• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
traky daj nejaku pikosku, nech vieme, na co sa mame tesit v puberte :slight_smile:
7. apr 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky kuki co jsem nechala dělat Karamelce a Vojtíkovi :wink:
7. apr 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katica-17.4. si priebezne pisem...tusim tam mame pozvanku na brigadu do "nasej" buducej skolky

pekne batozky :slight_smile:

kojo sa furt, viac ako jest....ale raz to pride!
7. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Brusinka,že karamelka :grinning: :grinning: Ale ruksaky sú supriš fakt :grinning: :grinning: Perfektné.
Lucim na pikošky nemusíš čakať do puberty.To už dnešným deťom stačí nastúpiť do školy. :angry:
Minule bola pri mne kamarátka a mala väčší výstrih.Myslíš,že jej damián kukal do očí?Hned povedal mojej sestre či chce vedieť čo bolo najkrajšie na tej tete.Ona ho zvozila,že nech nieje hnusný a on ticho a jej len ukázal na prsia. :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no my jí tak říkáme Karamelko :wink: :wink: :wink: :wink: Damiško je prostě chlap :wink:
7. apr 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky ... by sme sa mohli stretnúť z TT a okolia ... toho 17.4. :wink: ....nie?
..Katica
..Brin
..Zmurka
.... dopisujte sa všetky, ktoré by ste prišli :wink:
7. apr 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočeny :slight_smile:

tak unás práve prebieha poobedný spánok...doobeda sme už boli vonku, prišli nám vecičky z bessu, tak máme pirátku s menom a mama má tričko s nápisom super mamina :slight_smile: a boli pozrieť na burze v centre, tak má erik červenú vestičku za 2,5€..

mne erik zaspáva cez deň v kočíku,horkoťažko na posteli(aj ked v sobotu mi zaspal v 3kolke :grinning:) a večer len pri kojo..a v postielke nespáva...v noci máme tak 2-3 kojo..ak nepomôže dudlík, tak dudle prsko a spíme dalej..po dlhej dobe som dala včera kašu na dobrú noc...spal od 19-21 a potom vymýšlal do polnoci :rolling_eyes: a spali sme do pol 8(do toho 2x kojo)..takže ani ja nebývam do ružova vyspatá :sweat_smile:

brusi...super batôžky :dizzy_face: :dizzy_face:

vinka..no chlap sa v ňom nezapre :grinning:
7. apr 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to som chcela, že erik velmi rád spinká na brušku :dizzy_face: zaspí na chrbátiku, ale za niekolko minut sa pregúli na bruško..aj teraz tak spinká :slight_smile:
7. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mám kočík na výlet :dizzy_face: mám na výber dokonca z 2...jeden je len taká buginka, druhý je väčší, ale zase sa dá polohovať a má striešku...tak ich pôjdem okuknúť a rozhodnem sa, že ktorý...baby mi radia ten druhý, že bude pre erika pohodlnejší..ale aj keby mám len tú buginku, tak lepšie ako ten náš obr kočík :grinning:
7. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bolo mi blbé písať ....na margo "malých chlapov" ... ale čo už ...mňa Juráš "šibal" aj po pskách .... že aby boli zdravé :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...som mu totiž furt hovorila, že šibeme ručičky, nožičky, chrbátik .... aby boli zdravé ... :wink:
7. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ineska ....supéééééér :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...tak vyberaj :wink:
7. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. apr 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.novinky.cz/krimi/196934-uvolnene-kolo-z-nakladniho-vozu-usmrtilo-v-havirove-chodkyni.html,

Ták děkuji bohu že jsme šly richleji a že nás to minulo, ale byl to hnus :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: , prošly jsme tak 20 sekund od místa kde se to stalo :frowning2: a viděli jsme všechno fůj bylo to otřesnééééé :slight_smile:

Holky já jsem tak ráda že jsme ok
7. apr 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi, az sa na ten link bojim kliknut ...... :confused:

konecne sa mi podarilo nahrat tie fotecky, kto chce, kuk, ale je tam vselico, nie len matko ... matkove pridam neskor sem.
este v dalsom kole budu videa...
http://www.facebook.com/photo.php?pid=612068&l=974dae5789&id=1366041208
7. apr 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi, tak to mate sikovneho strazneho anjela, ta pani tolko stastia nemala, som rada, ze ste v poriadku. :confused:
7. apr 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu ani nevíš jak jsem šťastná jen je mi líto paní a její rodiny a toho řidiče bo za to zjevně nemohl :frowning2:
a idem kuki :wink:
7. apr 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. apr 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia , je to blba nahoda :frowning2:
7. apr 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi....no ufff, mali ste tam hore anjela strazneho....lucimka oplatilo sa pockat , ste nadherna rodinka a matko je cely ty aj cely tato...taky mix vas oboch :wink: ...
7. apr 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nasla som zaujimave tricko na kojenie, mozno sa niektorej hodi....a nezabudnite na vetu.....neda sa dohodnut na cene? :grinning: :grinning: http://www.babybazar.sk/Tri-ko-pre-doj-iace-matky-id2541054.html
7. apr 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim a puberta...no to je same tsssss, oduta tvar, prevratene oci.....nebud trapoška, maš smolu...a take tie oblubene vety...ale da sa...len...to aj my sme taky boly? :grinning: ....no jasneeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky -dobré triko ..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
lucim - hepl me :frowning2: ....malá je zahlienená ... skúsila som dať Sinupret - krásne ho zjedla - striekačkou a potom ho vyvrátila :frowning2: ...ju tie sople celkovo napínajú ...a jej to furt ťahám .... tak poraď niečo silnejšie čo vcelku dobre chutí a je toho málinko na podávanie ...
7. apr 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, tak dnesny den bol o mooooc lepsejsi ako vcerajsi ... do jasli som ho niesla na peso v kociku odovzdala som ho spinkajuceho. dnes mi teta vobec nevolala ze sa nieco zle deje az sa mi verit nechcello. bol tam od jedenastej a okolo 14.25 som dorazila po neho a to uz zasa buvkal v kociku vonku krasne .. dnes tam aj obedoval nechal sa im nakrmit :slight_smile: nooo a ked sme dosli domov a vytiahla som ho z kocika zistila som ze ma obute cudzie papucky :grinning: tak ich zajtra musime vratit nech niekomu nechybaju :grinning:
7. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile: takto jsme vegetili na velikonoční svátky a na poslední fotečce si užívají Babi s dědou vnoučata :wink:
7. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žabka ten to krásně zvládááááááá gratulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Traky měli jsme anděla a máme a děkuji mu mnohokrát :slight_smile:snad to slyšíííí
7. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trosku som vas citkala asi dve strany dozadu ... vidim ze riesite zaspavanie ... tak nas Fifo vecer zdlabne kasu od Nestle z 210 ml mlieka je taka hustejsia krmime sa lyzickou ... zaspi dnes konkretne o 19.39 stvrdol a spava do rana tak do 6.00 vacsinou prespi v klude ... to ze cestuje v postielke alebo v posteli ked je s nami .. uz nekomentujem, mi dokonca na nasej posteli mame take celo a v spanku sa k nemu preguli a chyti sa rukou a v tom momente vstava na nohy ... podotykam ze to vsetko v spanku tak ho sem tam zlozim a spi sa dalej :slight_smile: nooo ale rano o tej 6 niekedy je to aj o 5 sa zobudi a nehrozi nejaky dalsi spanok ked sa vynimocne zadari tak je to 15-20 min. :slight_smile: ale nevadi nestazujem si. Vecer zaspava na rukach ... to co nikdy nefugovalo v poslednej dobe funguje a je to rychlejsie ako ked ho polozime do postielky ... tam sa v jednom kuse stavia a mozem ho tam nechat aj dve hodiny furt sa postavi ... a bude nariekat potom ... takze takto mi fungujeme nooo a cez den len v kociku :slight_smile:
7. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi .... jééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

žabi - HUUUURRRRAAAAAAAAAA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....vidíš ...na dobrí sa ľahko zvyká :wink: .... a tie papučky :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurka ten koník máááááá prosím 25 let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: houpala jsem na něm brášku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. apr 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi krasne fotecky
7. apr 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaby děkuji :wink:
7. apr 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok