• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
cupkacik je krraaaasneee :wink: :wink:
14. máj 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ...dam to patentovat? :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a u nas konecne prestalo prsat a hrmiet a aj sa kus oteplilo....mohlo by zajtra vyjst slniecko... :wink: ..a som sa napraskala kolacikov, fajnovych svadobnych...tento tyzden sa vrece roztrhlo, minule torty a teraz toto...mnam....a vankusiky rastuuuu, jedna radost, a mne je taaak fajn, sladko.. :grinning: ...ma prejde smiech, ked bude treba plavky obliect...a ani po kolena ich nevytiahnem :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj som jednoznacne ZA :grinning: :grinning:
luuu, tak si dnes natalinke urobila radost...to bolo doma, co? :dizzy_face:
no ale budes konkurovat dupkacikovi a neviem este komu,to bola rozpravka oni boli dvaja a toho druheho som zabudla :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este tu mame denkacika :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis traky keby si chodila na plavanie tak plavky si davas aj v zime :wink: a co kolaciky dobreeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: neboj nepridem mam scvrknuty zaludok :frowning2:
ten druhy nebol budkacik? ale nie som si ista...
kebyze mi nebolo luto poslat holubka v tomto pocasi...tak ti urco kolacik poslem...dobry na nerf........ze preto sa ja tolko napchavam :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao potom to kafe plati co sme sa vcera rozpravali :wink: trakuska tento tyzden mi to nevyslo ist do ikey tak sa ti omluvam :sweat_smile: mali by sme ist na buduci tyzden to ma mm menej prace :wink:
14. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello kočenky :slight_smile:

nyky...júj, chúdatko macko...priťahuje tie pády, ale neboj, bude ok..aj u nás sú pády bežné...a my sme mali tiež úraz...ešte vo februári(rovno mal erik meniny)tak si vylial na nožku pol litra vriaceho čaju..zatial mu ostali 3 jazvičky :frowning2: tiež mi nebolo všetko jedno :confounded:

cupkáčik je krásneee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. máj 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky aaaano budkacik :slight_smile: :slight_smile: parada dobra :wink:
14. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao, to ste kedy stihli chlapca spraviť :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj inn :slight_smile: :slight_smile:
14. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja furt dietujem(ale občas zhreším) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja furt zhresim (obcas dietujem ) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky nevadi...keby si isla alebo niekto a nahodou natrafite, tak na mna myslite :wink:
14. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a da sa nezhresit?..dnes den mamiciek v skolke...tak tam sa kolaciky jest musia, vsak ich pomahali deti robit..., sused svadobne...no musime ich zjest, aby mali stastny zivot...., zajtra pridu gratulovat patkovi k narodkam....hoc ich este nema...tak tiez sa patri zjest...no mozem ja za to? :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj ja na buduci tyzden 100 pro pojdem,lebo musime konecne kupit zabranu na schody,lebo aj tam je macko nevyspytatelny :confused: len dufam ze potom si neotvoris butik s baldachynmi :grinning: :grinning: ked ti kazda zozenie :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, som bola konecne dat do postielky svojho cupkacika :grinning: :grinning: :grinning: uvidime ako dlho bude spat, bo tiez je este v soku zo strihania :grinning: :grinning: revala ako odtrhnuta... :grinning: :grinning:
inn.. sme ale rychli cooo??? :grinning:

jasne nyky, len sa troska otepli, bude slniecko a nie dazd a prehanky tak sa vyberieme na vylet do pn a dame kavu, nakrmime labute a bude nam dobre.. :wink: :wink:
a co chces traky v ikey kupovat?
nieeeee len si daj,lebo zijeme len raz :wink:
Ahoj kočky ... mám na prd náladu .... :frowning2:

...Jurko má kašlisko, malej lezú zuby ... furt teplota 37,2 .... v domácnosti nedorobky ..... zajtra ideme na 60.-tku- veci nenachystané (Zuzanka na šatoch fľal - som ich zabudla oprať :angry: :angry: :angry: :angry: , Juráš gate neožehlené, Ja tričko ešte mokré v pračke :rolling_eyes: :angry: ....zajra bude muž celé doobedie mimo domu - s ním rátať nemôžem, ... :frowning2:

No a opäť sa otvára téma mojej práce - či nastúpiť, kedy nastúpiť, na aký úväzok :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :pensive: - ma z toho normál žalúdok bolí

...no a mám aj mrchy mať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...si to viete predstaviť

Rao ... Chalanisko jak vyšitý :grinning: :grinning: :grinning:
Nyky ....fuj - neznášam takéto stavy :cry: ...ale držím palec - bude lepšie...

a neviem ale určo som niečo zabudla :frowning2:
14. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky ja som zabranu kupila cez mimibazar, cisto novu, a je super... :wink: bo ked sme ju nemali, tak herecka nam vyliezala uz pekne vysoko na schody a vobec ju netrapilo, ze nevie ako zliezt :grinning: :grinning:
14. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao uz sa tesiiiim,ale ako som pozerala predpoved tak neviem kedy to bude :frowning2: :frowning2: :frowning2: labute ostanu hladne :grinning: :grinning: a my si dame kafe cez konika :grinning:
14. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi hore hlavu, do rana je daleko :wink: a ako sa hovori rano je mudrejsie vecera, urco vsetko stihnes..
37,2 to nic nie je, nelam si z toho hlavu..

a ty uz chces nastupit do prace ???
14. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebo nyky, vsak raz aj slnko bude :wink: :wink: nebude do nekonecna prsat..
14. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj zmurky :slight_smile: tak ti poviem mas to blbe :confused: ale ty to zvladnes,lebo nato maas :sunglasses: a mrchy su naozaj mrchy :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. máj 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste ale ukecane, kym som pozbierala veci z rozpadnuteho vesiaka , ulozila bubatko, nalakovala nechty, tak nestiham docitavat :slight_smile:
14. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rao ... teplota je nič ... ale ona keď má zvýšenú je jak na jadrový pohon :confused: :fearful: :rolling_eyes:

No a to vieš že NECHCEM!!! ...ale vyzerá to všelijak :rolling_eyes: ... ma strašia, že nech prídem čím skôr - aby ma ešte mohli zobrať :rolling_eyes:
14. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok