• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
tmave ale kraaaaaaaaasne a naseeeeeeeeee :grinning: :dizzy_face:
19. apr 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky parááááááda :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
- Bože!!!! vy chodíte!!!!!!
19. apr 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no naraz sa postavil a 14 krokov...sme nechapali...tak rychlo hladat fotak :grinning:
19. apr 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je neskutočný!!!! :dizzy_face: cmuk :astonished:
19. apr 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. apr 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už sme doma, už sme tu, z perfektného výletu. Hoc sme zmokli, bolo fajne, povieme vám a nie tajne, že sa o rok vidíme a už teraz sa velmi tešíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

už sme doma, ale ideme sa uložiť, vybaliť...potom dočítam, napíšem viac...a len jedna vec...dnes doobeda lialo a lialo, tak sme zmokli ako 2 kury...ale bolo supiš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeeeeeeeee, perfis, chodec matko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inkaaaaaaaaaaa co tam po dazdi, aj ako kurky vyzerate dobre :grinning: :dizzy_face: , bolo fajn a stastlivo ste dosli to je najdolezitejsie :wink: , luciiiiiiiim , tesim, tesim, ...a ani som ho nestihla okupat hned zaspal...video som dala hned teraz ako zacal robit krocky a asi ho to velmi zmohlo....uvidime ci si to zajtra bude pametat :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my dnes od poobedneho spanku zase teplotkujeme a mrncime a len sa tak tulime .... ten obedny spanok bol kratky a kym som sa dostala do spalne, matko sa uz budil, poobede som to stihla. o chvilu ho ulozim, sme pripraveny na tazsiu noc, na zabaly mam plienku pripravenu, aj sirup je po ruke.
inn, vitaj doma, aj doma na konovi. :slight_smile:
19. apr 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm.....a ziadny prejav , ze nadcha, kasel...nic?...bobulko male...inak teraz aj ked nic dokyna nezisti, tak ma ten pristroj co jej povie ci treba ATBci nie...tak keby nahodou nic, tak sa opytaj....matko na tom bol uz 3 x dvakrat to bolo dobre a raz mu vyslo ze zapal v tele a dostal liecik
19. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Občas vás čítam ale nestíham ani písať.Mate krááásne fotky zo stretka.Som registrovala,že bolo v Košiciach. :slight_smile: Traky krásne chodí malý.No naša Chiara sa stavia v postielke a mi je smiešne lebo ju kýve z boka na bok a vyzerá ako pokakaná. :grinning: :grinning: Aj detičky som už vaše obzrela su krááásne a krááásne. :slight_smile:
19. apr 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim nech malému rýchlo prejde teplotka. :wink:
19. apr 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: musi byt zlata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..inak ta obcas sledujem, sa mi velmi paci aka si sikovna a zrucna v peceni...no uuuuuuuuuuuzasnee :wink: ...klobuk dole , fakt :wink:
19. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky vobec nic, len obcas redsie kako. vsak budeme snad zajtra mudrejsi, alebo to prejde.
vinka ahooooooj :slight_smile:
19. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky to vieš ja mám také obdobia,že niečo si oblúbim a to robím potom dosť dlho.Kým sa toho neobjem. :grinning: :grinning: Teraz sú to torty.Už som si niečo aj nakúpila a muž sa ma už pýtal,že do kedy ma to zas podrží. :grinning: :grinning: :grinning: Už ma asi pozná. :grinning:
19. apr 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim dík za privítanie. :slight_smile:
19. apr 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cha, dietatu som urobila chladnejsi kupel, a ulavilo sa mu, santi tu a nevyzera na spanie. prave objavil, ze sa da sadat na prdelku aj suchanim chrbta o gauc, tak to opakuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer... :slight_smile:

Gratulka oslávenčekom....

Jéééj, to stretko bolo na niečo dobré Maťko začal chodiť, a aj Monikabe dnes pridala fotočku, že Tiborko sa postavil v postieľke... a Denka dnes cez deň spala a včera večer zaspinkala o 22:00
19. apr 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi :grinning: :grinning: :grinning: uz len cakam co sa udialo u ani a inky :grinning: :grinning: , lucimka si ho tym kupelom nastartovala...baterky dobite... :grinning: :wink: :dizzy_face:
19. apr 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim a čo mu idu zúbky,že teplotujete? :confused:
19. apr 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vin, asi, lebo nic ine mu nie je.
19. apr 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky kuki z víkendíku :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. apr 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj zase se my smazaly tak jěště jednou
19. apr 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky :wink: gratulko :wink:
ja pridem s loziacou niki a tvoj chodi :grinning:

pridala som fotky :wink:
19. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi mala si to uziva :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: , hat :grinning: ..ale matko je starsiiiii, takze sa aj ptrilo :wink: ...ukazal ostatnym ako sa to robi :grinning:
19. apr 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky dík :wink: a malá si bere příklad budeme brzy následovat :grinning:
19. apr 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky perfektne :wink: , mala je krasna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...neviem ci preslo odo mna aj okomentovanie..lebo dnes mi fb ide na prd...teda nejde skoro vobec
nevím kuknu :wink:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok