj :wink:
27. aug 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi :grinning: sak uz mi skoro vypadol, pri koliske visi dolu hlavou, ale zachrnel hned, aj v poskrucanej polohe :sweat_smile:
27. aug 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som myslela ze satka bude viac biela :confused: ale je v podstate zlta, teda zlataaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevedela som co je ze PILNY BALIK, tak mi totiz satku posielali.....ze dnes rano ju poslali a hned aj dosla :slight_smile:
27. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlavní je že jse mu líbí a žlutá je krásná barva sluníčková. A když budeš vázat tak nad postýlkou nebo postelí aby kdyžtak padal do měkkého :wink:
27. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JJ to je rychlo pošta :wink:
27. aug 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: hej, pri mojej sikovnosti to musim skusat asi v lahu na posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem rychlo upiect francuzske zemiaky kym spi....aj mi uz namontovali pracku tak musim umyt kupelnu a dat vyprat....jak sa mi nechceeeeee :unamused:
27. aug 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj to zvládneš :wink: za chvíly se vzbudí Karamelka tak pujdem s malou a synem na zmrzku zase je děsnej pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reily pračka pere sama a brambory ať se ti povedou :wink:
27. aug 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech uz leto skonci, tieto hice nama rada ani ja ani maly
pracka popere, to hej, ale najprv musim nastudovat jak funguje, je tam vela gombikov na mna :sweat_smile:
27. aug 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to je na každé pračce :grinning: A léto mám ráda ale tak jen do 25 stupňů, ale milujeme podzim a jaro to je moc fajn období :wink:
27. aug 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zimu jen okolo vánoc protože ve městě není moc sněhu a to mě štve, ale kvůli tomuto co je na fotkách mám zimu rádahttp://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3202488#navigator
27. aug 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, obedik navareny, tak mrkam co ste popisali... rei petko je zlaty, ta satka mu sekne :wink: , a viazat sa ju naucis...a ked nie tak bude pre petka ako taky ukryt :grinning: ...a uz vie past koniky? ja som si pomohla vankusom, dam malicky vankusi / mozes pouzit aj kojo vankus/ na postel a nanho polozim mateje / aby ho mal krk + prsia/ a dviha hlavu :grinning: :grinning: , inac nie len takto , ale hlavne ze pasie
27. aug 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, len nakukujem, tiez idem varit, spagety s cervenou omackou.

rei, viaz a vkladaj maleho pred zrkadlom, tak to aj odporucaju a mne to funguje.
takze nova pracka? my uvazujeme, ci kupime novu.
27. aug 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau traky :slight_smile: my uz pasieme, ale dlho nevydrzime. :wink:
rei, najdi idealny praci program, ja aj tak furt pouzivam jeden, len teplotu menim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrkadlo mam len male :sweat_smile:
a na pracke som vzdy pouzivala 40 stupnovy 30 minutovy rezim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte babule :slight_smile:

čítame od rána, len nebol čas písnuť...ešte aj štrúdlu som piekla, bolo kopec padaviek jablčok od babky :slight_smile: už mi tu rozvoniava :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...ani my dlho nevydržíme :slight_smile:
27. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei..peťko+šatka=perfekto :wink: a práčku zvládneš..neni tam nejaká tabulka, ktorý program na kolko °C a na ako dlho?
27. aug 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nepasieme :slight_smile: ale budeme, raz :grinning:
inac, pisala mi nejaka holka IP, sa rozculovala co mam sfotene v albume tie info a tie obrazky, ze vyplasim mamicky co je tam popisane, ze kazde dieta je ine....a podla jej odborneho usudku je vraj uplne normalne ze 3 rocne dieta nechodi :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze sa nestresujem s konickami :grinning:
27. aug 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je inn, setko tam je napisane len musim pokukat :slight_smile: a nova pracka sa ma najprv akoze skusobne bez veci zapnut a vyprat? :sweat_smile:
27. aug 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu...som smutný hroch, ale na stretko na 99% neprídem :frowning2: zrovna ten víkend máme auto v MT v servise :unamused:
27. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei..tuším, že hej..už si ani nepamňtám, či som to ja robila...ale asi hej...a nezabudni si zozadu vytiahnuť poistky, aby si nezrušila pračku hned pri prvom praní :wink:
27. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: jake poistky?
27. aug 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei..a idem kuknúť ti albumu čo sa ´bludy´ to tam máš popísané :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sú to poistku, ktoré držia bubon, aby pri prevoze sa neutrhol...malo by to byť zo zadnej strany pračky :slight_smile:
27. aug 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, vyzera to zlozito :unamused: asi to necham na nejakeho XY
27. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niee...tie poistky sú zo zadu také štuple, asi 2 cm na priemer...vytiahneš a zastrčíš krytky :slight_smile: ked sa na to mrkneš, tak ich určite uvidíš :wink:
27. aug 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no doteraz som davala fotky / az 4 ks/, som dobra co? :grinning: :grinning: no nemozem byt vo vsetkom dobra, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes: rei ti nezavidim, my sme na vianoce tiez kupili druhu pracku, a kym som prisla na to ako sa perie...no hruza...ja na take veci nemam hlavu :grinning:
27. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok