• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
ahojte babulienky.

veeelmi pekne ďakujeme všetkým za gratulácie. a samozrejme všetkým oslávencom - ale nás je dnes neúrekom :slight_smile:)) gratulujemeeeee

naša osemmesačnica sa zas vyznamenala... ďalšia prebdená noc... ja už neviem čo sa deje... tri týždne bolo dobre a teraz zasa... áááách jo... ja som vedela že si nemám zvykať... ale aj tak ju lubkame najviac na svete...

a už sa zasa raz rozkecala. ako dobre sa to počúva :slight_smile:)))

lucim - maťulko je parádny v tom koši... cmukanec mu posielame..

inka - nožička už fakt vyzerá lepšie, ale aj tak pre istotu posielame fuuuuuu
27. feb 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, oslavencom vsetko najlepsieeeeeeeeee :dizzy_face: ...a pridavam jedno dnesne video :grinning:
27. feb 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
Oslavencom prajeme všetko naj naj najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Traky Maťko je zlatučky :dizzy_face:
27. feb 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka..som rada, že to mattinko zvládol..aj ste boli vonku?? :slight_smile: a laurinka má krásnu váhu :wink:

traky..no šikovníček je maťko, ako si ťapkal :dizzy_face: :dizzy_face:

samy..a moc hrozná noc bola?? asi sem tam treba takú noc, aby človek vedel, ako si vážiť prespatú noc :grinning: dúfam, že dnešná noc bude dobrá :slight_smile: hm, a možno chcela hokej pozerať a fandiť :grinning:
27. feb 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ahojky....aj my máme dnes 8.mesiačikov!!!

a gratulko všetkým vrstovníkom "krpčekom"!!!

ako sa máte? čo porábate?

my sa už nejdeme dočkať hopsadla....malo by prísť do stredy....tak sa teším...lebo už som zničená, zatiaľ robím hopsadlo "ja"... :grinning:
27. feb 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde mi facebook....len mne, či aj vám????
27. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennka mne facebook ide,,
27. feb 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina vdaka...už aj mne...a už idem aj búvať... tak dobrú nôcku všetkým!!!
27. feb 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo, "stratena" sa hlasi :sunglasses: :grinning:
ani sa nebudem pytat co nove, uuurcite veeela zubkov a milion inych radosti ze? :wink:
my uz tiez mame 2 zubky a neviem sa na ne vynadivat
27. feb 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki,

gratulka vsetkym dnesnym oslavecom, vsetkym vela zdravicka a pokojne nocky :wink:

u nas najnovsie ponocujeme, uz 3.den chodime spat o 22.00.... nechapem ze co sa stalo....

ale zase asi zacinaju zaberat kase len musia byt take riadne huste, lebo mala mi vydrzi cca 6 hodin bez papania

no idem ju asi uz ulozit, uz zacina mrncat
27. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo
jej, babyzuzka, aj ty sem zavitas? inak, ta prava to pise :sunglasses:
27. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, jasne, ze je to iba prechodne, to sa stava, treba si na to zvyknut.... detiska nas na nieco namotaju a zrazu bum, zasa nejaka zmena....
27. feb 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej, priznavam za tu dobu straaasne dlhu co som tu nebola som si aj odvykla, ale som sa zapojila do jednej temy o mojom kociku nahodou tak aby ma niekto z vas nevymakol a nepomyslel si, ze som sa presunula od vas a vas ani nepozdravim :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, vsak ako inak.........
dojdem tu ja a tu nikoho :angry:
27. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
pozeram, ze to tu stale fici :grinning:
deticky rastu a verim, ze su aj zdravucke a robia maminkam radost...
aj som si povedala, ze aspon raz za cas sem nakuknem,ale akosi sa mi to nedarilo, budem sa snazit polepsit a znova sa zapojit :wink:
27. feb 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj Ivi, aspon jedna stratena dusa sa nasla
uz pracujes? co priatel? uz sa zlepsil? :wink: :wink:
27. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurna tie lodger deky, ci fusaky ci co je to su sakra drahe :unamused: :unamused:
27. feb 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soraaaaac to nemalo ist vam :wink:
sa 1x v zivote zapojim aj do inej temy ako su :hearts: Júlovo-červencové slniečka 2009 :hearts:
a uz tu chaosim :grinning:
27. feb 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale teraz ste ma vaaazne nastvali :cry: :frowning2: :frowning2:
27. feb 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jsem tuuuu, si tu ještě babyz :sweat_smile: ?
27. feb 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisi neverim ze aspon pirinka ma tu nenechala sama, huraaaa ahoooj
pozerala som vase fotocky na facebooku a na jednej som sa celkom pobavilla... mala sa tam hra s niecim co vyzera ako ziva mys, co je to prosim ta???
27. feb 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piri to aj ty si sa na mna vykaslala? :frowning2: :unamused: :angry: :confounded: :rolling_eyes: :fearful:
27. feb 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk hallooo
27. feb 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyz...já jsem nějak rozlítaná, ale stále jsem tuuuu :grinning:
to není myš, ale umělá černá krysa...moc jí chutná :grinning: . Jsem koukala na Davídka a je to nádherně okatý kluk mo mamce :dizzy_face:
27. feb 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa dalsia carodejnica zlietla, cau Luci!
uz som sa chcela vazne odpojit!! to tu mavate vzdy tak "mrtvo"? alebo ako kedy??
a co zubky? uz? uz?
27. feb 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, co to tu citam - staronove tvare k nam zavitali, ahoj zuzi a ahoj piri. :slight_smile:
27. feb 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja to s fotkami nejak flakam :unamused:
akurat dnes som pridala akurat tie "kocikove" kedze ako som tu vyssie spominala, ze som sa zapojila do jednej temy o mojom kociku...
27. feb 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz no odkedy flakas nocne, nema to tu kto roztacat. :grinning: ale cez vikend tu byvava tichsie.

ja som spinkala od osmej, bo na mna padla nejaka jarna unava ci co, aj mi bola zima - ale dnes bol krasny den, boli sme prvy krat dllllho vonku tu u nas, aj susedovcov to vytiahlo von, normalne sme postavali u nas v altanku a kecali - poniektori aj drinkovali - ze zahajili sme sezonu. matko videl dvoch psov, aj ich chcel hladkat, drahy zacal upravovat okolie domu. :slight_smile:
27. feb 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi co ides predat kocik? ci ta platia za reklamu? dejvi je zlatyyyyyyyyyyyyyyy model:slight_smile: peknu kuchynu mate v tom bytiku. :wink:
27. feb 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok