• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
marnost...si to neviem s tymi jaslami predstavit..... :confused:
30. apr 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bože som taká KO ...zajtra mám stretávku zo základky ... človek neučlovečený, neviem čo si oblečiem.... no nič - idem do hajan :pensive:
Trakuli - díííík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lucim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a všetkým dobrú nocku :wink:
30. apr 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim...to uz je lepsieeee...tak to ma byt... :slight_smile: :dizzy_face:
30. apr 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur, budes ocarujuca ako vzdy, neboj, kludne si daj to co na nasom stretku a hlavne sa tam dobre zabav, sladke snicky. :slight_smile:

a tie denne jasle- hruza, no ved si to ani nedokazeme predstavit, nase vonave mojkacie bubulatko len tak odlozit???? brrrrrrrrrrrrrr hroza.
30. apr 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru...ja mam dost, ked pocujem, ako dakedy uz v 6 mesiacoch ci v kolkych museli nastupit do roboty...si to neviem ani predstavit, byt cely den, kazdy den bez drobca...a zmurka dobru noc :dizzy_face:
30. apr 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja si to neviem predstavit. vsak tie nase deti su najuzasnejsie a kazdym dnom este uzasnejsi .
mam tu draheho novy mobil sccerstvymi fotkami
30. apr 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak co cakas...hod ich tu :wink: ja tak rada pozeram fotky :wink:
30. apr 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zrada, nevieme ich dostat do pc, novy mobil si z nas robi prdel ... uz mi ich drahy posiela nam moj cez blututko , takze zo chvilu potrva
30. apr 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novy...no skusa kolko vydrzis.. :grinning: :grinning: :grinning: ...a na pekne sa oplati pockat :wink:
30. apr 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz su u mna, este 2, a potom dam moj kabel, si zlata :slight_smile:
30. apr 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nepouzivam iny kabel ja len ten co mam internet...odpojim net a napojim na fotak....bzinku..dobre to vymysleli...este dalsi kabel a zlozi ma to :grinning: ...a inka sa tu neukazala...snad su v poriadku
30. apr 2010 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk
30. apr 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bacha ja som tu inventar od 2005 :slight_smile: aj ked je pravda ze s odmlkou po svadbe az do tehu :grinning:
30. apr 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Tami si od stvrt na 8, s prestavkami na kojo a podavanie cumlika ale spi

aspon som stihla presadit dalsie 2 kvietky, vyprat, povesat a spravit si manikuru :slight_smile:
30. apr 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spi, joj co to mam dnes za den, este ma skopirujete do tej temy co tu davala traky link :grinning:
30. apr 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorrryyyy, odbehla som si odkojit.
ahoj majkaaaaaaaaaaaa. a super, ze taminka spinka, hurrraaaaa. :slight_smile:
30. apr 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka :grinning: :wink: ty si sikulkaaaaaaaaaaaa..a ake kvietky sadis?
30. apr 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som sa zlakla ze jak minule som dosla a vsetci ste uz asi spali :slight_smile:

ja este kopirujem inzeraty na babybazar lebo na MMb sa mi nepredalo nic a tu na konikovi az jeden

hej nepoznate niekoho kto by chcel kupit vanicku na kupanie? mame tu vacsiu zelenu s kacickou, lehatko prilozim zdarma :wink:
30. apr 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne izbove presadzam lebo minuly rok sme ich nejako odflakli tak nech maju ajnejake ziviny nove a pekne rastu :slight_smile:
ale cez den sa neda pri Tami lebo hned je v hline tak po veceroch, este ich mam hooodne na presadenie, neprides pomoct? taky vylet do BA,hm?
30. apr 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepoznam..u nas totiz rodim len ja :sweat_smile: :grinning: ..ale opytam sa :wink:
30. apr 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm....no s mojou orientaciou by som dosla na opacnu stranu... :grinning: tak..ked raz nahodou zabludim ti cinknem :wink:
30. apr 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uuuuz to mam, este som to musela rychlo zmensit ....
tak toto je nas vcerajsok a dnesok, este par dam :slight_smile:
este raz sa ospravedlnujem, ze mi to trvalo. a drahy ma novy dotikovy mobil ,ale blby, ked sa nevie pripojit na pc a vypisuje kraviny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... nieeee, nezavidim mu ho, ja mu ho doprajem. len nech poslucha.

majka, vanicky mame dve, nechces aj od nas? :grinning:
30. apr 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej zlaty je Matko, s tou siltovkou nabok je frajer :wink:
a toho hojdacieho konika nositeso sebou ci to bol erarny? :slight_smile:
30. apr 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu nie nechcem, ani tu jednu nemam kde skladovat tak ju chcem predat :slight_smile: ale sak ty asi posuvas Lukymu ci nie?
30. apr 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hore bolo dnes v meste , sme boli na obede v takej fajn restike a potom na stavani maja ... inak, na nozickach tie nove platenky ... a tieto su zo vcera, len taky bezny den.
30. apr 2010 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pristane ti to maminka :wink:
30. apr 2010 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka vanicku luky uz zdedil od krstnych, takze u nas sa v nej asi budeme cvachtat na dvore. ... mimochodom, takuto prijemnu zabavu si pamatam od stakej z dediny z detstva, aj fotky mame z toho, horuce leto a dospelaci aj deti s vreckovkami zauzlikovanymi na hlavach v plechovej vani. :slight_smile: mi mame v pivnici dost miesta na skladovanie, uz to tam vyzera ako velke skladiste, kludne dones aj tu vasu. :wink:
30. apr 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perfektne fotecky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , matko je fesaaaaaaaaaaak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2010 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka diiik za lichotku, co pijes? kedze ma tato novy "fotak", tak aj ja som na zaberoch. :grinning: :grinning: :grinning:
ozaj, co vam deti robia s vlasmi? mna matko chce furt cesat prstekmi a skuma mi ich. popripade vybera stipec a gumicku. :slight_smile:
30. apr 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mrzne mi to tu jedna radost....tak idenm hodit sprch..tak dobru nocku vsetkym slnieckam, maminkam aj oteckom...paaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. apr 2010 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok