Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
23. apr 2010

traky, nevadi mu autosedacka, to berie automaticky, je v nej denne, v sportaku jednom aj druhom mu obcas zapinam len dolne pasy okolo bedier, aj ked mam v oboch cez ramena. to mu nevadi . myslim, ze by mu tie na ramenach nemuseli vadit, ked by to predcilo zazitok z jazdy. 🙂 pisala som tej babe, ze od akeho veku je ta prva, zatial napisala, ze ona si mysli, ze od 8 mes. ked sa uz dieta udrzi, tak som sa este spytala, ze co udava vyrobca. urcite to doplni, vraj ich maju nove od vcera.
a diiiiiiiiiiik

a mne tu chlapi spia uz od pol 2. mam ich zobudit????? 😲 😵

inneska
23. apr 2010

doma z plávania...erik mi po ceste na plavko zaspal, tak som ho musela budiť, ale aj taký rozospatý to zvládol na 1* 🙂 po ceste domov spapal 2 keksíky(a tam polku presnidávky) a zaspal zas...tak spí v kočíku teraz...ja som sa najedla, spravila kafe a trochu oddychujem, bo aj mňa tá voda zmohla 😀

luci...no mne sa zase viacej tá druhá páči, a tiež by som radšej brala, kde je tá ohrádka a nie na pripútanie...takže je to na tebe, čo bude pre maťka naj 😉

traktor
23. apr 2010

tak najdime sponzora a bude mat obe 😀 😉 ...nie vazne, pekne su obe, zalezi uz len na tebe..ci priputat ci nie....a dalej nehladaj, cim viac pozeras, tym viac budes vahat ..ako ja...jednu mi uz zrusili, bo mali len v ruzovej, a tak dlho som cakala ci dostanu a nedostali...druhu som zrusila lebo som sa rozhodla, ze aj ked krasna ale pouzitu nechcem...a teraz som si jednu vybrala ale este sa mi neozvali 😕 ..tak uvidime...bo uz mam nerf,,,,aj by sme vysli vonku a niet s cim.....odrazadlo je tiez super ale u nas su dost kamienkove cesty a ono ma male kolieska a s niecim musime jazdit aj po dome...tak uvidime, ked sa nikto neozve sa na...ma skocim do mesta a rovno kupim...

zmurkaz
23. apr 2010

Lucim - krásne 😵 😵 😵 😵 ... máme podobný vkus 😉

lucim
23. apr 2010

Taaaak, chlapi su na vzduchu na zahrade, ja sa akoze pokusam debordelizovat. 🙂
traky inn zmur - diky za schvalenie 🙂 - a stale sa neviem rozhodnut. 😒 ta modra je nadherna, ohradku ale ma ta druha. uz mi napisala ta kocka, ze prva je od 1,5 do 6 rokov.

traktor
23. apr 2010

si neviem predstavit nasho patka na takej trojkolke 😀 😀 😀 ..ten by mi dal....tak ber tu druhu, tu vyuzijes uz teraz 🙂

lucim
23. apr 2010

vsak ved to, rok a pol budeme mat pred vianocami ... aj ked by to matulo mozno hravo zvladol na nej sediet , ale neda sa vyskusat ... co ak je dizajnovana na vacsie deti a bude moc natiahnuty na nej? my sme vsetci krpcekovia .... som si asi odpovedala, ze? 😅
a neskor chcem ten first bike namiesto trojkolky. 😔

inneska
23. apr 2010

jáj bože, erik práve spapal kúsok mydla 😖 mala som ho v taške, ešte z plávania...a ja že čo sa tak spokojne hrá 😀 nemôže mu niečo z toho byť?? 😕 ale bola to len ždibka, lebo takmer všetko som mu z pusy vybrala...len sa potom rozkašlal trochu..a možno ani nič nespapal...

lucim
23. apr 2010

posledny smile mal byt tento 😅 , sorrryyy 😅

lucim
23. apr 2010

inn bude cistucky aj zvnutra. 😀 pustal aj bublinky? 🙂 neboj, ked je to len kusok, tak je to v pohode ... mozes mu pre istotu dat viac pit, nech sa to rychlejsie vyplavi. 😉

inneska
23. apr 2010

luci 😀 nebublinkovali sme 😀 možno ked bude kakať, tak bude 😀 hned som mu dala mliečko zapiť, tak trochu cucol..

a zachvílku dojde kamoška, čo som ju vyššie spomínala, čo jej syn ušiel..tak sa odmlčím 🙂

lucim
23. apr 2010

inn, ze kamoske drzimr palce, nech sa mlady skoro vrati. uz nieco vedia? 😕

laurajana
23. apr 2010

pekný zvyšok piatku všetkým a krásny snáď slniečkový víkendík, lebo dnes sme tu mali dobrú zimu ešte, snáď víkendové počasie vínde a bude krááásne...ahojte

zmurkaz
23. apr 2010

Inn ...Eriček bude čistučkýýýýý 😉
Lauri - malá si užíva 😵

No a my sme sa okupkali a malá sa o 10 min pokadila 🙄 😀 😀 😀 ... že by potrebovala dohnať čo zameškala za týždeň? 😀 😀 😀

adka12
autor
23. apr 2010

Cafte kočky, tak my sme tiež boli na poradni v utorok. Máme 9500gramov a 73cm. Oslávencom všetko naj 😵
Inn ty varíš eričkovi aj puding? A aké mliečko dávaš?
Chcela by som sa s vami poradiť. Chcem kúpiť Saške nejaké hračky, čo by ju prebavili, lebo tie čo má sú už asi okukané. Stále len lozí, stavia sa a mrnčí. Hračky si ani nevšimne.
Ozaj v júli ideme do Chorvátska. Nemáte nejaké dobré linky na detské stany a kolesá do vody?

inneska
23. apr 2010

lu..potešila ma kamoška, prišla so všetkými deťmi(aj s tým strateným), ale pred ním som sa nechcela pýtať, kde bol...ale hlavne je, že je doma...je to fakt pravda, že malé deti, malé starosti, velké deti velké starosti 😒

zmury..erik mi to vie tiež sem tam spraviť, že okúpaný a dokadí sa 😀

adka...krásne miery máte 🙂 varila som z UM(hami, čo mi prišli vzorky)a dotoho klasikuš BB puding dala...a u nás hračky sú tiež zbytočné, najlepšie sa zahrá ked mu dám tašku od kočíka, tak si ju povykladá, tam si niečo vždy nájde na hranie..alebo mlaý pohárik od výživy, vareška, plastová flaša a kelímky od jogurtu...toto sú naše hračky 😀 a my na dovču nejdeme, tak o takých veciach nemám prehlad 😕

traktor
23. apr 2010

http://www.slnieckovo.sk/index.php/cPath/297?os... adka ja kupujem vela veci stade a zatial som bola stale spokojna 😉

adka12
autor
23. apr 2010

Inn Ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď 😉
A ten BB punding už môžu? Mám doma, ale zatiaľ ho len ja vyjedám 😀

adka12
autor
23. apr 2010

Jééééééj Ďakujem Traky, to je presne to, čo som hľadala 😵
ĎAkujeeeem 😉

herichova
23. apr 2010

ahojte som tu nová. Aka je tema? 😉

traktor
23. apr 2010

adka ja varim zlaty klas a tiez nam velmi chuti, bud len cisty alebo z ovocim, keksikom, piskotkou...

traktor
23. apr 2010

adka su tam aj stany.....fakt super stranka, ked mi nieco treba, vzdy to tam najdem 😉

adka12
autor
23. apr 2010

Traky a ako sa platí? Pri preberaní zásielky?
No skúsim aj ja zajtra uvariť puding, ale ako poznám sašku, nestihne ani vychladnúť 😀 😀

traktor
23. apr 2010

mozes na dobierku alebo im posles peniazky na ucet

adka12
autor
23. apr 2010

jáj som sa riadne zažrala do toho, asi budem musieť počkať na muža a objednávať s ním, lebo ak mi to nezreguluje, miniem celý rodičák 😀 😀 😀

lucim
23. apr 2010

kuki, slniecko mi uz spi, je tu niekto? 🙂
inn, to som rada, ze sa pubertak nasiel ... dufam, ze nasi krpci to neurobia, ja som len raz odisla z domu, na roh panelaku a po chvili som sa vratila, ze co uz tam. 😀
adka, pekne miery.
a hracky? kartonova krabica, cim vacsia, tym lepsie, plastova prepravka, plastova flasa 2l, varesky, plechove hrnceky, spagatiky, najlepsie od mojich teplakov aj s tymi koralkami na konci, sluchatka, ovladac, letaky, kosiky, kremy, zipsy ...
😵 😅 😀 🙂 😉

lucim
23. apr 2010

juuuj dala by som si puding, zajtra nam spravim 😝 dnes sme mali jablkovy zavin. 🙂

adka12
autor
23. apr 2010

😀 😀 😀 lucim to ako keby si menovala všetko, s čím sa Saška hrá 😀 😀 😀
Ešte si zabudla na topánky, najlepšie so šnúrkami alebo lepkami a smetný kôš... no a o mojej diplomovke na stole ani nehovorím. Ešte že ju mám v PC, lebo Saška mi ju vždy nájde, vezme a trhá, hryzie len čo jej sily stačia 😀 😀 😀

lucim
23. apr 2010

adka ako vies? 🙂 jasne, snurkove topanky su naj 🙂 a smetak - vcerajsie video bolo dokazom, ze ho neskutocne laka. 🙂 a vsetky papiere, jasnacka ... vies aky mame vzdy upratany stolik v obyvacke, do cista, prazdny, .. konecne na nom vieme udrzat poriadok 😀 len tesne okolo stola su vsetky veci z neho 😀 a ze nemate hracky, aha kolko.
minule si matko vybral v obchode plysovu kravu, cely cas v kosiku sa s nou hral, az kym sme nepresli pokladnou ... od vtedy ho moc nezaujima. 😖 🙂

zmurkaz
23. apr 2010

😀 😀 😀 😀 aj naša má plastovú 1,5 litrovku ... jak náš pes Hugo 😀 😀 😀 😀 sa s tým hrajú rovnakým štýlom .... hold rodina je rodina 😀 😀 😀 😀 😀

no a malá dnes spala vcelku pekne .... ale aj tak potiahla od 16:00 do teraz ... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre