• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
prisiel tato zachrana .... dieta som prezliekla, vodu utrela, macka bude jedavat na parapetnej doske. :slight_smile: macaciu granulu uz ocucaval predtym, tie tam teraz neboli. :grinning:
30. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: ..este dobre :wink: ...lucim, na baby bazariku sa potom mrkni na tie trojkolky, je tam lepsi vyber....akurat si treba vsimat hodnotenie....lebo aj firmy maju negatko
30. mar 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, já jen na skok. Omlouvám se, že jsem tak odpoledne náhle zmizla, ale přišla nám návštěva. Děkuji za rady ohledně cyklosedaček :wink:

Krásné míry máte těch svých broučků :slight_smile: a koukám, že se tu vybírají trojkolky. Pro mě zatím téma velké neznámé. Je fajn, že tu člověk načerpá tolik dobrých rad. Asi si necháme přát pro Kubíka k ročku. Stejně je to hrůůůůza, jak to letí...:frowning2: Ale každý věk má něco do sebe :wink: konec smutnění. Je super sledovat, jak se stávají chlapi čím dál větší parťáci.

Jinak jsem dnes přeordinovala hluboký kočár na sporťáček a zítra do cvičení už ho projedeme. Jsem zvědavá, jak se v něm bude Kubíkovi líbit. Dnes už mi z hlubokého málem vyskočil, zvědavec jeden. No jo jelo brrrrmmm brrrrmmm :grinning:
30. mar 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hurá do sprchy, dobroooooou :slight_smile: :wink:
30. mar 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaach babato uz spi .... :slight_smile:
30. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :slight_smile:
30. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnesnym oslavencekom prajeme vsetko naj :slight_smile:
30. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my zelame vsetko naj.
cau zabi :slight_smile:
30. mar 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucimecka ako sa mate? Tak uz aj matko vylieva misky cicuske? nas fifo chodi velmi rad do misiek nasej Bibi - psa :grinning: musim vzdy davat pozor aby sa s nou aj nenajedol :grinning:
30. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vsetko naj oslavencom :slight_smile:
30. mar 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misky uz su na parapete a mači pochopila, ze sa tam ma ist najes ... .docasne, kym nedociahne je to v suchu :grinning:
30. mar 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. mar 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uz aj ja do hajan tak brunocku vsetkym cmuk
30. mar 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.najhracky.sk/index.php?s=detail&id=1135
toto je v metre za 35eur bez dph , inak 41....
baby, my sme trojkolku nevyuzili..neskor sme dostali...ale dieta tam nechcelo sediet...tak potom dostal plastovu kosacku a tu tlacil, behal a ked bol unaveny-tak kocik....

starsie dieta dostalo na svoj neprechadzajuci kasel atb :unamused: tatino s nim siel dotorke a neskor do prace...super napad :slight_smile: snad budu sviatky v klude...

gratulka za vcerajsok...
31. mar 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

len som dosla pozdravit a rozlucit sa, cestujeme dneska na vychod tak drzte palce nech to Tami zvladne, predsa len je to 6 hodin za priaznivych podmienok a to uz teraz tu prsi...

berieme asi aj NB tak hadam sa ukazem niekedy ked bude cas kedze nas cakaju same navstevy :slight_smile:

a gratulujeme oslavencekom minulym, dnesnym aj buducim :slight_smile:
papa
31. mar 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, oslavencom gratulujem :dizzy_face: ..dnes to u as vyzera tak divne...nieco je vo vzduchu...zaprsi?nezarsi?
31. mar 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka tak prijemn cestu :dizzy_face: , brin nech ste skoro zdravucky :wink: ...a trojkolka, no my sme vyuzili dokonale ...vsade sme museli brat zo sebou...aj do mesta :grinning: ...a preto som teraz pozerala taku aby mala aj kosik, lebo...pri odchode z potravin vzdy nabaleny/dzusik, chrumka...vsak kosicek nesmie byt prazdny...a sa tesili jak divi , ze boli nakupovat a mozu si to sami aj odniest :wink:
31. mar 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a este sa chcem opytat...ma niektora z vas toho spievajuce psika od fishera?mne sa to velmi paci...len chcem pocut niekoho nazor, oplati sa to, je to blbost...nech nevyhodim kopu penazi za nic...
31. mar 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a este jedna otazka predsa...kde je inka :confused: ...sa tu dlho neukazala...
31. mar 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rankoooooooooooo, :slight_smile:
to co je za pocasie? ja chcem slnieckoooooooooooo :cry: :cry: :cry:
co to bude za velku noc? sak sa chceme hojdat vonku a grilovat, prosim, zariadte to niekto, nech prikuria a rozsvietia vonku. :fearful:
brin, ta trojkolka sa mi fakt paci. nemam uz metrokartu, skoda. ale aj z netu by sa snad dala.
traky psa od FP nemame, mame hracie choditko. matka tie zvuky na nom bavia, zatial sa o to netaha hore, bo sa to hybe, zatial trenuje o gauc.
vcera som konecne odosielala fotky na urobenie, konecne budu aj papierove. a vy ste mali aky vecer?
31. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko...daňové, zdravotné podané...konečne pokoj :grinning:
Idem vás počítať....
Dnešná noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , naše dieťa sa nejak kazí. Prečo???? :rolling_eyes:
31. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, lebo je debilne pocasie. ahoooj
31. mar 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
aj my sme mali nedobru noc, po dlhej dobe, pripisem to pocasiu? ked vravite...
31. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky...k trojkolkám, túto sme používali my s Mattim a ešte stále ju máme pre Laurinku odloženú...je super, nemôžem na ňu povedať krivé slovo, nôžky nám netrčali, nešúchali sa po zemi, popruhy super, riadiaca tyč tiež a kormánik sa dá zarotovať proti otáčaniu keď mimi ešte nevie "šoférovať" a potom postupom času spustiť na riadenie, tak isto aj predné koliesko, aby sa Vám pri tlačení netočilo do strán sa dá zarotovať...toť môj názor...super vecička:
31. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu je foto:
31. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k trojkolkam - ani my sme velmi nevyuzili, mozno pri alex to bude ine
mne sa paci toto:
http://www.detivpohybe.sk/sk/produkty/trojkolky/trojkolky-oko/oko-blue/
mame predchodcu...

a aj toto je super:
http://www.detivpohybe.sk/sk/produkty/trojkolky/trojkolky-abc/abc-walk_bike/
31. mar 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všem sladké a sluníčkové raníčko.
Oslavencům minulím i budoucím velký cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jéééé to je tříkolek my už také máme jsem už foto dala a je suprovní malá je v ní jak v bavlnce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak krásné míry Maťka od Lu a Jenka má malou žížalkuale krásnou, hold modelka :grinning:
31. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi, ahoj, karamelka si to uziva :slight_smile: pre takychto malilinkych je super takato, kamaratka ju ma... my sme kupovali uz pre vacsieho, mali sme predtym maly byt bez pivnice, nebolo kde skladovat..
31. mar 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius ABC Walk&Bike má švagrinká pre syna ten má 2 roky to je skôr pre väčšie deťurky na natrénovanie si rovnováhy bez pom. koliesok aby potom na bike lepšie skočilo :wink: náš Matti bol maniak na odrážadlá - motorky, takže sme postupne kupovali väčšiu a väčšiu od tej trojkolky a teraz už má bike...takže je to sranda, postupnosť musela byť, lebo on na tom prešiel riadne km :grinning:
31. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok