• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
trak...fešák a šikulko matejko :wink:
27. aug 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, užite si to :wink:
27. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka mon...ako sa vám darí?? :slight_smile:
27. aug 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monr, nemas tam cervene miesto po vpichu?ako ta to boli? ako chrbtica alebo koza alebo ako?
27. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn, malinká je zlatá, sem-tam si pomáhame rr, a včera bola dosť uplakaná, ale inak zlaté dieťa. síce kojíme dosť často, ale som taká vytešená.
a erik je zlatunký, joj ale narástol, odkedy som ho videla.
27. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei, nemám tam vôbec nič, a bolí to ako chrbtica, a len to jedno miesto, nie je to strašné, ale cítim to presne ako po pôrode. taká tupá bolesť.
27. aug 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: neviem co ta tam moze boliet....ihla sla cez kozu, tuk a vazivo medzi stavcami, neni tam vela veci co by nohli boliet :confused: este som sa s tym nestretla, neviem co by som ti na to odporucila :frowning2:
27. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei, to som sa pýtala tak informačne, nie je to také strašné, začalo to tak cca 2 dni dozadu, fungujem normálne a nebolí to vkuse, to je pozitívne. ale aj tak vďaka za radu :wink:
27. aug 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keby ma netrápil ten tlak, tak som úplne happy :grinning:
27. aug 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, ešte že vás mám, ste pre mňa veľká podpora. :slight_smile:
27. aug 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja padám, drobátko sa preberá, papa všetkým.
27. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule,

tak vidim, ze tu to veselo fici dalej... teda ja vas obdivujem ako to stihate, ja mam stale s tym mojim drobcekom co na praci... sem-tam stiham citat, ale vzdy ked zacnem pisat tak sa Oliverko zobudi a vyzaduje si pozornost :slight_smile:..

a ako sa vam dari?
27. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja vzdy ked pridem tak je to tu prazdne :slight_smile:
27. aug 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi :wink:
27. aug 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ahoj Ineska :slight_smile: no ako sa vam s Erickom dari?
nám sa darí super :sunglasses: erik poslúcha, vôbec neplače, cez deň je väčšinou hore a v noci sa budí len na papanie :slight_smile: je to pokladík....a vám ako? :slight_smile:
sme vychystaní na návštevu do práce pozrieť, tak čakám na kolegynku...ide aj ona so synčekom 5 mesačným :slight_smile: ideme sa pochváliť a ukázať :slight_smile:
27. aug 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj tak to je super :slight_smile: .. je to uz velky chlapina :slight_smile: ... nam tiez v pohodke.. Oliverko sice niekedy mrnka, lebo mame problemy s prdikmi a niekedy nechce hned zaspinkat, ale inak sa da. Ma take 3-4 hodinove intervaly spanku, ale v noci vacsinou po krmeni hned zaspi... Pozerala som tvoj albumik ze uz si bola vonku aj s klokankou.. aj ja som chcela ale bojim sa ze mi v nej dlho nevydrzi
27. aug 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi..ja som práveže bola prekvapená, že mi v nej vydržal prvý krát cez spať 4 hodinky v kuse..a to bol prekladaný z vajíčka do nej, z nej do vajíčka, nosili sme ho po vonku :slight_smile: tak ja som bola spokojná..len keby bol do nej väčší...bol v nej ako obesenček :grinning:
27. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tak to je super... ono ten spanok robi velmi vela.. ked babatko pekne spi aj maminka je spokojna... ja uz som si zvykla ale po navrate z nemocnice to bol tyzden dost horor :sweat_smile: ... my pouzivame ked dojdu uspavacie metody taku hojdacku (mam foto aj v albume) a ta je supis, ta ho vzdy uspi :slight_smile: lebo uz ma vyse 5kg a nosit ho je teda zaberak :grinning:
27. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lehátečko mám aj ja, ale len sem tam ho uspí :slight_smile: a určito, ked je mamina spokojná, tak je aj dieťatko a naopak :slight_smile: a my už máme hádam aj 6,5kg...pred 2 týždňami bolo rovných 6kg :slight_smile:
27. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drobec sa zobudil idem krmiť :slight_smile: pekny dnik... snad sa zastavim castejsie, musim si to lepsie zorganizovat
27. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som rada, že sa vám darí a ste ok..inak je oliverko zlatunký, taký na spapanie :wink:
27. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak oliverkovi dobrú chuť a majte sa krásne a budeme radi, ked sa ukážeš aj častejšie :wink: papa
27. aug 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzziiiiiiiiiiiiiiiiiii, uz si mi chybala, aj som sa chystala ti pisat IPcku :slight_smile:
19.9. v sobotu sa vidime, mame v blave stretko Pod dubom o 15tej.

inn to je skoda, ze ti to nevychadza, ale nespominala si, ze vam na dvore stoja 4 auticka?

rei ty potvorka, si ma inspirovala, dala argument, ze aj my predsa len kupime novu pracku. aku mas?
27. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu..z toho len 2 pojazdné :grinning: :grinning: a kedy je to stretko? sobota či nedela?? :sweat_smile:
27. aug 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bo asi v sobotu ho tam bude musieť zaviezť :unamused: a nedela by sa možno dala poriešiť :slight_smile: uvidíme :wink:
27. aug 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to sobota.

inak, cakam , ze mi pride pre maleho hrazdicka, ale naco hrazda, lezi na gauci pod oknom, kuka von a na kvetiny, happy little boy :grinning:
27. aug 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no škoda, sobota :frowning2:

oki, idem, je tu kolegynka, paaaaaaaaa :slight_smile:
27. aug 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaa

KOCIKOVE STRETKO 19.9. sobota 15:00, Pod dubom ******************************************
volala som do restiky pod dubom .... na terasu nemaju ziadnu rezervacku, je to volne, ak by sme to chceli bookovat tak 30€, salonik maju obsadeny svadbou. a smial sa mi, ze som optimistka, ze bude vtedy este teplo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: salonik maju volny o vikend skor.
************************************************************************************
27. aug 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok