• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
inak neviete mi poradit ako je to s farbenim ci melirovanim hlavy pocas kojenia? mam uz priserne vlascoke a niekto mi povedal ze pokial kojim nemala by som to... :sweat_smile:
fama ci fakt??
28. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak fontánky poznáme...raz bola taká, že za seba a tuším sa mu aj do hubenky ušlo :sweat_smile: a ked sme kakávali s rr, tak podložka a všetko naokolo spratané, pre všetky prípady :grinning: :grinning:

wyd...asi okolo pol 8 by som chcela vyraziť :slight_smile: a do očú kapeme :wink: a našťastie zatial sme ešte uterák ocikaný okakaný nemali(čo paťko mi robil pravidelne) :sweat_smile:
28. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žabka, tak je moc fajn, že ste domka...človek neuverí, kým nezažije na vlastnej koži, čo? je to strašné :frowning2: ale prežili ste, ste domka, hlavne aby to bolo oki...viac netreba, hlavne to zdravíčko a ostatné príde :wink:
28. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wydata ja ťa tu registrujem len menejpíšem nemám tolko času pri troch deťoch. :grinning: :grinning: Joj baby musím sa vám posťažovať lebo mi ide srdce puknúť.Damiánko je v štúrove na pretekoch a sám bez nás iba s klubom.A mi volal a plakal do telefonu,že mu je smutno za mnou.Joj som ho upokojila ale ked sme dovolali som plakala aj ja. :frowning2:
28. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd...no asi tolko, že je to asi ako s farbením počas tehu :slight_smile:
28. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka..ahoj :slight_smile: tak ste si s daminkom poplakali...juj, ja si to ani neviem, zatial ani nechcem, predstaviť, ked príde ten deň, ked budem prvý krát bez erika...to budem asi aj ja plakať :sweat_smile: a kedy sa ti má vrátiť?? :slight_smile:
28. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj aj mi máme problém s kakaním. :unamused: Už druhý krát musela som použiť RR.Bojím sa aby si nezvykla na to. :unamused:
28. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd kludne skoc na melir.
inn :slight_smile:
vinka ale mas sikovneo a samostatneho chlapca. :slight_smile:
28. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze nemam riskovat asi, co... :unamused:
skoda scela som si zmenit out fit...
ked uz postavu mam jak . . .
tak aspon tie moje vypadavajuce vlasocniky som cela mat cool :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vin, no to chapem s tym casom, ja len ze som tu nova tak sa slusne pozdravim - neco jak jmenuji se Jirka -Vcirka a budu u vas bidlet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a v com preteka syncek?
a inn do ktoreho lidla sa vlastne chystas? toho pri petrzalskom braniku?
28. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd inneska by to mala do petrzky trochu od ruky z dubnice. :grinning:
a ja si farbim vlasy. sak by som nemohla sedinkova chodit popri miminku, sak som "mlada" maminka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vin, predstav si to ze ti ju podavaju ... vedela by si si na nieco take navyknut?
ja teda nie a uz vobec ne po druho raze... myslim ze ani pernamentne keby mi ju zavadzali tak sa nenavyknem...a to chapem na co to je a preco to je kdez to to mimi je chudatko ubolene prdikmi cele vyplasene urcite...

tak ako s tymi vlasmi, myslis ze mam ist do toho? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem bambule za povzbudenia ... podla mna farbenie vlasov v pohode nie? aspon ja myslim ze ano... ja sa chystam niekedy bud, tyzden lebo uz mam asi 2cm vyrastene :slight_smile:

vinka - uplne to chapem ja by som revala uz keby som jeho pocula ze place ...
28. aug 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babusky ked ma boli zub co si mozem dat? paralen asi hej ale nic ine?
28. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabike, to ja mam pekne cez 5 ceńty...a mam kamosku kadernicku...
28. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd...myslela som s vláskami tak, že niekto v tehu neodporúča, iný v tom nevidí problém...ale aj ja som si v tehu farbila a farbiť si budem aj teraz, počas kojo, len som ešte nenašla čas na to...teda najskôr musím farbu kúpiť :slight_smile:

tak tak, do petržky by som mala kapánek drahý nákup :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam svokru kadernicku ...mmmm teda ona je "skorosvokra" ale je zlata ... to len ja som zatial nenasla cas pri drobcovi
28. aug 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka...my sme rúrkovali asi 3 týždne a nenavykol si :slight_smile: kaká a prdká odušu a to sme rr používali aj 3x denne každý deň :slight_smile:
28. aug 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd cumla som ti do albumu, ze ci ti uvidim na uces a ty tam nie si , ale omeliruj sa, ked chces. :slight_smile: je to faaaama.

zabi filipko je podobne zlatko ako nas matej , len nas je tlstuckejsi. :slight_smile:
28. aug 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: me he he heeee :grinning: :grinning: :grinning:
ale sa vam smeje sojky sak ja vas poznam len kratko a som rada ze si pamatam niektore nicky sak vas je tu jam maku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
de je alex, zasa meskaaaaa :grinning: :grinning:
v case krizy meskat do worku je hold odvaha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si farbím sama, bo kaderníčka mi s 1 farbou nenafarbí a ešte si aj účtuje ...som zvedavá, kedy sa k tomu dostanem :sweat_smile:
28. aug 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi paralen, ibalgin
28. aug 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi, aj babyzuz is missing :slight_smile:
28. aug 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi pripomína, že aj ja by som sa mala objednať k zubárke :sweat_smile:
28. aug 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki tak radsej paralen ... a v pondelok si asi pojdem dat vytrhnut prvy zub mudrosti :frowning2:
28. aug 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaachhh jo, vcera som im rozdala premie a dnes ich asi prepijaju :grinning:
28. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem na chvilu zdriemnut maly zaspal o 21,00ratam ze okolo pol 1 je hore tak aspon kusok pospim ... majte sa bambulky a dobru nocku vsetkym bez kolik a hlavne v zdravicku :slight_smile: papa
28. aug 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale aj inn a wyd tu este maju obalocky s premiami, aj aspi. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabi sladke snickyyyyyyyyyyyy :dizzy_face:
28. aug 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát som chcela písnuť, že včera dostali prémie, tak dnes sa tu na to vyprdli :grinning:
28. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žabka...aj tebe dobrú a pokojnú nocku :wink:
28. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok