Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
23. feb 2010

majka ahoooj, mam prepnut? 🙂

majkas
23. feb 2010

brusi to ste mali pekne pocasicko, prijemna prechadzka 😉

majkas
23. feb 2010

jasnacka ked ho mas rada, ja sa tu vyrehlujem 🙂

aspine
23. feb 2010

tak jsem zrelaxovana zpatky a svete div se....malinka vykoupana a spinka jak nemluvnatko 😀 tatka se proste vytahl 😉

tak co se tu resi? 😎

asparaguska
23. feb 2010

Diky, Majka. ďakujem.
Ja tam preklikávam a pozerám, že na čo som sa to vlastne dala... Dnes budem spať tvrdo dokiaľ Denkáčik dovolí.... 😀 😀

lucim
23. feb 2010

cau aspiiiiiiiiiiiiiin 🙂
dnes sa riesila ozuzlana susienka a latkove plienky a asparaguskin faceboook ... co som zabudla? 🙂

majkas
23. feb 2010

aspi tichucko zavidim 😉
ja som vcera bola len na tu drogerku a oblecko ale mm zvladol prebalit a nakrmit a moja nepritomnost sa zaobisla bez ujmy na zdravi u oboch 🙂

pirinka
23. feb 2010

aspi nazdááár....to máš teda doma servis 😀

asparaguska
23. feb 2010

Lu, tak ja som tu na srandu... 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
23. feb 2010

aspi tak to ti gratulujem, mozes sa spolahnut na svojho poloviciaka. moj je uz vycviceny a hrdo hlasi, co maju nove, kedmu ho obcas necham doma. 🙂 ale zvladaju len seba, domacnost vtedy ee. 🙂

lucim
23. feb 2010

aspar neeee, ty si len novacik a my sa ta tadi ujmeme. 🙂 aj so srandou ak chces 😀

majkas
23. feb 2010

luci uz si zabudla ze bordel v byte stastne dite? ja sa toho poctivo drzim (najme ked mala spi a ja chcem netovat 😀 )

majkas
23. feb 2010

juj ten chlapik co tam dosiela je nejaky nudny, o chrobakoch hovori... este ze prave skoncil aj ked uz aj relacia konci 😅

lucim
23. feb 2010

majka nezabudla, ale dobre ze mi to heslo oprasujes . 😀

lucim
23. feb 2010

maji bol trapny a nechapem preco ho nechali hovorit, mali ho vyhlasit v spravach, nie nechat ho kecat v zabavnej relacii. veeelmi ubohy pokus o kopiu jana krausa a jeho pestrych hosti.

asparaguska
23. feb 2010

Hanbím sa to priznať, ale teraz som si normálne oddýchla preskumavaní FB ako už dávno nie. (iné myšlienky či čo)

Lucim, ďakujem za pomoc. 🙂

Zajtra v prieskume pokračujem.

lucim
23. feb 2010

aspar, nemas zac. 😉

majkas
23. feb 2010

idem vesat pradlo a potom uz haji

dobru nocku maminky 😉

lucim
23. feb 2010

brubru maji

aspine
23. feb 2010

ahoj holcinky 😵
lucim jo do souteze o piskotku jsme se uz prihlasily 😉 😀

no dneska to byla mm premiera co se tyce samostatneho vecerniho ritualu 😵 lucim ty uz mas doma otukaneho borce 😉

majkas byl to takovej babinec relax - meditace, astrologie, cinska medicina, apod. - uzasny 😵

ahojky piri 😵 co u vas noveho?

lucim
23. feb 2010

aspi fiiiiiha, to musel byt zaujimavy babinec. 🙂
a jo, otukany ten moj je, ale kupal iba raz. 🙂 ale inak uz zvlada vsetko. oboch ich luuuuuubim. 😵

pirinka
23. feb 2010

aspi...u nás? Malá začíná být stále živější a živější, samouspávání už se celkem ujalo a dneska mě nas... ve zdravotní pojišťovně a teálně se už asi po páté snažím nahrát na yt jedno videjko 😅 to byl sourn za mě 😀

aspine
23. feb 2010

lucim mas to doma proste superfrajery 😵

piri jo to o pojistovne jsem zaregistrovala....jsou to proste idioti 😠 my jsme to jeste neuplatnili, ale musime to stihnou to brezna.....no sice davaj trapnejch 500,- ale aspon neco 😖
a jak uspavate pro inspiraci az to nase selze? my dorazkou v postylce 😀

asparaguska
23. feb 2010

Už sa Denkáčik hlási, takže prajem dobrú noc...

lucim
23. feb 2010

uspavanie? nam teraz uz dlhsie funguje na boku, v mojej posteli, s docucnutim. horsie sa to praktizuje v praci. chyba tam postel. 😝
piri, tak nahraj ine ... mas to zmensene na avi?

aspine
23. feb 2010

piri kuk na nova cinema.....zacina tam krasnej film 😵 uz jsem ho jednou videla a je fakt moc hezkej 😎

pirinka
23. feb 2010

ježiš koukám, že mi už vypadávají části slov...je to se mnou špatný 😀

aspi natucnout u mámy, pak přendat do postýlky, otočit na bok a hladit po hlavičce....případně ššš ššš ššš a nebo ukolébavka to jistí. Většinou to rychle zabírá 🙂 . Jsou to fakt idioti 😠 . Ta naše připlácela 1000,- na jednu injekci, takže to už bylo znát ☹ . Tyhle blbosti určitě vymýšlí chlap 😠

aspine
23. feb 2010

piri timhle neznouckym zpusobem bych usnula taky 😵 😵 😵
teda to vam prispivali dost 😕 nam na vsechny injekce davaj jen 500,- 😠 je to smesny 😖

lucim mate to podobne jako piri 😎

inneska
23. feb 2010

ahojte bambulky...

ja som hotová..bola som na zumbe..babka vartovala..erika mi poobede 3x prehnalo, raz tak, že to bolo po celom chrbte, tak sme šli rovno do sprchy...snád to nič nebude 😕

tak idem smer sprcha a potom postel...tak dobrú nocku prajeme... 🙂

aspine
23. feb 2010

ahoj inn 🙂
drzim palce at Erickovi nic neni a zitra bude jak rybicka 😵 treba to bylo po nejakem jidle? 😕

dobrou noc a sladke snicky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre