• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
josi...dobrú nocku :wink:

zuzi...vitaj na nočnej :wink: :wink: a super, že davidko pospal :wink: snád to už bude častejšie :slight_smile:

wyd...no to sa aj mne stávalo, že som si zmazala príspevok..teraz mám otvorených viacej okien s MK, a ked niečo chcem spätne, tak pozerám na nich :slight_smile:
27. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd...aj kačenky pozdravujú :grinning:
ani ta skusenost z kramarov - boxerom by som im poblizovala ksichty, zdieracom jednym, ale perfektne si sa vynasla! :wink:
my tak isto chodime na kramare k pediatricke ale sestricka je moja spoluziacka zo strednej takze si viem zariadit aby som hned po prichode bola aj oprehliadkovala - teda moja mucinka :slight_smile:
zuz paradny vyletik, zavideniía hodny!
mas ozaj pokladicek - to tvoje bejbinko :wink:
zuz mame tortikulis - zhrubnutu jednu stranu na krcku :unamused:
ale uz je to lepsejsie :wink:
cvicime o 106..
ono mavaju to skoro vstky bejbinka ale slabsie, proste davaju hlavicku viac do jednej strany, najcastejsie na pravu stranu...
inn aj ja som bola :wink:
my mame len jednu vo vanicke, taku ako bola v reklame na O2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a tri mame na policke :grinning:
27. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo :slight_smile:
hajate??
inak ten klinak vobec neni az tak klinovaty - myslim ze neni mala az tak dolu kopcom ako som si predstavovala, totiz my sme mali pod matracom napchaty vankuse take vacsie a na to mi doktor povedal ze to je malo to som si pomyslela ze on nejako prehana bo mala sa z toho smykala - bolo to cca 40 stupnov...
27. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd, vcera som pisala, ze mojho poslala dr. do rehabilitacneho centra prave kvoli hlavinke...
len on pozeram, ze musi byt zase iny a dava hlavku do lavej strany :dizzy_face:
27. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cink, hlasim nastup do nocnej :slight_smile:
krpcek sa certil a mracil, tak sme dnes skusili fit loptu, satku som mala este na sebe a tak mi aj zaspal. ako moze niekto zaspat, ked ho nadhadzuju? :wink:
zuzi jeeeeej, sak som vravrla, ze cerstvy vzduch - dobre spim :sweat_smile:
27. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis to tak ja som uz bola asi 7 krat a uz je to skoro 100 oukej ... nie je to nist hrozne!!! zvladnete to! a kam budete chodit cvicit?
27. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz jsem taky tu :wink:
taaaakze dneska jsme zvladly ty nausnicky na vybornou :dizzy_face: sice jsme s tatkou trpeli jak kone, ale vysledek stoji za to :grinning:
no prisli jsme do ordinace doktorka se sestrickou vzala malou a nausnicky v lihu, zavreli dvere a rodice pecte se ve vlastni stave! Slyseli jsme ten rev a bylo nam vselijak :confounded: ale pak kdyz jsem si ji vzala do naruci s tema obvazama na usich a cepickou ktera je drzela, beruska se uklidnila a bylo zas dobre. Za chvilku usnula a uz o tom ani nevedela. Kdyz jsme dorazili domu tak jsme hned jeli na prochazku aby to zaspala. Vecer jsme to vycistili....to si trochu poplakala, ale uz je dobre a zase spinka :dizzy_face:

kuk do albumu :wink:
27. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Praci zdar
27. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd....ja vlastne ani nemám kačičky :sweat_smile: a ten kliňák, ja som si tiež predstavovala vyššie, ale lepšie ako rovné...a zase mi príde nie vhodné, aby spal na moc vysokom, čo na to chrbtica?? :unamused:

lu.. :wink:
27. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslala ma do rehabilitacneho centra harmony v dubravke
27. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
česť práci holky :slight_smile:
27. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chrbtica good inn ked je cela postielka na sikmo a nie len cast bo babatenko je vlastne uplne na rovno len cely matrac je na sikomo... :wink:
vitaj alex a aspin :wink:
27. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd ahoj :slight_smile:
Co mame neska na poradnom plane?
27. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj mi chodime k tej cvicitelke :wink: co nas bola pozret aj na porodnicu ci sme ok... ja som rodila na antolskej...
inn ty nemas kachnicky? a scim sa hrajkate vo vanicke? :wink: :sunglasses:
27. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cem sa opytat ci ste si pokupili take tie hracie deky a ak hej kde :grinning: :grinning: :sunglasses:
bo si myslim ze je to fajn na hrajkanie na brushku :sunglasses:
27. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naaaaa dnes sme ake dochvilne. podme dnes teda delit odmeny :grinning:
27. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej neco sa rozdava ?? :grinning:
vidim ze som vystihla vecer :wink:
27. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci jelikosh si predseda budes delit ale moj poradny hlas ma za to, ze najviac si zasluzia tie, co tu makaju najdlhsie :grinning: a nevyspavaju :grinning:
27. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj zuzik, snazis sa pretlacit dopredu? stiahni ma so sebou :grinning:
27. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojojo :grinning:

momentik, len z odmien odcerpam na sukromne ucely - ja tu pracku fakt kupujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lobing moja looobing! vsak o nas dvoch som hovorila nie? :sunglasses: :sunglasses:
27. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu ja si prosim umyvacku riadu, ked uz sa tu o hmotnych veciach bavime
27. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd..vysa stíhate hrať vo vaničke?? my člapneme a ideme von :slight_smile: ale neboj, zabezpečíme :slight_smile:
27. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ale de sme! to sa tato verejne nerobi!
zuzik, kedy pojdeme spolu kocikovat ?
ked sa rozdáva, tak sa stavám do fronty :grinning: :grinning:
27. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex, umyvacku chces zivu alebo vykonnu ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ok, tak delba - 30% ja, po 20% upirky zuz a alex, zbytok rovnomerne tym, kto sa do pol noci prihlasi a nieco za to poskytne. :grinning: (par svesticek ze zahradky a tak) :grinning:
27. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd..myslíš deku aj s tou hrazdičkou s hračkami?? :slight_smile:
27. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok